Nevolnost týden po ovulaci?

stef_stef
8. kvě 2018

Zdravím,
Mate nekdo zkusenosti se zvracením takto brzy po ovulaci?
Menastruace naposledy 14-19.4.
Ovulace m ela proběhnout 2.5
Styk byl 2 dny a den pred Ovu. A predtim datumy nevim 🙄 je taky mozne ze Ovulace proběhla jiny den...
Od vcera zvracim, nic špatného jsem nesnedla, pritel tvrdi ze mam upal. Ale hlava me neboli a teplotu nemam.
Mela jste některá takto brzy po ovulaci podobne problemy?
Prsa mam citlivé ale myslim, ze jsem si to spis vsugerovala. Dekuju za kazdou reakci.

lachtanice86
8. kvě 2018

@stef_stef Kdyby si měla tyhle příznaky od těhotenství už by to ukázal test. Příznaky se objevují s uvolnovanim hormonu hcg. Jak víš kdy měla být ovulace? Měřila si teplotu, nebo hlídala čípek či hlen, dělala ovulační testy nebo to máš potvrzené ultrazvukem? Pokud nic z toho a myslíš si to podle nějaké aplikace, tak to vůbec neberu v potaz. A radim vydržet do termínu ms. Ten je kdy? To zvracení může být viróza.

stef_stef
autor
8. kvě 2018

@lachtanice86 Tohle vsechno ja vim 🙂 minuly mesic jsem si delala ovulacni testy a ukázali mi ze by ovulace mela prijit 12-14 den cyklu, to byly carky nejsilnější.

sarkoc
8. kvě 2018

Klidně to může být těhotenství...mě se objevení příznaků zkracuje 😃...u první dcery jsem to poznala po pěti dnech od styku, u druhého těhu po třech a ted už mi bylo blbě po dni a půl...ovulaci nezjistuju, ted sem otěhotněla úplně "nesmyslně" den po skončení MS...příznaky - nevolnost (i když bez zvracení), strašně bolestivá prsa, bradavky i tak nějak celkově, bolesti v kříži i podbřišku, slabosti, ...tentokrát vlastně už pár hodin po styku...a test mi to potvrdil jistě až dva dny po vynechání MS, předtím to byl jen slabý duch....ani jednou sem si to nenamlouvala, protože poprvé jsem otěhotněla hned na první pokus a určitě jsem nevěřila, že by to mohlo tak rychle dopadnout a podruhé nbylo z mé strany těhotenství vůbec žádané a styk byl mimo očekávané plodné dny a potřetí jsem otěhotněla také na první pokus, ale úplně mimo (den po konci MS), duben jsem úplně odepsala, protože v době ovu měl být manžel na služební cestě, proto už sme to nechali i na přírodě, že v dubnu to nehrozí a přijde to nejdřív třetí měsíc po revizi, a ono bum, je to tam 🙂
U toho druhého sem byla 8 dní po styku u doktorky na preventivn prohlídce a říkám jí, vím, že ještě nic nevidíte, ale jsem těhotná...tak se smála, ptala se na datum MS atd a říkala, že je to blbost...a za tři týdny jsem se u ní smála já, když už bilo srdíčko 😃

odula
8. kvě 2018

@stef_stef ja měla. fakt normálně. cca tyden po ovulaci me zacala ukrutne pálit zaha (vubec me nepaliva) a bylo mi zle. byla jsem s tim i u doktora (pze jsem necekala ze vyslo tehu). no a pak neprisla ms a takhle blbě (a hůř😃) mi bylo jeste cca 5 měsíců . mazec. 😃

stef_stef
autor
8. kvě 2018

@sarkoc
@odula
Tybrdo, tak treba se zadarilo😍 mne je hrozne, vcera jsem cely den objimala mísu.
Dneska je mi nevolno ale zatim nezvracim.
Testy delat zatim nebudu, jsem pak jak manik a nic jinyho nedelam 😁 pockam az jestli neprijde MS. Moc vam Dekuju za reakce, daly jste mi naději ❤️❤️❤️

odula
8. kvě 2018

@stef_stef moc na tebe myslim a fandim 😗👍🏾

stef_stef
autor
8. kvě 2018

@odula Moc Dekuju❤️❤️

sarkoc
8. kvě 2018

@stef_stef budu držet palce...u nás to asi brzy skončí...včera odpoledne mě začaly křeče v podbřišku, občas se bolestí svíjim na podlaze...děsím se, kdy přijde krvácení :(

stef_stef
autor
8. kvě 2018

@sarkoc ja uz mam za sebou 2 tehotenstvi co nevyšly :( pred rokem a pul jsem prisla v 16 tt o miminko, protoze mi odtekala plodova voda. Pak jsem byla na revizy v 8 TT, plodu netlouklo srdíčko. A ted asi pred 3 mesici plod odesel s MS 😥 prvni a druhy mimco nebylo plánovaný, ale delala jsem vsechni proto abych tehotenstvi zvladla. Od ty doby se trapim a nemam v hlave nic jinyho nez ze chci bejt mama :((
Doufam ze vam i mne to dobre dopadne !!! Drzim moc palecky!!

lachtanice86
8. kvě 2018

@stef_stef no a kdy máš termín ms?

sarkoc
8. kvě 2018

@stef_stef tak to já mám větší štěstí, už mám doma dvou a půl letou princeznu 🙂 pak jsem otěhotněla na podzim tak nějak, že já jsem moc nechtěla, manžel moc chtěl...tak jsem tedy řekla, že to necháme na přírodě a ono se opět napoprvé podařilo, nejdřív jsem byla trochu v šoku, ale po pár týdnech samozřejmě štastná a začala se těšit...v osmém týdnu jsem ještě viděla srdíčko a v 11tt už netlouklo, ve 12tt revize, to bylo začátkem února...a ted se povedlo hned, to už jsme chtěli oba...tak uvidíme co bude, je to úplný začátek druhého měsíce ted...věřila jem, že už to bude dobré, ale od včera se strašně bojím :/ A moc děkuji, i já Vám držím pěsti, ať se tou maminkou brzy stanete...ale berte to tak, že už jste maminkou těch malých andílků ;) (i když jasně, je to jiné)

stef_stef
autor
8. kvě 2018

@lachtanice86 Až 14. To je za tyden 🤷🏻‍♀️ :-/

stef_stef
autor
8. kvě 2018

@sarkoc Urcite vam to dobre dopadne.
mate pravdu, porad na ne myslim :( budu na vas myslet !

priefi
8. kvě 2018

@stef_stef mela jsem upal bez bolesti hlavy a jen zvraceni. Tehu nevolnosti jsou pozdeji, tak brzo si je max muzes vsugerovat.

sarkoc
8. kvě 2018

@priefi nemusí to tak být fakt, viz výše ;) i doktorka mi pak říkala, že jsou exxtrémně vnímavé ženy, na kterých se to projeví hned, jen jich není moc 🙂

priefi
8. kvě 2018

@sarkoc no... tak to je mi jich lito, protoze cim vyssi hcg, tim horsi nevolnosti, pak se to ustali, prijde zlom a je trochu lip, ale nez prijde ten zlom, tak potes koste. Chapala bych slabost, ale zvraceni, to mi prijde brzy. Pokud je zvraceni, mel by byt i tehu test pozitivni 😉

stef_stef
autor
8. kvě 2018

@priefi Test delat zatim odmitam, protoze pak jsem jak blazen, pockam az jestli neprijde MS.
Nejsem si vedoma ze bych se zdrzovala nejak hodne na slunicku. Ale mozny to klidne je🙂 Ja se spis ptala jestli takovej zeny jsou

priefi
8. kvě 2018

@stef_stef mno, jestli mezi ne patris, poznas nejspis za tyden 😉

leymea
8. kvě 2018

@sarkoc je super, ze to takhle poznas, ale ono trva nez se oplodnene vajicko uhnizdi. Napr. Cca 7 den po. Mozny je i ten treti den, ale den a pul mi fakt prijde jako kravina. Preji aby bylo tentokrat vse v poradku 😉

stef_stef
autor
8. kvě 2018

@leymea mne prave napadlo ze by to mohla bejt reakce na to uhnizdeni, ale v minulyh tehotenstvi sem nic takového nemela, pri jednom jsem prvni mesic lehce krvacela, ale vse se vyresilo po nasazení ascorutinu.

leymea
8. kvě 2018

@stef_stef ja to taky nemela, jen jsem nejakej ten 7 den po ovulaci citila pichani v jednom miste a zpetne jsem si uvedomila, ze to bylo uhnizdovani, ale jak jsem ted zavzpominala tak si vybavuju, ze ten den se mi v aute udelalo spatne a musela jsem to venku rozdychavat 😀 ale jinak cele tehu mi bylo dobre.

stef_stef
autor
8. kvě 2018

@leymea To pocituju taky, na pravy strane podbriska. Dneska uz nezvracim ale sem hrozne unavena a zaludek mam na vode. Tak uvidime, co to bylo.... treba budu mit stesti a je to uhnizdovani 🙂

leymea
8. kvě 2018

@stef_stef drzim palce 🍀🍀

priefi
8. kvě 2018

@stef_stef dej pak vedet 😊

sarkoc
8. kvě 2018

@leymea Upřímně, mě taky, kdybych to nezažila...mě přijde jako kravina i otěhotnět den po konci MS, když vím, že ovulaci mám už x let uprostřed cyklu...hmmm...a stalo se...nejdřív jsem si myslela samozřejmě, že ty nevolnosti jsou z nějakýho blbýho jídla, ale když se přidaly i ty prsa další den atd a trvalo to x dní, tak mi to bylo jasné a test to jen potvrdil...vím, že to teoreticky odporuje "pravidlům", ale prakticky to nejspíš možné je, protože před tímto stykem jsme se chránili (chtěla jsem počkat minimálně dvě MS po revizi)

priefi
8. kvě 2018

@sarkoc a nemohlo to uz byt predchozi cyklus? Rikala jsi, ze ms byla jina nez obvykle 😉

sarkoc
8. kvě 2018

@priefi muselo by to být přes kondom...takže čistě hypoteticky, mohlo no...ale myslím si, že to už bych třeba měla silnější druhou čárku na testu...viděla jsem jí až v pátek odpoledne, ve středu předtím ne...nevím, víc mi asi řekne doktorka, pokud se teda k té kontrole dopracujeme :/

priefi
8. kvě 2018

@sarkoc urcite to bude dobre, jeste stale mas bolesti v podbrisku?

priefi
8. kvě 2018

@stef_stef mimochodem, co ze se pritel rozmyslel, ze se snazite o mimco? Ja myslela, ze jsi psala na zacatku roku, ze pritel mimi prozatim nechce?

stef_stef
autor
8. kvě 2018

@priefi Taky, ze me stoji dost úsilí a odříkání, prestala jsem na nej tlacit a spis tak nenapadne naznacuju. A tenhle mesic povolil, tak Doufam ze to klapne nez si to zas rozmysli 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru