Neobvyklé jméno pro miminko

donnadoublees
21. lis 2017

Dobrý den, mám takový zvláštní dotaz. Máme už s přítelem vybraná jména pro kluka i pro holčičku. Dnes jsem dostala těhotenský průkaz a je zde napsáno, že musim mít povolení na jméno, které není v cz kalendáři. Máme s přítelem vybrané velmi neobvyklé jmeno, když to bude holčička a tak bych se chtěla zeptat, jak v tomto případě pokračovat. Jménem jsme plně rozhodnutí, ačkoliv nad tím každý kroutí hlavou, ale nám dvěma se jméno strašně líbí. Velký problém je, že jmeno, které se mi už léta líbí, není ve vůbec žádném kalendáři. Tak nevím, jak bych měla dál pokračovat. Budu ráda za každou normální radu. Děkuji 🙂

bordeaux_zuzka
28. lis 2017

My jsme dali dceři jméno Abigail a musím říct, že reakce lidí nic moc 🙂 Většinou to probíhá tak, že lidi kouknou, řeknou "jee, ta je roztomilá, jakpak se jmenuje?" Když to uslyší, tak najednou ticho a takový zvláštní úsměv...jeste jsem neslyšela "to je pekne/zajimave/divne/ zvlastni/cokoliv jméno". Takova zvlastni reakce, ktera neni moc prijemna. Citim v tom, ze se to tem lidem moc nelíbí. Ale co se dá dělat, nám se líbí.

Tak držím palce, aby vám to schválili!

anetka9
28. lis 2017

@opifka To bylo v Rychle a zběsile🙂

opifka
28. lis 2017

@anetka9
Ajo 🙂 Se mi to plete.

anetka9
28. lis 2017

@opifka Je to prostě kus no...myslím Vina:D

babanci
21. čer 2019

Ahoj. Jak to dopadlo?Vidím,že Letynku máš?Povolili Ti tu Tvoji verzi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru