Nízké hCG a přitom těhotenství. Měly jste to tak?

prdecek
20. bře 2012

ahojky holky,
chci se zeptat, zda jste to měla některá podobně. Včera 37DC mi odebrala dr. krev na hcg, to bylo 22,4 jednotek. Řekla mi, že je hraniční hodnota a že to takhle může před ms být. Jenže mě to nedalo a zkusila jsem i test z moči a jsou tam dvě čárky, sice ta druhá je slabší, ale je tam. Co si o tom myslíte? měla jste to některá podobně a pak měla normální těhotenství?
Mě už se něco podobného jednou stalo. Hcg bylo 20 a za týden 600, pak na uzt gestační váček. No a další uzt v 10tt prokázal, že tam není vůbec plod. Tak mám strach, aby se to neopakovalo. Ale to jsem brala utrogestan, takže se to jakoby udržovalo, teď ho neberu, tak doufám, že když to je jen nějáká chemie před ms, že ms brzy příjde, protože máme jít další cyklus na IUI.

cuddle
20. bře 2012

zalezi kdy mas ovu, pokud pozdeji, tak klidne to muze byt tehu, to je myslim od 5 nahoru, ale pokud mas 22,4 tak 10tkovy test ti to vyhodnoti pozitivne - muze to byt samo taky tim, ze jsi otehotnela , ale z nejakeho duvodu se embryo ucyhtilo, ale pak to samo vzdalo a prijde ms - pokud mas ms pravidelnou a mela by jsi cyklus 28 dnu, tak si myslim, ze 37dc je toto nizke HCG na to, ze uz jsi vlastne ve 4tt - ale samo kazdemu roste HCG jinak a pokud ti neprijde ms, tak mas sanci, ze to nyni pekne poroste, urcite pokud by ms nedorazila za par dnu, chtej dalsi krevni test, jak se to vyviji - drzim palecky

jana21278
21. bře 2012

já měla ve 4+5 tt jen 159. horor. rok a půl před tím revizi v 8. týdnu. dostala jsem utrogestan a zatím je všechno ok.

ee.liska
21. bře 2012

já jsem měla HCG 16DPO něco kolem 40 jednotek a těhu bylo v pořádku, jen jsem šla na krev moc brzo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru