Objevila jsem na 3 testech slabé dušíky

lennyve
26. kvě 2013

Tak jsem dnes objevila na 3 testetch ( protože nevěřím žádnému, tak raději tři ) slabé dušíky. Všechny tak do 3 minut. 4 dny před MS,tak že by se konečně podařilo?
Ale bolí mě břicho tak jak při MS, ne pořád ale občas, tak tomu moc nedávám.
Použité testy mamatest, pepino, lady max comfort - tomu bych zrovna moc neveřila, proto raději ty dva další 🙂

hankahh
28. kvě 2013

@zuza01 Dekuji, dokoupim dalsi test a zase to zkusim 🙂Opravdu diky, hned je mi lip 😉

lennyve
autor
28. kvě 2013

@ajina17 no vidíš ja se to brzy naučím to tady používat 😀 tak držím palce ať vše dopadne co nejlíp. Pak se ozvi. Budu netrpělivě čekat 😉

lennyve
autor
28. kvě 2013
ajina17
28. kvě 2013

@lennyve no tak to je myslím, že víc než jasné 🙂

ajina17
28. kvě 2013

@lennyve jo a tady moje info z dnešní kontroly
Tak jsme domááá 🙂 monitor opět špatný,ale průtoky v normě 🙂 takže super a jinak spodek se trochu pohnul CS=2 a jsem otevřená na špičku prstu 🙂 Ale na porod to opravdu nevypadá 🙂...ale co je super,tak nás pan doktor ujistil, že nás přenášet nenechá 🙂 juchůůů 🙂 takže už jen 13 dní do TP 🙂 jo a máme obříčka už váží to moje štěstí 3300g 🙂 No snad ho porodím 🙂 a ve čtvrtek nás čeká další monitor a pak se uvidí co bude dál...

lennyve
autor
28. kvě 2013

@ajina17 Ty jo na jejich odhady bych moc nedala 🙂 taky jsem se ptala kolik malá asi váží a bylo mi řečeno přesně jak Tobě, že asi 3300g a nakonec měla 2800g 🙂 Taky jsem stresovala jak to budu rodit takové velké mimčo 😀 Tak mamko hezky odpočívej dokud můžeš! Příští týden už budeš v jednom kole 😉

ajina17
28. kvě 2013

@lennyve já si taky myslim, že má méně..no uvidíme za 13 dnů mám termín...

lennyve
autor
28. kvě 2013

A co budete mít? 😉

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17. Máš takové hezké bystré oko,tak mi řekni jestli sílí nebo ne? Horní je ze dneska 🙂

eloana
29. kvě 2013

Podle me sili)

lennyve
autor
29. kvě 2013

@eloana No snad ano 🙂 Já už mám pocit, že tam nevidím vůbec nic :D

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve dle mého oka ano..heled zkus si koupit mamatest 10. 🙂 tam už budeš mít krásné čárky 🙂

ebsian
29. kvě 2013

@lennyve Jsou krásně vidět 😵 😵 😵 gratuluji!

ebsian
29. kvě 2013

@lennyve U nás zase naopak, pořád 2500g a pak že 2800g maximálně a nakonec měla 3160g 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 na mamatestu mám skoro bílo přestože mi všechny ostatní ukazují a ten clearblue taky vyšel. Je fakt.ze jsem měla ten comfort.Ale zkusím koupit a uvidíme zítra 🙂

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve zkus koupit jen ty proužky. 🙂 a uvidíš 🙂 kolik jsi vubec dnes DC?

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ebsian no občas jim to nevyjde 🙂 ale nevadí. Anicka váhu konečně ve.4 letech dohnala 😀

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17. Zítra mám mít ms takže 26 dc😉 mám předpisovy cyklus po 26 dnech ovulace vždy.12Dc. Bych mohla.psát knížky 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve tak to máš jako hodinky 🙂zkusila bych nějaké testy s citlivostí 10..tyhle testíky máš asi citlivost 25 vid?

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 nene tyhle jsou 10. jsou to ty Pepina. ale vydrž něco tady dám 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve aha..tak záleží jak moc máš vysoké HCG no

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 Tak ono je to teď 13dní. Od Ovulce tak možná ještě nemůžu čekat zázraky.
Na fotce mamatest comfort, jak jsem neviděla jasnou čárku hned hodila jsem s tím do šuplíku :D A teď jsem to vytáhla 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve tady mi ta čárka vynikla uplně nejlépe 🙂 zkus koupit ten mamatest 10 proužky 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

Pojedu s kočkou na očkování tak koupím. V Bystřici mě ještě neznají tak na mě nebudou hledět jak na blázna co zase chci test 😀
Já jsem totiž cholerický blázen a když tam nic nevidím hned je to špatně : 😀 😀 😀 A tahle mě fakt potěšila, protože takovou jsem na tomto testu neměla nikdy ani po dnu ležení v šuplíku 😀 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve no vidíš já si myslím, že tady na tom je vidět uplně nejvíc 🙂dle mě je mamatest prostě nejlepší 🙂

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve mě teda vyšly všechny testy krásně,ale to už byly čáry 🙂a to jsem testovala den po očekávané MS..jsem se uplně lekla, že tam budou dvě miminka 😀

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 jéééé to mě tak těší, že se objevuje čárka už všude 😀 To by se zítra MS nemusela dostavit, když tak hezky přibývají čárky 🙂

Víš, když jsem čekala Aničku, tak jsem si dělala test jen jednou, vyšel asi tak jak tento mamatest a byla jsem v klidu, že jsem těhotná, jenže to jsem tehdy ani nevěděla, kdy mám MS, jsem to měla vždy tak nějak od oka 😀 Teď to hlídám a jsem jak šílená! 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve jj na všech co jsem koupila 🙂 jukni zde :a to jsem měla MS po 28 dnech

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no já se malé ptala taky jestli chce sestřičku nebo bratříčka....Ona, že sestřičku, tak říkám a co když to bude bratříček? Tak se na chvíli odmlčela a pak z ní vypadne: " maminko a co když to bude sestřička i bratříček " 😀 Jsem se šla málem vyvrátit když to tak řekla 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve testováno 29DC a 30DC 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru