Neměnící se intenzita čárky s dvoudenním test. odstupem

asaka
8. únor 2012

holky prosím vás, stalo se vám, že druhá čárka na testu nějaký čas nesílila? V den vynechani ms jsem našla slabou čárku, za 4 dny byla čárka výrazně silnější i když ne tak silná jako kontrolní, za další dva dny jsem test opakovala a čárka je pořád stejná jako u toho druhého testu. Pokaždé jsem tesstovala mamatestem 10, z ranní moči. Díky za odpovědi..

lu777
8. únor 2012

já myslím že za dva dny nemusí nutně být vidět rozdíl.... počkala bych 😉
vím že jsi netrpělivá a chceš mít jistotu ale opravdu to nemusí nic znamenat, někdo by třeba na tom testu tu čárku ještě ani neměl 😉

denousek
8. únor 2012

jo to se mi stalo a bylo to mimoděložní... zesililo to trosku apak už nic.. ale tím nechci říct že je to tvuj případ!!!jen říkám svuj přiběh... každopádně každému hcg v těle stoupá jinak tak uvidíš držím pěsti...já mám testy v albumech...

nikollita
8. únor 2012

Ahoj, mě taky sílily strašně pomalu, rozhodně ne co 2 dny 🙂 Tak jsem pořád testovala a byla nervní 🙂 Pak jsem "zase" měla problém, že některé holky měly 3 dny po vynechání obě čárky stejně silné a já pořád ne 😀 To jsem měla až za 7-10 dní po (ne)očekávané MS. Takže v pohodě.
Rozhodně se tím netrap, je to totiž individuální.

crca
8. únor 2012

mě nezesílila ani po 14 dnech na takovou barvu jako je kontrolní,od cca 8 dne jsem je měla pořád stejné a koukni na výsledek 😉 😀

salomee
9. únor 2012

Ahoj, mě se stalo to, že: testovala jsem asi tak týden po vynechání a čárka byla slabší, ale pak už nějak moc nesílila. Nikdy jsem neměla testovací čárku tak silnou jako kontrolní.. a teď se pomalu blížím ke konce šestého měsíce.
Přihodím fotku pro ilustraci. K početí došlo 1. 9., což byl 17. DC.

maruja
9. únor 2012

😉 taky jsem nikdy neměla testovací tak silnou jak kontrolní a čekáme dvojky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru