Nevolnost. Střevní viróza nebo uhnizďování?

roxanalit
22. led 2022

Včera večer mi bylo špatně od žaludku a pocit na zvracení, dnes opět to samé cítím teď. Jsem 5DPO, trosku spinim světle hnědě až dožluta. Trosku mě bolí podbrisek a cítím jakobych měla žaludek na vodě. Nějaké rady ze by střevní viróza nebo taky možnost ze se třeba zadarilo a mohlo by to být spojené s uhnizdenim?

hasara33
22. led 2022

@roxanalit Ahoj, no u mě bylo vždy špinění po ovulaci známkou toho, že se nezařadilo bez ohledu na jiné "příznaky", které jsem měla nebo tedy spíš, které jsem chtěla mít ...... vím, že bys raději slyšela pravý opak a samozřejmě to v tvé případě opravdu může značit počínající těhotenství 😊 skutečnost se stejně najisto dozvíš až za pár dní 🤷‍♀️ je mi jasné, že doufáš, ale radím ti jako někdo, kdo se snažil docela dlouho a pozoroval každý prd, zda se náhodou nejedná o těhotenství, zkus se na to fakt vykašlat, nepozoruj se tolik 😉 je to pak na švestku, věř mi 🙂 nicméně přeji hodně štěstí a doufám, že se přeci jen zadařilo 🍀

aselluska
22. led 2022

@roxanalit 5dpo se sotva zavrtá. Nechytí to ani nejcitlivější test, natož aby tělo reagovalo nevolnostmi, které vznikají při stoupání hladiny hormonu. Je to někdy na palici, ale najednou vnímáš věci, které jsi měla i předtím a nesoustředila jsi se na ně. Nikdy jindy ti nebylo takhle? Občas se stane, že je nevolno a může to být z čehokoliv. Samozřejmě ti budu držet palce, aby vám to vyšlo.

felis
23. led 2022

@roxanalit 5DPO to může být cokoliv. Těhotenství i zdravotní problém - takhle z postele těžko říct 😄

Moje zkušenost teď aktuální i před 15ti lety:
Mám teda od 6DPO bílý, bilo-pruhledny výtok a bolí mě v podbřišku. Mě to celkem zaskočilo, protože se nesnažíme aktivně a první dva dny jsem si myslela, že mám zánět dělohy 🤦🏼‍♀️😁. Od 9DPO mi je špatně - zimnice i ve vytopené místnosti a pocit jakože na chřipku, od 10DPO mě bolí prsa a rostou, 11DPO poznal i partner, že je mám větší. Prsa furt rostou, občas se mi zatočí hlava a podbřišek taky není úplně tradiční jako mívám při PMS. Miminko by bylo nečekané štěstí, ale snažím se, se nepozorovat a když mi je dobře, tak si říkám, že se mi to jen všechno zdá a žádné příznaky nemám, než mě buď za-boli v podbřišku (někdy tak silně až je to nepříjemné), zabolí prsa anebo se mi zatočí hlava. Teď jsem 13DPO a prostě čekám 🤷🏼‍♀️ musela jsem mít ovulaci hodně brzy, což mívám a tím pádem mám i delší luteální fázi, takže mám do MS ještě celkem daleko. U dcery (teď ji je 14 let) jsem velmi brzy taky pozorovala stejné příznaky. No, uvidíme. Když z toho nic nebude tento měsíc, tak do dvou let určitě 😁
Zkus se zaměstnat a nemysli na to. My byli včera na výletě, dneska pomáhám kámošce s úklidem při stěhování. Prostě k tomu přistupuju pragmaticky - naše (pra)babičky to nehrotily, pracovaly, žily, bavily se a děti se rodily tak jako tak ☺️
Přeji hodně štěstí 😉😚

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru