Nevolnost týden po ovulaci?

stef_stef
8. kvě 2018

Zdravím,
Mate nekdo zkusenosti se zvracením takto brzy po ovulaci?
Menastruace naposledy 14-19.4.
Ovulace m ela proběhnout 2.5
Styk byl 2 dny a den pred Ovu. A predtim datumy nevim 🙄 je taky mozne ze Ovulace proběhla jiny den...
Od vcera zvracim, nic špatného jsem nesnedla, pritel tvrdi ze mam upal. Ale hlava me neboli a teplotu nemam.
Mela jste některá takto brzy po ovulaci podobne problemy?
Prsa mam citlivé ale myslim, ze jsem si to spis vsugerovala. Dekuju za kazdou reakci.

stef_stef
autor
16. kvě 2018

@anetka9 V lékárně mi pani jela z e den se muze brat i pri plánování, tak Ja se radsi zeptam gyndarky 🤷🏻‍♀️
Kazdopadne na ten gynex jsem cetla spoustu doporuceni tak sem na od zvedava.

anetka9
16. kvě 2018

@stef_stef ten jsem jedinej ze všech věcí ještě nezkoušela:D jako jo ono je tam napsáno, že i při plánování, ale hlavně tam jsou vitamíny pro vývoj plodu a jediný co, že ta listovka se bere předem a za mě je zbytečně drahej ten femibion a listovka prozatím úplně stačí, hned jak jsem měla //, koupila jsem si ho taky, ale představa že už rok platím 250 za 30 tabletek..to bych byla na mizině..:D🙂

priefi
17. kvě 2018

@stef_stef gratuluji k casti matury a budu drzet pesti u zbyle casti 😉

leymea
17. kvě 2018

@stef_stef Gynex jsem zkoušela. Nepomohl. Ale i tak bych ho doporučila 🙂

stef_stef
autor
20. kvě 2018

Holky tak Ja nevim, to telo si ze me asi dela srandu :/

anetka9
20. kvě 2018

@stef_stef tomu nerozumim, to je aplikace kalendar na ms, kterej znaci i ovu?

priefi
20. kvě 2018

@stef_stef a kdy jsi testovala teh.test?

stef_stef
autor
20. kvě 2018

@anetka9 Ano ale tohle je jen jak dlouho ji mam MS zpozdenou.
@priefi Naposledy vcera a nic :( snehobilo.

priefi
20. kvě 2018

@stef_stef tak jedine zase jit do digitalniho clearblue, nebo na gynde odber (pripadne jako samoplatce nekde jinde). Ale taky to muzou byt stresy z maturity 😉

stef_stef
autor
20. kvě 2018

@priefi Tak s tou se zrovna vubec nestresuju😁 celej vikend pracuju a na uceni vubec nemam myslenky 🤷🏻‍♀️ Ja to moc neprozivam, spis stres z toho tehotenstvi.

anetka9
20. kvě 2018

@stef_stef když tyhlety aplikace v+tšinou vycházejí jen z ideálních cyklů a popř. z délky cyklu, co jsi ty sama zadala, ale nepočítají s ničím zvláštním, nahodilým...tomu ybch vůbec nevěřila, jen svým vlastním počtům🙂 a možná zkus toho samoplátce krve🙂

anetka9
20. kvě 2018

@stef_stef Ale spíš teda asi někde chyba v cyklu, jelikož jeslti by si měla fakt ovulaci 2.5., tak si dneska 18dpo a to už sou dálníce na testu...:(

priefi
20. kvě 2018

@stef_stef hm... co se ale tyce ovulace a aplikace, tak ja mam sice jinou aplikaci, ale to gro tam je identicke. Nevim proc, ale ovulaci mi to tam vzdy psalo kdovi kdy, nikdy to nesedelo. Ovulku jsem mela o dost drive (ale v polovine cyklu). Navic ovulace jako takova muze byt i na zacatku i na konci cyklu. Citis, kdy mas ovulaci? Pokud ano, je treba z toho vychazet a od ovu predpokladat, ze u pravidelneho cyklu by mela ms prijit cca po 14 dnech. Mam pocit, ze jsem Ti to mozna uz tady psala, pokud se opakuji, omlouvam se. Ale pred nedavnem jsem mela v ramci jednoho cyklu 2 ovulky vzdalene od sebe 4 nebo 5 dnu (bud 2 ovulky, nebo stopnuti ovulky a nasledne rozjeti nanovo, nejak jsem.nesledovala, jestli boli stejna strana nebo jina) a ms mela tehdy zpozdeni 5 dnu, diky te pozdejsi ovulaci. Ted, kdyz jsem otehotnela, tak 2 dny pred terminem ms jsem citila tlaky v podbrisku, ktere trvaly jen chvili, skoro jako ovu, ale niz a na stejne strane. Testovala jsem az 4 dny po vynechani a uz byly dalnice. Ale ovu byla tento cyklus pravidelna uprostred cyklu (teda podle pocitu)

stef_stef
autor
20. kvě 2018

@priefi Ja jsem psala, ze ovulaci podle aplikace neresim, naopak mi hlidal hlavne tu Ms abych mela prehled jak dlouhy cykly mam.
Na tenhle mesic mam nakoupeny uz ovu testya bazalni teploměr

stef_stef
autor
20. kvě 2018

A budu od skončení Ms testovat jak maniak.
S tou bazalni teplotou zatim nemam zkusenost tak jsem zvedava 🙂 co mi povi

priefi
21. kvě 2018

@stef_stef nemyslim to spatne, ale dej pozor, at si neudelas blok 😉

stef_stef
autor
21. kvě 2018

@priefi :( Ja vim, je strasne tezky se od toho odpoutat

priefi
21. kvě 2018

@stef_stef vsak teprve ted jste mimi dali zelenou 😉 ono prijde 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru