Nevolnost a nachlazení, je to příznak těhotenství?

kattlyn
14. kvě 2014

Ahojte, jen se chci zeptat, jestli některá z vás neměla podobné příznaky...jsem cca 16 DC - HA jsem vysadila cca před měsícem a od té doby jsem měla cca 3x nechráněný pohlavní styk...MS očekávám cca za 13 dní - jsem zhruba uprostřed cyklu...z ničeho nic mě začalo být nevolno, bolest břicha, pocit na zvracení a do toho se ještě přidalo nachlazení...Pociťuji i zvýšenou teplotu, bolest hlavy a jakoby silnější a častější tlukot srdce než je u mě zvykem. Myslíte, že by to mohly být [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | příznaky těhotenství]]? Nemáte náhodu některá podobné zkušenosti? Těhu testík už mám koupený ale chci testnout nejdříve v den očekávané MS - teď by to nemělo cenu 🙂 Děkuji za reakce.

vercik83
14. kvě 2014

já měla na začátku taky virózu.o) a pak pozitivní testík..

werunka21
15. kvě 2014

Jj, mě řekli v lékárně, že těhotenství simuluje stav chřipky. Zvýšená teplota, nachlazení může být. Ale tak zase se na to moc neupínej, ať nejsi zklamaná 😉

terikus
16. kvě 2014

Já to jako příznak těhotenství měla....akorát mi to došlo až potom, co jsem na testu našla //, do tý doby jsem tomu nevěnovala pozornost 🙂

bajana
16. kvě 2014

Ak by si aj bola tehotna, tak tieto priznaky urcite nemas tak skoro...doporucujem nesledovat sa a nechat to na prirodu, nie je sposob, ako tomu 100% pomoct..

loreley1
18. kvě 2014

Ahoj, já to mám úplně stejně. Cca 3 dny po nechráněným styku mi začaly virózový příznaky, později se přidala nevolnost, pocit na zvracení, bolesti břicha a v kříži, velká únava... No a den po termínu MS (která nepřišla) sice hodně slabý, ale pozitivní TT. Ale taky to souviset nemusí, tak prostě trénuj trpělivost a vydrž 😉

kattlyn
autor
20. kvě 2014

Díky moc za reakce...no uvidíme...testovat budu asi o víkendu. Nachlazení a bolest břicha už přešlo ale naopak vyrazilo akné ☹

ninive211
20. kvě 2014

@kattlyn Já byla "nachlazená" až v podstatě po vynechání MS, pokud jsi to měla už od půlky cyklu, tak se obávám, že to s případným těhotenstvím mělo pramálo společného. Stejně tak ty nevolnosti, ty způsobuje mmj. Hcg hormon a ten je na začátku hoooodně nízko, takže většinou první nevolnosti přijdou právě také až s vynechanou MS anebo i později (já do 8.týdne byla naprosto v pohodě, až na zvýšené pocení a časté lítání na záchod - a pleť alá puberťák - jsem si nepřipadala vůbec těhotně, nic mi nebylo...jo ještě teda jsem měla na dotek o dost citlivější a pevnější prsa 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru