Nejhorší je čekání na výsledek těhotenského testu

kackaaradek
22. čer 2014

Ahoj všem,
tuhle diskuzi jsem založila pro všechny z nás, které čekáme na pozitivní výsledek TT, ať už v nadneseném slova smyslu (snažíte se o mimčo) nebo zcela konkrétně, jako je to v mém případě. Po zjištění anovulace a problému se spermiogramem manžela jsem prodělala jsem 2 cykly stimulace clostibegytem (manžel bere selen + zinek). Poprvé žádná reakce a v rámci 2. pokusu už se urodil jeden folík, takže mi GYN píchla Pregnyl. Snažili jsme se s manželem několik dní dle doporučení GYN.....no a teď čekám a čekám a čekám. Tuhle diskuzi zakládám po 12 dnů po aplikaci pregnylu. Test mám zatím negativní.
Pokud procházíte něčím podobným nebo s tím máte zkušenosti, sdílejte je prosím. Sama za sebe musím říct, že čekání na výsledek je pro mě neskutečnou psychickou zátěží, ale věřím, že ten správný čas přijde 🙂

petavan
17. črc 2014

@denisska hojky ja jsem vysadila prášky po 8 letech a hned jsme se začli s manželem snažit a doktor mi doporučil inofolic tak ho beru už začínám brát druhé balení a v neděli jsem to měla dostat a pořád nic dnes ráno jsem si dělala test a negativní tak nevím. Jinak je pry dobrý na podporu ovulace a na pravidelny cyklus a místo MS jsem jen asi 3dny špinila.

lu777
17. črc 2014

holky tak já se přiznám, že tedy mnohem horší pro mě bylo čekání několik dní při IVF.... nejdřív na odběr vajíček, pak po něm kolik jich je a jestli jsou ok... pak jestli jsou spermie živé a hýbou se a můžou se použít.....
pak další den volat jak to vypadá s oplodněním...
pak další den zda se dělí...
pak další den jestli je to v pořádku a vývoj pokračuje....
jako to je napětí o nervy... 😖 🤐

zlaté normální otěhotnění proti tomu, tam jsem byla ráda, že nevím přesně co se děje nakonec... ale když jsem byla v práci a představila si, že máme třeba jen 2 embryjka a teď jsem se modlila zda do druhého dne bude vše ok a budeme ten měsíc zkoušet nebo ne, no brr... jsem ráda, že mám doma dva cvrčky už 🙂

držím všem palce!!
a než otěhotníte tak užívejte spánku, chození do divadla, sexu atd... prostě čehokoli, protože pak člověk neví jak to bude v těhu, já první proležela a díky bohu že mi tohle kamarádka řekla, já se vyvenčila až na půdu a jak se mi to pak hodilo 🙂 🙂 a těhu jsem napůl prospala a to se šiklo ještě víc 😀

denisska
17. črc 2014

@alice777888 to je hnus, kolik člověk sežral hormonů☹

denisska
17. črc 2014

@petavan jojo taky tak beru druhe balení a misto ms taky spineni🙂

marketat
18. črc 2014

Ahoj, tak já se taky přidávám, prášky teda neberu už asi tři roky, ale o mimčo jsme se začali snažit až tenhle měsíc. Test bych si měla dělat někdy po víkendu, ale už teď jsem nervózní a mám pocit, že to vůbec neutíká.

petavan
18. črc 2014

@denisska tak dej pak vedet jak si dopadla ja zatim nic a test negativni a MS nikde

denisska
18. črc 2014

@petavan no já tuhle měla dostat ve stredu a prislo to spineni v patek... Tak nevim, proste asi slabá ms:(

denisska
18. črc 2014

@marketat jojo táhne se najednou ten čas jak smrad🙂)

petavan
20. črc 2014

@denisska tak to máme asi stejné jen špinení tak asi to byla slaba MS :( uvidíme další měsíc a jak píšeš je to nekonečné :/

alice777888
20. črc 2014

Holky je to boj teda to vám řeknu, jsem asi teprve na začátku cesty, ale obdivuju statečnost všech snažilek... Ja jsem ted 5 dni po ovulaci, tudis opet faze cekani 🙂 tak uvidime .... O vikendu jsem byla na akci a byl to tam jeden velkej mimi sjezd.... Strasny napor na psychiku 🙂

denisska
20. črc 2014

@petavan 😒 😠 ,sakryš

evcann
21. črc 2014

ahoj jeslti nevadi tak bych se pridala, jiz mam za sebou nekolik IVF včetně Ket a nyní zkousíme IUI a byla jsem v pátek a ted práve ta sílena doba čekaní na výsledek, ale nevěřím tomu, vím, že bych měla být optimistická, ale nejak to nejde :(

alice777888
21. črc 2014

já slyšela právě chválu na ten Femigard, tak zatím jedu v něm, tak uvidíme ... teď jsem druhý cyklus co ho beru a myslím, že v obou byla ovulace.... někde jsem četla, že ikdyž je ovulace, může žena otěhotnět 1 ze 6 cyklů ... to je brutální :-/

curdibilka
21. črc 2014

Ahoj holky, tak u nás se hned první měsíc zadařilo, vypadá to tak. Zítra jdu směr dr. a uvidím, co uvidím. Dneska bych měla být 5+1... Tak na mě myslete a držte pěsti. Přikládám dnešní test.

alice777888
21. črc 2014

curdibilka ... veliká gratulace, to je bomba 🙂

curdibilka
21. črc 2014

@alice777888 Sama tomu nemůžu uvěřit a snad bude vše v pořádku, se srdíčkem nepočítám, to je moc brzy, ale chci vyloučit mimoděložní těhotenství a snad mě dr. povzbudí, že to bude v pořádku, ten první trimestr je "za trest". :D

marketat
24. črc 2014

Tak první měsíc snažení to nevyšlo, dneska s dvoudenním zpožděním začala menstruace. ☹ Ale nevadí, jsme teprve na začátku. Snad to brzo vyjde.

alice777888
26. črc 2014

já zatím test negativní a ms nedorazila ... zatím ... zkusím zase za 2 dny testík 🙂

alice777888
27. črc 2014

tak já opět tento cyklus nic ... ☹

alice777888
24. srp 2014

Tak co holčičky ... Jak jste na tom? Zadařilo se? Já jsem 29 den cyklu a zatím nic, ale většinou mám cyklus 31 dnů :-/ tak zase čekám 🙂

marketat
25. srp 2014

@alice777888 Tak u nás to vypadá, že se zadařilo 🙂 Na TT krásné //, ale dokud to nepotvrdí doktor, tak tomu neuvěřím... a doktor má tenhle týden dovolenou, tak si holt počkám 🙂

alice777888
25. srp 2014

No paráda marketat , veliká gratulace 🙂 ať je to potvrzeno a hurá 😉 to vám to vyšlo uplně bleskově 😉

marketat
26. srp 2014

@alice777888 Moc děkuju 🙂 Vyšlo to druhý měsíc 🙂 Jen doktor má teď dovolenou, tak to bude chvíli trvat, než se dozvím, jestli je všechno v pořádku 🙂

sykorkaa
26. srp 2014

@marketat tak at je vsechno v poradku 😉

alice777888
27. srp 2014

Tak holky, na testu duch ... Myslete na mě prosím ať sílí 😉

craki
28. srp 2014

Tak se přidáván k cekatelkam... Už mám týden spozdeni a na TT je slabá druha čárka a k dr jsem objednána az za dva týdny.... Hecla jsem se ze do víkendu žádný test nerozbalim, protože první dva testy v den ocekavvane MS byly takové ducharske, a o 3 dny později jasnější, ale porad ne dálnice 🙂 To čekání je děsné 🙂. Nejradši bych ty papírky ocuravala porad 😀 😉
Snažíme se teda jen druhy měsíc, ale nikdy bych nečekala, ze to budu řešit už takhle brzo, když vidím jaké holky v mém okolí maji problémy..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru