Nejhorší je čekání na výsledek těhotenského testu

kackaaradek
22. čer 2014

Ahoj všem,
tuhle diskuzi jsem založila pro všechny z nás, které čekáme na pozitivní výsledek TT, ať už v nadneseném slova smyslu (snažíte se o mimčo) nebo zcela konkrétně, jako je to v mém případě. Po zjištění anovulace a problému se spermiogramem manžela jsem prodělala jsem 2 cykly stimulace clostibegytem (manžel bere selen + zinek). Poprvé žádná reakce a v rámci 2. pokusu už se urodil jeden folík, takže mi GYN píchla Pregnyl. Snažili jsme se s manželem několik dní dle doporučení GYN.....no a teď čekám a čekám a čekám. Tuhle diskuzi zakládám po 12 dnů po aplikaci pregnylu. Test mám zatím negativní.
Pokud procházíte něčím podobným nebo s tím máte zkušenosti, sdílejte je prosím. Sama za sebe musím říct, že čekání na výsledek je pro mě neskutečnou psychickou zátěží, ale věřím, že ten správný čas přijde 🙂

kackaaradek
autor
22. čer 2014

Jen doplním, že o mimčo se snažíme už 1,5 roku...nejdřív jsme tomu nechávali volný průběh, ale MS byla tak nepravidelná, že jsem raději zašla k mé GYN a ta mi právě diagnostikovala tu anovulaci a manžela poslala (pro jistotu) také na vyšetření. Výsledkem je kombinace více problémů....a hormonální léčba. 😢

alice777888
22. čer 2014

Jj, taky jsem ve fázi čekání na výsledek, snad po víkendu bych to mohla zkusit, teď jsem 9 DPO. Oproti Tobě jsem teda na začátku cesty. Vysadila jsem prášky a teď teprve druhý měsíc zkoušíme, první cyklus byl zřejmě určitě anovulační. Taky doufáme, že se jednou zadaří, ale to čekání je hrůza 😀

kackaaradek
autor
22. čer 2014

alice777888 budu moc držet palce, aby to vyšlo. Já jsem to zkoušela 8., 9. a 10. den a pak jsem to vzdala - všichni říkají....vydrrrrž, je to brzo, počkej až jestli přijde MS nebo ne a uvidíš. A ty bereš clostil nebo něco jiného?

alice777888
22. čer 2014

Ne ne, koupila jsem si na radu kamarádky sirup Femigard a hned ten druhý cyklus byla ovulace dle testu i bazální teploty. Já to samozřejmě dneska taky nevydržela, ale samozřejmě na testu nic 😀 MS by měla přijít asi v sobotu. Já měla ten první cyklus dlouhý a musela jsem na gyndu, kde mi dal doktor vyvolávačku.

kackaaradek
autor
22. čer 2014

Tak hlavně, že ten Femigard zabral a nemusíš brát nic jiného 😉

princina
22. čer 2014

držím palce!

alice777888
22. čer 2014

Zatím no, uvidíme popřípadě další cyklus :-/ Hlavně aby i Tobě to pomohlo 🙂

alice777888
25. čer 2014

Tak 12 DPO na testu nic (ja teda vidim misto, kde by mela byt druha carka, ale to je jen asi loveni duchu, to je asi normalni) :-/ teplota se ale drzi nahore - 37,0 , myslíte, že je ještě brzo, že by se třeba mohlo něco objevit?

kackaaradek
autor
25. čer 2014

@alice777888 Tak mně to taky nedalo a dnes ráno jsem si udělala test...mrzí mě, že jsem ho nevyfotila...zajímalo by mě, jestli by tam někdo něco viděl, nebo jestli si tu druhou čárku (ducha) jen namlouvám 😀 Zkus to třeba za 2 dny, já taky a dáme to sem pro porovnání, co ty na to?? 😉

kackaaradek
autor
25. čer 2014

Tak já už nic fotit nemusím....dneska přišla MS :´-( Tak snad to vyjde příště. Tobě moc držím palce.

alice777888
25. čer 2014

Tak to nevydržím 2 dny, jsem asi prdlá.....no já zatím nic, ale protože nevím jak dlouhý bych měla mít cyklus, ani nevím kdy pesně tu mrchu čekat, když minule byla vyvolávačka :-/ ... tak uvidíme.....kdyžtak budeme příští měsíc lovit spolu opět duchy 🙂

kackaaradek
autor
25. čer 2014

Krotitelé duchů 😀 No je to divné, ale chvíli jsem krvácela teď už zase nic......já jsem prostě zmatená 😨 Vysvětlí mi to někdo?

curdibilka
25. čer 2014

@kackaaradek Držím moc pěsti, ať to vyjde. 🙂 Prosím, budu asi za blba, ale zkratka DPO je dny po ovulaci? Nějak se v těch zkratkách neorientuju. 🙂 My jsme se začali teď snažit, tak uvidíme, snad to klapne brzy, máme čtyř a půl letou dceru a ta byla úplný "omyl" a vyšla nám hned napoprvé. 🙂

kackaaradek
autor
25. čer 2014

@curdibilka Tipuji, že ano, já tuhle zkratku nepoužívám.....ale asi ano 🙂 Tak takový "omyl" bych teď brala. Držím palce 😉

curdibilka
25. čer 2014

@kackaaradek Tehdy nám bylo s manželem 22 a jednou jsme to jaksi "nestihli" a už jsem byla těhotná. :D No komedie, ale tak to prostě mělo být. 🙂

alice777888
25. čer 2014

Jj je to dny po ovulaci, znam to diky grafum na fertilityfriend.com, pisu si tam bazalni teplotu 🙂 Ja bych ted chtela taky jeden planovany ,,omyl" 🙂

asus
25. čer 2014

ahojik ženy
@alice777888 no ja myslim že je ještě brzo ale koukala sem že některe už testuji 7 Dpo a už maji dušika tak ja dneska taky testla ze zvědavosti a myslela sem že tam nic neni hodila sem to na papir že to vyhodim a pak koukam a na zaschlem testu je nijakej duch 😕 😕 tak taky nevim zda je to jen šaleni zraku si počkam no 😕

kackaaradek
autor
25. čer 2014

Já jsem z toho malinko mimo, protože MS přestala...opět jsem udělala test a stále si nejsem jistá, jestli tam něco je nebo ne...mám pocit, že vidím // už úplně všude.
5.den mám opět začít brát clostilbegyt a tak nevím, jestli s tím začít nebo ne. Zkusím zítra nebo v pátek ClearBlue test a když ani ten nebude jasně pozitivní, tak už opravdu nevím. 😒

alice777888
26. čer 2014

Taky nad ním uvažuju, jen jsem si stale nebyla jista, zda investovat. A budeš zkoušet ten digitální?

ali34
26. čer 2014

@alice777888 já bych na tvém místě ten digitální zkusila, je dobrý a sama jsem si taky koupila. Měla jsem předtím dva obyč. na tom jednom to taky nebylo úplně jasné, na druhém ano a ten digitální mi to potvrdil 😉

kalipso
26. čer 2014

@kackaaradek spíš si zajdi na krev na HCG, stojí to 200kč a víš přesně na čem jsi (výsledek do 2 hodin), žádné zkoumání duchů neduchů a nemůže se stát, že test není naopak dost citlivý a tím pádem falešně negativní 😉

alice777888
26. čer 2014

Holky a na krev musím mít žádanku, nebo mi tu v laborce udělaj bez ní, když si to platím? Digitál zkusím o víkendu. Manžel má v neděli svátek... To by byl dáreček 🙂 ale uvidí se 🙂

alice777888
27. čer 2014

Tak u mě to tento cyklus nevyšlo ... Dneska si v pěkných bolestech přišla MS. Ale aspoň teda sama, nemusela jsem na vyvolávačku :-/

asus
27. čer 2014

@alice777888 chjo škoda ☹ tak přiště to určo vyjde drž se

kalipso
28. čer 2014

@alice777888 to mě mrzí, že dorazila MS. Držím pěsti na další měsíc. Případně... krev na HCG jako samoplátce ti vezmou bez žádanky, vlastně cokoli co si sama platíš ti udělají bez žádanky 😉

denisska
28. čer 2014

Holky tak se přidávám k vam🙂, ja taky doufam ze za chvili uvidim aspon ducha;), po 15 letech antikoncepce, fuuj, to je hnus! A mate nekdo inofolic?

kackaaradek
autor
29. čer 2014

Tak já dnes opět začínám s clostilbegytem....již potřetí a snad naposledy. 😉

alice777888
29. čer 2014

Holky, tak to rozjizdim taky nanovo, 3 DC a uz je po MS. Denissko ja taky po dlouhe dobe bez antikoncepce - 11 let :-/ tak snad se nam co nejdriv zadari 😉

denisska
11. črc 2014

@alice777888 ☹((((( tak jsem to dostala, predtim o tyden pozdeji ted driv :((

petavan
17. črc 2014

@alice777888 ahojky ja jsem vysadila prášky po 8 letech a hned jsme se začli s manželem snažit a doktor mi doporučil inofolic tak ho beru už začínám brát druhé balení a v neděli jsem to měla dostat a pořád nic dnes ráno jsem si dělala test a negativní tak nevím. Jinak je pry dobrý na podporu ovulace a na pravidelny cyklus a místo MS jsem jen asi 3dny špinila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru