Nevím, jestli můžu brát tento výsledek na Mamatestu vážně..

tereza4244
8. srp 2019

Ahoj, Omlouvám se za vytvoření nové konverzace, ale potřebuju poradit. Dnes jsem 4 dny do MS. Dělala jsem si tt mamatest. Vyšel mi tam duch a po ushnuti testu je ještě lépe viditelný. Jenom nevím, jestli ten výsledek mohu brát vážně. Důvod proč jsem si ten test dělala tak brzo je, že mě normálně tak 10 dní před MS bolí strašně prsa a teď nic.
Děkuji za rady. Nevím, čemu věřit. Mamatest mi uz jednou falešného ducha udělal.

vaseli16
8. srp 2019

Neco se tak rysuje,ale musi silit.

sudylichozrout
8. srp 2019

@tereza4244 Falešné duchy neexistují, pokud nejsi opravdu nějak závažně nemocná (viz třeba rakovina prostaty u mužů, určité cysty na vaječníku u žen...). Pokud máš na testu ducha, může to být tím, že testuješ před menstruací a a) před menstruací se zvedá fiziologická hladina hormonu, který je vysoce podobný hCG a na test působí, b) skutečně došlo k oplodnění a částečně i nidaci, takže embryo produkuje hCG, ale těhotenství je špatně založeno a odejde s (o pár dnů opožděnou) menstruací, c) to samé jako b), ale s dobrým koncem, test bude sílit.

moxha
8. srp 2019

Já nevidìm vůbec nic

marketa1218
8. srp 2019

Nic nevidím

tereza4244
autor
8. srp 2019

Děkuji moc za názory. Musím tedy počkat, až bude sílit..a to, že ne nebolí prsa před MS jako normálně může něco znamenat?

barulina
8. srp 2019

Vse muze neco znamenat. Proznaky jsopu pomijive, nestale a hlavne u kazde jine. Dellej si testy a uvidis. Ja jsem cerstve tehotna a taky jsem testla driv nez jsem mela.zpozdeni a uz mam i zppozdeni. Ale ja vedela ze.je neco jinak..

tereza4244
autor
8. srp 2019

Tak to je krásný...moc gratuluji..🙂 Ten spodní test, méně viditelný jsi dělala kolikátý den před MS?

tereza4244
autor
8. srp 2019

Takle vypadal můj test před zaschnutim dnes...

barulina
8. srp 2019

@tereza4244 blba fotka. Zkus na lepsim svetle. Ale tqk neco tam videt je. Ted aby to sililo a vse probihalo jak ma

tereza4244
autor
8. srp 2019

Ono to jde vidět fakt jenom malinko na těch fotkách...:( snad bude silit

barulina
8. srp 2019

@tereza4244 dej si ho do negativu. Jinak ppokuf vidis a ja vidim taky tak at vee pokracuje jak ma

tereza4244
autor
8. srp 2019

Tak to jsem rada, že někdo vidí ducha taky...negativ vypadá takto...

ireniq
8. srp 2019

Na fotkách nevidím nic, nicméně k tvojí otázce ohledně bolesti, me vždycky pár dní pred ms bolela hlava (musela jsem si brát brufen) a pak těsně před začátkem ms i břicho. A když me jednou ta hlava v termínu ms nebolela a břicho ano, tak jsem vskutku byla těhotná 🙂

amazonkajanik
8. srp 2019

@tereza4244 ja si dělala test 3 dny před MS,duch byl teda silnější,než ten tvůj.další den znovu,a pak ještě jeden. Nu a teď mi leží v postýlce 2měsíční chlapeček 😊 tak uvidíš 😊

balogis
9. srp 2019

@tereza4244 moc bych ti to přála ale já nevidím vůbec nic,na negativu ani ťuk 😞každá sme jiná ale mamatest mi ukázal už šest dní před ms výraznějšího ducha který nešel přehlédnout.drzim palce

lachtanice86
9. srp 2019

@tereza4244 nic tam není

balogis
9. srp 2019

@tereza4244 ahojky, zkoušela si dnes další?

marketkaticha
9. srp 2019

@tereza4244 Já nic nevidím a to jsem mžourala jak jsem mohla 😂😂😂

tereza4244
autor
10. srp 2019

Ahojky, az dneska jsem zkoušela tt pepino. Menší stín ducha tam je. Musela jsem Vám dát do černobílého provedení, aby jste měli aspoň šanci něco vidět...

ocetnicek
10. srp 2019

Toto jsou podle mě ale negativní testy. Takový stín ti hodí skoro každý test po zaschnutí. Měla jsem takových duchů miliardu.

tereza4244
autor
10. srp 2019

@ocetnicek to je vyfoceno hned po namoceni..

sudylichozrout
10. srp 2019

@tereza4244 nic tam není. Počkej na zpoždění a pak testuj.

alcar
10. srp 2019

@tereza4244 podle me negativni test...bohuzel.

alcar
10. srp 2019

Dala jsem u tech tvych testu jiny filtr, ztmavila a orezala do detailu a jsou opravdu negativni. Nic na nich neni.

tereza4244
autor
10. srp 2019

Dobře. Tak je to negativní. Ciste teoreticky, je možné, že by se mi to na testu ještě neukázalo, když mám dva dny do MS? Jinak děkuju za Vaše nazory

leilinka1234
10. srp 2019

Není nic lepšího než počkat. Tohle je naprosto zbytečná diskuze. Testy jsou zatím negativní a druhou čárku ti tam nikdo nepřičaruje.

alcar
10. srp 2019

@tereza4244 ciste teoreticky to mozne je. Vyrobci uvadi relevantnost vysledku az tri dny po vynechane ms.

astyna88
14. srp 2019

Pokud mas vic jak 10 dni od posledniho sexu, kdy mohka byt ovulace, tak se uz nic nezmeni....

elesse
14. srp 2019

Me by zajimalo jak to dopadlo...

barulina
14. srp 2019

Jak jsi dopadla ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru