Nepravidelný menstruační cyklus, lze ho něčím srovnat?

nikcaneumannova
11. led 2015

Ženský prosím, měla bych na Vás menší prosbičku, již přes dva měsíce mám nepravidelný menstruační cyklus, lze ho něčím opět srovnat? Četla jsem o kontryhelovém čaji, máte s ním některá zkušenosti? Za jak dlouho se Vám cyklus srovnal? Jak často denně jste užívali takový čaj? Děkuji Všem za případné odpovědi 🙂

nany85
11. led 2015

Ahoj,ja jsem vysadila v cervenci a od te doby mam MC take strasne nepravidelny. Kontryhelovy caj jsem uzivala 2 mesice( vzdy do 14teho dne). Mne ale nepomohl :(. Jednou po nem menstruace po 18ti dnech a podruhe po 52 dnech. Ted jsem 56 den MC a menstruace nikde. Take porad premyslim cim ji zpravidelnit a nebo nyni alespon vyvolat :(.

beruska1889
11. led 2015

Mám to podobně, měla jsem MS dostat 24.12. a dodnes nikde... ☹ už mi došla trpělivost a jelikož se mi nechce běhat po doktorech, koupila jsem si Gynex kapky a od včerejška užívám a doufám, že to pomůže... Doporučila mi ho spousta holek tady z koně a i na netu ho ve spoustě recenzí chválily, tak uvidíme... 🙂

poletuszka
11. led 2015

Já na nepravidelnou ms užívám femigard.. Minulý měsíc po 16 dnech, tento po 39 :/ ale bylo to prý cystou, která naštěstí už praskla, tak jsem zvědavá jak to teď bude..ale po porodech mi ten femigard hodně pomohl, tak na něj spoléhám i teď..

andelka
11. led 2015

Srovnala mi cyklus tinktura z Drmku obecného. Do 3 měsíců všechno šlapalo.

luckyinka
12. led 2015

mám PCO a cyklus (ms i ovulace) se mi srovnal jen po braní Nosifolu - jeden sáček denně. jinak jsem měla ms třeba jednou za půl roku.

klaire22
12. led 2015

tinktura dmrku, ženské kapky od grešíka a kontryhelový čajík 🙂 a hodně to pomohlo 🙂

krmv
13. led 2015

gynex