Nevolnost, výtok, bolest zad. Mohlo by to být těhu?

vitvarovaz
16. kvě 2012

Ahojky všem, mám na vás dotaz jde mi o to že jsem s přítelem měla sex 1.5. a 10.5. jsem měla dostat MS ale ta se zatím nedostavila dělala jsem si test 12.5. nic tam nebylo nebo jsem slepá 😀 Ale je mi tak něják divně pořát. Je mi špatně ale né jako na zvracení jen občasná nevolnost, pořát bych spala ráno vůbec nejsem schopná se vykopat z postele, mám silný čirý výtok, pobolívá mě chvilkama hlava a dnes mě začali bolet záda ale ty mě bolí i když to mám dostat a cítím v podbříšku spíš takový tlak a tíhu ale bolest to není. Ty datumi na ovu nesedí tak si pořát nejsem vůbec rady jestli by to mohlo být těhu nebo ne. Jiné příznaky nemám jako bolest prsou atd. Nemáte někdo nějáké zkušenosti?

prdecek
16. kvě 2012

Zkus znovu test a pokud bude negativní, tak si 14 dní po vynechání MS zajdi na gyndu.

nannynka23
16. kvě 2012

ja som nemala žiadne príznaky o ktorých píšeš , len mi vynechala menštruacia , podla gynekologa som otehotnela okolo 20.4 . 2010 tehu test bol negativny ešte 18.5 a pozitivny mi vyšiel až 25.5. , takže tolko k tehu testom - na mna su neučinne a určite nie ako píšu že odhalia tehu po 10 dnoch 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru