Objednaná na první návštěvu do CAR - možná těhotná

alpinka1
2. čer 2013

Ahoj děvčata 🙂 Vím, že takových podobných témat je spousta, ale jsem teď ve zvláštní situaci a chtěla bych slyšet také názor někoho nezaujatého. S manželem se snažíme už rok a půl o miminko, mám ale pravděpodobně alergii na sperma (vždy po ejakulaci mě to začne hrozně pálit a oteču a otok přetrvává do druhého dne), moje doktorka mě poslala do CAR, kam jsme objednaní na středu 5.6. Tento měsíc jsem zkoušela dělat ovulační testy, podle nich jsem měla mít ovulaci 26.5. Rozhodly jsme se, že tedy ještě zkusíme štěstí a jako zázrakem jsem vůbec nic nepociťovala, žádné pálení, otok, nic... Takže jsem do toho vkládala velké naděje a napadlo mě, že by to mohlo konečně vyjít. Asi před čtyři dny se u mě objevily i příznaky, ale nejsem si jimi jistá. přece jen je to moc brzy a můžou být vsugerované. Faktem je, že mi manžel sám od sebe řekl, že snad musím být těhotná, pořád totiž pláču, všechno mě dojímá. Ale přikládám to spíš tomu počasí... Ale červíček samozřejmě hlodá, už čtyři dny mě pálí žáha přestože jsem s tím nikdy problémy neměla, pořád říhám a žaludek jako na vodě, mám ukrutnou žízeň, jsem hodně unavená jen co se najím, mám zase hlad a v pátek mě ráno přepadly takové bolesti v podbřišku a pálení jako při zánětu močových cest, ale močení v pořádku a za pár hodin to přešlo. Na druhou stranu ale mě bolí v podbřišku a prsa stejně jako před menstruací (jen ty bolesti v podbřišku trvají déle než obvykle, resp. se objevily dřív), takže jsem přesvědčená, že přijde, očekávám ji ve čtvrtek 6.6. A teď právě nevím co dělat, mám jít ve středu na první návštěvu do CAR, ale pořád si říkám, co kdybych náhodou přece jen těhotná byla... Ale v tu středu je na test asi ještě brzy...
Prosím o radu a omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, stručněji to nešlo 🙂

berenika39
2. čer 2013

@alpinka1 🙂)) úplně, úplně stejně jsem to měla. já na tu první návštěvu šla. všechno vysvětlili, poučili, objednali mě na krev na hormonální profil na první den cyklu. ten jsem měla mít nevím přesně cca za týden, ani ne? a šup - žádný první den cyklu se nekonal, zavolala jsem tam, že ms není a bylo. bylo mimčo...
vůbec si to neber do hlavy, nestresuj se tím, normálně tam zajdi, oni ti stejně nic zásadního poprvé dělat nebudou, pokud nemáš ještě horm. profil, tak tě objednají a to už budeš vědět, co a jak. vyšetření se řeší podle fáze cyklu, tak se tě budou ptát, řekneš, že ms čekáš a podle toho se uvidí🙂
držím palce.

seraa
2. čer 2013

@alpinka1

ak si mala ovulaciu 25 maja tak dnes este toto nemozu byt tehu priznaky , teda vsetko je mozne
ale skor su to vsugerovane priznaky , (kazda druha baba co sa snazi to mala ci ma)
6.6 rano si urob tehu test,to by si mala byt uz 11,12 den po oplod a uz by mozno mohol ukazat slabucku ciarku
inak kludne chod do caru ved aj ja si myslim ze nic take ti tam robit nebudu
a ak budes v tehu super, ak nie budes zase o krok dalej 🙂
baby do caru vas musi poslat vas gynekolog?

alpinka1
autor
2. čer 2013

jeee, tak to jsi mě potěšila! já jsem měla trochu strach, abych nebyla za blázna, že jdu do CAR a přitom si nejsem jistá, jestli nejsem těhotná 😀 Kéž by se nám taky tak zadařilo!

alpinka1
autor
8. čer 2013

@berenika39 Ahojky, tak jsme ve středu byly v CAR a dnes ráno //... 🙂 a to všechno nasvědčovalo tomu, že to dostanu... 🙂

berenika39
8. čer 2013

@alpinka1 vazne??? tak to nema chybu! moc gratuluju a at to hezky pokracuje....🙂

alpinka1
autor
8. čer 2013

@berenika39 Děkuju! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru