Nejsem těhotná, ale z bradavek vytéká bílá tekutina

janulle22
8. srp 2008

ahoj prosim poradtemi...kdyz si zmacknu bradavku vyteka mi takovy bila tekutina vypada to jako mlezivo ale tehu test byl negativni...mate s tim nekdo zkusenost..?moc dekuji...

hary
8. srp 2008

Může to být buď začátek těhu, nebo hormonální porucha a to vytékání z prsou může způsobit prolaktin. Uvidíš, počkej pár dní a zkus další test. Jinak asi více neporadím 😉 , to spíš pak na gyndě

janulle22
autor
8. srp 2008

hary no na gyndu jdu v pondeli ale chtela jsem se zeptat na nazor ostatnich co s tim maji treba zkusenost..test byl sice negativni ale jak sem zkusila ty bradavky tak mam pocit cim dal vetsi ze je to tehu ☹ ... u prvniho ditete mi zacalo mlezivo vytekat az tak v 7 mesici...ale dekuji za tvou odpoved.. 😉

hary
8. srp 2008

No já měla mlezivo u prvního těhu už v 15. týdnu, teď o něco déle. Ale měla jsem taky toto vytékání a z testů, co mi dělali jsem měla nějakou hraniční hodnotu prolaktinu.
Jsem se chtěla zeptat, ty jsi první dítko kojila?? Jak je to dlouho, co jsi přestala?? Mě vytékalo ještě víc jak rok po skončení kojení, tak to může být třeba i to 🙂

janulle22
autor
8. srp 2008

no ja jsem se snazila kojit ale sestry ktere mi mely pomat tak nepomahaly..poprve mi Adu donesli a jak se prisal odesla ale on se pustil a ja moc nevedela co delat tak sem mela bradavkydo krve rozzuzlane a nic nepomahalo..doma sem odstrikavala alemelajsem malo mlika na 1krmeni za den pak zanet a bylo po kojeni takze jsem kojila asi jen 14dnu po porodu ☹ ..muzu se zeptat co je ten prolaktin...?

meleri
8. srp 2008

mě se to stalo před dvěma týdny, asi tedy v 18 týdnu.

pokud ale nejsi těhotná tak je to možná prolaktin..určitě zajdi ke gynekologovi, na ten zvýšený prolaktin se berou nějaké hormony myslím..

hary
8. srp 2008

Prolaktin je nějaký hormon, nic o něm nevím. Jen že se projevuje vytékáním tekutiny z prsou a když ho je v těle moc, brání otěhotnění, ale nic o něm nevím. Pokud bude test stále negativní, promluv si o tom v pondělí na gyndě se svým doktorem

janulle22
autor
8. srp 2008

no asi to bude nejlepsi ale ja si nemyslim ze by sem mola byt tehu...beru prasky a ten sex je max 2 do mesice(po porodu se nak ztratila chut ☹ )...ale ted si vzpominam ze jsem jeden cyklus nekde ztratila posledni prasek a zacala brat antaky jak kdyby jsemsi ho vzala tak ale i tak je to malo pravdepodobne...co myslis..?

yenn
8. srp 2008

jani, neberes nejake leky, treba antidepresiva? Me se to kdysi stalo po lekach, kdyz jsem je vysadila, zase se to ztratilo. A pak vlastne jeste jednou, po nejakych multivitaminech, to uz je hodne davno

hary
8. srp 2008

V tomhle těžko radit po netu. Naši známí taky mají krásného klučinu a jen díky jednomu zapomenutému prášku 😀 . Hold je to o náhodě. V neděli si zkus další test a uvidíš. A jinak v pondělí si o tom promluv na gyndě. Já ti tu už asi neporadím. 😎

sarkal
8. srp 2008

Mě mlezivo vytéká už asi 14dnů a to i samovolně.Uvidíš v pondělí a držím palce

janulle22
autor
8. srp 2008

yenn neberu zadne leky jen antikoncepci jinak opravdu nic.je to divne...snad se mi v pondeli dostane vysvetleni...

sarkal:a jak dlouho jsi tehu...?

svoma
9. srp 2008

Janulle,já to mám taky tak,Ale mám devíti měsíční holčičku,byla kojená jen tři měsíce,tak si myslím,jestli ještě nemám trošku mateř.mléka,těhotná stoprocentně nejsem. 🙂

sarkal
9. srp 2008

janulle:V pondělí 28 týdnů,ale dr.říkal,že je to normální,že to u někoho bývá už dřív a u někoho zase vůbec,až po porodu.

janulle22
autor
9. srp 2008

jenze ja tehu nejsem...snad... 😅 ...

janulle22
autor
13. srp 2008

ahoj tak jsem byla v pondeli u teho doktora a ten mi rekl ze to vytekani muze byt spojeno s menstruaci a i tim hormonem ale ze tomu nechame mesic a jestli se to nespravi tak se budem pidit po pricine... 😨 delal mi ultrazvuk a rekl mi ze tehotna 100% nejsem ale to mi rikal i u prvniho ditete 😉 ...tak nam to nejak s pritelem prislo lito ze nejsem...tak nevim jetli se nezacnem snazit o druhyho rostaka... 🙂

heresta
13. srp 2008

Ahoj holky me vytekalo mlezivo uz nekdy od 15tt, a ted porad vic. ☹

janulle22
autor
13. srp 2008

heresta-z teho si nic nedej alespon vis ze mas cim krmit prcka..me mlezivo zacalo vytekat az nejak kolem 7 mes a uplne me to videsilo 🙂...takze v pohode a tampony do podprdy to jistej...🙂

beata86
27. říj 2013

Ahojte chtela bych se zeptat jsem 6 let po porodu kojila sem asi 14 dni pak se mi mliko ztratilo pred tydnem sem zjistila ze z leve bradavky my vitaka bila tekutina vypada to jako mliko a z prave mk tece pruhledna nekdy trosicku namodrala tekutina nevim co to a je mi to divne hlavne po 6 letech

misimisi
12. zář 2014

Beato, a jak Ti to dopadlo? Já mám takový problém teď, dnes jsem to jen rozčísla na krvi, že těhotná nejsem, jinak nevím, co to může být...

nonnni
12. zář 2014

@misimisi zvysena hladina prolaktinu. Nech si udelat hormonalni profil. Vetsinou to muze byt prekazkou pri otehotneni, ovlivnuje to ovulaci. Tedy muze, ale nutne nemusi.

misimisi
12. zář 2014

Nonni, díky 🙂 už jsem byla přesvědčená o těhu, dnes jsem valila na testy z krve a nic... Tak to musím nějak probrat u MUDr. ☹

apacheee
AMBASADORKA
12. zář 2014

Ahoj, mně se to kdysi stalo, byla jsem celá vyplašená, že jsem těhotná, ale nebyla jsem. Dr. na gyndě říkal, že je to normální🙂

misimisi
12. zář 2014

Doufám, že to nic nebude, díky 🙂

sonislavab
12. zář 2014

Mám s tím zkušenost, nesouviselo to s těhu, ani to neznamenalo žádný zdravotní problém, prostě jenom hormonální chvilková nerovnováha nebo co.Doktor se nad tím ani nepozastavil.

misimisi
12. zář 2014

Alespoň s tím těhotenstvím teď už nebudu napnutá. No, asi si jdu dát malého panáka, třeba se mi to (MS) konečně spustí :D

mysackovi
12. zář 2014

mám úplně ten samej problém...už to je přes tři měsíce, co mi při zmáčknutí vytéká tekutina a poslední dobou víc a také více do bíla...v červenci jsme byla u doktora, udělala mi krevní testy a jsou v pořádku..a říkal, že prý se to občas stává....ale nechápu proč, každý den a při zmáčknutí to i vystříkne.... :-/ ...snažíme se o miminko, tak bych byla ráda aby se zadařilo 🙂

misimisi
13. zář 2014

Tak hlavně, že jsou testy ok 😉 snad se zadaří 🙂 Budu si je muset taky nechat udělat... Jak má pak ženská poznat, že je konečně těhotná, když to tělo vysílá takové falešné signály 😀

luciebx
13. zář 2014

ja to mela taky... jeste nez sem byla tehu.. asi rok pred tehu...ano jedna se o hormony.. me s tim ale dr nic nedelala

vejo1985
11. lis 2014

Muze 34 hodin po nechranenem sexu uz tect mlezivo?

brouzdalka
11. lis 2014

@mysackovi Já jsem to měla taky, několik let. Prolaktin v normě, mrknul na mě i doktor na mamologii, udělal utz a řekl, že se to někdy stává, když blbnou hormony. A kdy to skončilo? Když jsem otěhotněla 🙂 Pak jsem samozřejmě normálně kojila a kojím, jen to bylo mezi prvními příznaky těhotenství, že to přestalo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru