Nesílící čárka na těhotenském testu. Proč netmavne?

white_tie
24. dub 2012

Ahoj holky, mám na vás dotaz. 20. 4. mi měla dorazit MS, neobjevila se, na TT byla slabá druhá čárka, která druhý den trošičku ztmavla, ale pořád není až tak jasně vidělná. To samé včera i dnes. Nemělo by HCG náhodou stoupat a tím i čárka tmavnout? Nevíte, proč má pořád tu stejnou, světlou, barvu a vůbec netmavne? Bojím se, aby bylo vše ok.

lucifereeek
24. dub 2012

tak na to ti nikdo asi nemůže odpovědět na 100%, může to být ok, ale nemusí. Právě proto je dobré, když se testuje ob den, aby tam byl vidět ten rozdíl a nemusela ses stresovat, rozdílné čárky na těhu testu taky může ovlivnit i jiná značka testu, používáš furt stejné?

prdecek
24. dub 2012

zkus si zajít na krev, já měla taky stejné čárky a pak najednou byla druhá stejná jak kontrolní, mrkni mi do alba a uvidíš.

white_tie
autor
24. dub 2012

@lucifereeek: První dva mám stejný (Mamatest) a další dva jiný, ale taky stejný (Calmed-Mamatest totiž v lékárně neměli).
@prdecek: Na krev mám jít v pátek, výsledky ale budou až v pondělí, tak mám docela strach, aby to bylo ok. U prvního těhu jsem testovala týden každý den a výsledky byly každý den rozdílný, čárka co den sílila, ale řekla bych, že teď je pořád stejná.

smima
24. dub 2012

@white_tie ahojky, nemusíš se znepokojovat. Já si dělala test s opakováním za 3 dny a čárka tmavla úplně nepatrně, a bylo vše v pořádku. Taky jsem si myslela, že je vše ztraceno, když ta čárka moc nesílila a mimi se drží, jsem ve 3. měsíci. Takže klid a hodně pohody... 🙂 🙂

hance09
24. dub 2012

@white_tie nechci strašit,ale mně čárka přestala sílit a jak jsem dopadla,si můžeš přečíst v blogu....ale já měla navíc špinění,takže to u tebe nemusí nic znamenat...

white_tie
autor
24. dub 2012

Holky, moc vám všem děkuju. Stavím se v lékárně po cestě, pro Mamatest, udělám si jeden ještě dnes a další pozítří a když to nebude tmavnout, zkusím se nestresovat a vydržet to do pátku k dr. a tam se uvidí. Moc vám děkuju za rady!

ellizabethka
24. dub 2012

Ahojte Holky, chtěla bych se zeptat na těhotenský test.Sestra mi koupila v Tescu test a měla jsem tam 2 čárky.Ta na hoře byla taková výrazná a ta pod ní byla světle růžová.
Na druhý den jsem si udělala druhý test GS MAMATEST a ten mně vyšel úplně stejně jako ten první.. Bohužel mám takovou Paní doktorku, ke které nechci jít, a druhý doktor mně nechce vzít, protože jsem registrovaná u mé Doktorky.. Paní Doktorku nemám ráda od doby, když mně odmítla vyšetřit...Od té doby, k ní nechodím, ale teď bych potřebovala vědět na čem jsem, jestli jsem těhotná nebo ne.. Myslíte si, že jsem opravdu v tom?Jinak menstruaci jsem nedostala 23.dní. S přítelem se snažíme o miminko 🙂 tak bych byla opravdu moc ráda, kdyby se nám to povedlo.. Děkuju Vámza vaše názory...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru