Neobjevila se na testu spíš hormonální injekce než těhu?

antymania666
20. črc 2011

nedarilo se nam otehonet..nemela jsem ovulaci...a v pondeli uz mi zabrali ovulacni prasky a tak mi dali hormonalni injekci ze ucite otehotnim...testy mi vychazi pozitivne i kdyz carka druha je slaboucka...a tak nevim jestli se na testu neobjevuje spis ta hormonalni injekce nez mimi...co mylsite?

smudlinka10
20. črc 2011

@antymania666 jsem z toho trošku jelen, jestli ti tohle pondělí zabral lék a ty sis dnes dělala test, tak je ještě brzo... nějak není uvedeno o které pondělí jde

veronikaprostenika
20. črc 2011

Myslim, ze na letaku od testu, je napsano, ze vysledek muze byt falesne pozitivni v pripade uzivani hormon.leku...
Jistotu by ti dalo vysetreni krve na hcg. Drzim palce 😉

eloana
20. črc 2011

tak pokud ti pichli toto pondeli pregnyl ... tak druhou carku urcite zpusobil pregnyl. dokaze byt v tela kolem 8 dnu

sonicata1
20. črc 2011

Mám dotaz ! kolem 3-6 července jsem měla nechráněný sex ,ale bez ejakulace měla jsem 16.července dostat měsíčky ale furt nic dnes jsem si dělal test a ten byl negativní ! Máte někdo zkušenost že , by holka otěhotněla z kapičky lásky ??? už před meškáním jsem cítila bolestivost v podbřišku včera mě začalo bolet v kříži bolest a tlak v podbřišku trvá a bolí mě prsa v oblasti bradavek ! Holčiny poraďte ☹

timbouctou
20. črc 2011

jsou to teprv dva týdny, někomu hcg vystoupí na měřitelnou hodnotu až kolem 3. týdne po oplodnění. Ale z kapičky lásky je těhu poměrně nepravděpodobné, spíš jsi z toho ve stresu a ty příznaky co popisuješ je opožděná menstruace. Někdy se to stává, z nervů klidně, a pak je to dost nepříjemné. Kdybys to nedostala, udělej si další test za týden. Do té doby to třeba dostaneš 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru