Nové mamatesty (2013), máte zkušenost?

hanesi
11. bře 2013

Zdravím všechny 🙂
Chci se zeptat, zda nemáte zkušenost s novými mamtesty? číslo šarže nevím, ale jsou jiné - světle modré, širší a u kontrolní čárky je znak ruky nebo tak něco 😀
Testovala jsem za celou dobu snažení snad stokrát, ale nikdy se mi nestalo, že by kontrolní čárky naskakovaly až po cca 2 minutách, slabé skoro jako duch 😲 😕 🙄
V testovací oblasti se mi pak objevují dušíci na různých místech???
Máte podobné zkušenosti???

lucypuky
11. bře 2013

@hanesi ahoj ja mam presne tu samou zkušenosti jsou uplne k ničem.. už je nekupuju

hanesi
autor
12. bře 2013

Je to hrozné, dříve jsem tuto značku považovala za jednu z nejkvalitnějších...ale dnes??
@lucy: A jak ti to vyšlo? Falešně pozitivní nebo falešně negativní?

lucypuky
12. bře 2013

@hanesi noo ukazovalo to falešne duchy ty testy se rozpijeji a je tam blbe videt celkove jsou absolutne nekvalitni.. neda se to srovnat s tema predtim

dunlin
16. bře 2013

Mám stejný problém, dřívější testy byly skvělé, ale co jsem měla ty nové, hrůza. Z krve mám potvrzené hcg, ale na testu skoro nic, duch po překročení doby a kontrolní čárka taky slabá a to jsem jich dělala několik. Takže s těmito testy jsem skončila:(

kackaku
19. bře 2013

Holky mám přesně tu samou zkušenost. V lékárně mě zarazila už jen ta vyšší cena. Jinak testy se rozpíjejí, hází duchy po celé té ploše 😖 Děs...teď opravdu nevím, které budu kupovat. Napadají mě maximálně Dr.max, jiné mi taky nepřišly kvalitní.

l.u.c.i.e
20. bře 2013

Holky, myslíte tento? Je dražší o 10 kč, takže celkem za 44 kč, ale vše mi to ukázalo do limitu. Test je z dnešního rána.

dada074
20. bře 2013

@l.u.c.i.e ale tohle asi duch nebude viď?Gratulace!

l.u.c.i.e
20. bře 2013

@dada074, děkuji. Je to ten nový test?

annulinka
20. bře 2013

To je taky on , co 🙂 no byla jsem překvapená jak mu to trvá než cokoliv , a hrozně dlouho byl čmouhatý .. Jinak jsem testovala i těmi z dm a byli snad i lepší ..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru