Nevím, co si mám myslet. Kdy tedy byla ovulace?

pavlisak
1. srp 2013

Doufám,že píšu do správné diskuse a jestli né,tak se omlouvám. Potřebovala bych poradit. Mám 30 denní cyklus,délka MS je 6 dní. Poslední MS byla 16.7. - 21.7. Plodné dny dle Menstručního kalendáře by měli být 28.7.-1.8. (neznám lut.fázi) 28.7.rano jsem měla pohlavní styk,odpoledne jsem začala špinit,večer dobré,pak jsme spolu spali ještě 29.7.ráno a odpoledne jsem měla na totalitním papíře,čistou krev,pak jsem jen špinila,večer zase dobré Tak jsme spolu spali i 30. Dneska mám táhly hlen. Nic mě neboli ani mi nic není. Bylo to ovulacni a kdy tedy byla. Omlouvám se že jsem to tak rozepsala,ale nevěděla jsem co si o tom myslet. Mimi chceme už dlouho a pořád nic 😢 a jestli píšu do špatného tématu,tak se moc omlouvám.. Děkuji za v vaše rady i názor...

alenka_p
2. srp 2013

Zkus příště třeba měřit BT nebo ovulační testy, pokud chceš přesně zjistit, kdy k ovulaci dochází...bohužel takto se ovulace určit nedá, táhlý hlen může být klidně i týden před ovulkou, s krvácením jsem se ještě nesetkala, mohlo být klidně z pohlavního styku (nějaká malá ranka)...

pavlisak
autor
2. srp 2013

Aha,takže si nemám dělat nějaké naděje,že by to mohlo být těhu? Kdybych měla ovulaci třeba dřív,než jsem si myslela.. No asi mi nezbyde nic než jen čekat,co bude dal. Ale i tak děkuji za radu.

sarkad2856
2. srp 2013

@pavlisak Asi to těhotenství nebude,ale tělo je nevyzpytatelné.Taky bych asi raději měřila tu teplotu aby byla jistota kdy vůbec byla ovulka 😉 a podle toho už člověk více ví 😉

pavlisak
autor
2. srp 2013

@sarkad2856 ovulku mám asi teď,protože mě boli podbrisek. Nemůžu si ani sednout.. A mám průhledný vytok.

maximka33
2. srp 2013

@pavlisak je možné, že máš ovulaci pozdději. mě taky přitom dost píchalo v podbřišku, fakt píchalo. většinou jen na jedné straně.

pavlisak
autor
2. srp 2013

@sarkad2856 ovulku mám asi teď,protože mě boli podbrisek. Nemůžu si ani sednout.. A mám průhledný vytok.

pavlisak
autor
3. srp 2013

@sarkad2856 ovulku mám asi teď,protože mě boli podbrisek. Nemůžu si ani sednout.. A mám průhledný vytok.

sarkad2856
3. srp 2013

@pavlisak Tak to asi vypadá na ovu,ted jen snaženíčko 😉

salomee
29. črc 2014

Ahoj, můžu se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost,...když jsem minulý cyklus měla zpoždění, pak několik dní jen špinění a asi po týdnu klasickou intenzivní mens., tak který den se bere za první?

sasanka033
29. črc 2014

@salomee prvni den MS je den, kdy je jasny, cerveny krvaceni a to jeste aspon do 18 hodin toho dne. jinak je to az ten dalsi den.

salomee
29. črc 2014

@sasanka033 Díky..a když teda bylo dejme tomu den dva špinění bez krve, pak další tři dny sem tam pár kapek jasné krve plus špinění, jak ty dny před tím..pak to začalo pomaluplynuleji téct- jen přes den, v noci nic ,ale už něco jakože bylo při troše dobré vůle..a až za další tři dny to začalo být hodně už silné, takže normální moje ms..., tak mám brát co přesně z toho za ten první den? 🙂

salomee
29. črc 2014

@sasanka033 ... asi jsem to i nedala do správnýho tématu, tak ještě jednou děkuji a omlouvám se, teď jsem náhodou narazila na téma, kde je problém jako můj... mě se jednalo právě spíš o tu ovulaci, tak proto jsem to šoupla sem..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru