Objevila jsem na 3 testech slabé dušíky

lennyve
26. kvě 2013

Tak jsem dnes objevila na 3 testetch ( protože nevěřím žádnému, tak raději tři ) slabé dušíky. Všechny tak do 3 minut. 4 dny před MS,tak že by se konečně podařilo?
Ale bolí mě břicho tak jak při MS, ne pořád ale občas, tak tomu moc nedávám.
Použité testy mamatest, pepino, lady max comfort - tomu bych zrovna moc neveřila, proto raději ty dva další 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no ty jsou teda! 😉

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve to na dvojky nevypadá bud v klidu 🙂 Ale já mělaa hrůzu teda když se mi jako první vybarvila testovací 😀

lennyve
autor
29. kvě 2013

no to jsem jedině ráda 🙂 Já mít dvojčata tak se složím :D Tři děti, tři psy, 4 kočky, tři koně, to bych už asi nedala 😀

Nevím jestli jsi mi odpověděla a já to přehlídla, ptala jsem se copak se vám narodí? 😉

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve no to jsou 🙂 a už to ani není pravda..jako bych testovala včera 🙂 a to za pár dnů už mám mít mimíska u sebe 🙂uteklo to rychle 🙂...ale to by jsi zvládla 🙂,ale myslím, že dvojčátka tam nejsou 🙂...no on ted MK nějak blbne některé zprávy se mi neukazujáí v upozornění..takže jsem omylem přehlédla..čekáme chlapečka 🙂 včera na UTZ nám to ještě pro jistotu pan doktor potvrdil takže ufff...by mě švihlo měnit šatník 😀 na rychlo prát růžovou roobu 😀

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 jsem zapomněla dát "odpověz" 😀

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no víš, že tady se to u nás stalo? Pan doktor jim pořád tvrdil, že budou mít holčičku a nakonec mají Filípka 🙂
To bude kluk jak buk, když už od začátku byl silný i na TT 🙂

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve no tak my máme důkaz i fotku 🙂 krásnýho pinďulína nám doktorka na genetice vytiskla 🙂 jukni:

lennyve
autor
29. kvě 2013

@lennyve ha kdybych nebyla na palici, tak jsem si to přečetla, koho čekáte a tak 😀 už jsem na to konečně přišla 🙂 No jo už nejsem nejmladší, tak mi to déle trvá 😎

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 jééé tak teď jsi mě fakt pobavila, to je luxusní UTZ 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve prej nejsem nejmladší 😀 haha si děláš srandu ne? 27 let je krásný věk 🙂

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve takže snad opravdu chlapec 🙂 a včera mi pan doktor ukazoval pytlíka 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

no už jsem stará raketa !!!! 😀 alespoň mi to tvrdí sestra, která je ještě o 4 roky starší než já ! 😀

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 předpokládám, že pytlíka Matyáška? 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve pche...normální věk 🙂 mojí mamce bude v říjnu 39 let a vypadá na 25 😀..takže raketa určo nejsi 😉

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve no jasně, že Matyáška 😀 doktor ho na mě určitě nevystrkoval 😀 😀 😀 ted si zase pobavila mě 😀

lennyve
autor
29. kvě 2013

Tak tedy děkuji. 🙂 Já pořád říkám, že proto mám staršího manžela abych si pořád připadala mládá 😀

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no já si to myslela, ale když jsi to tak hezky napsala, tak jsem si musela rýpnout 😀 😀 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve mě to ani nedošlo 😀, že by to mohlo tak divně vyznít 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve já mám také staršího chlapa 🙂 v pondělí mu bylo 28 let 🙂 jsme od sebe 8 let a 3,5 měsíce 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no je mi to jasné 🙂 hele sranda musí být i kdyby na chleba nebylo, no ne?! 😉

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve no jasně, že 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no my jsme od sebe o 18 let 🙂 a jsme spolu už 5,5 roku 😉

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve tak to je ještě lepší 🙂...my jsme spolu skoro 5 let 🙂

ajina17
29. kvě 2013

@ajina17 ne to je kravina skoro 4 roky 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 No jen miminko pokud se narodí tak bude vodnář, jak tatínek, předpokládám, že bude celé po něm jako všechny jeho děti a to už pak bude úplně vražedná kombinace 😀
Dcera je taky celá po něm a on je z ní na nervy, že ve 4 letech mu kecá do toho jak má a nemá něco dělat 😀 vždycky mu říkám, co se vzteká, když je celá po něm 😀

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 to je fuk, ten 5. uteče ani si nevšimneš.🙂 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no tak se jdeme oblékat a vyrážíme k veterináři a vykrást lékárnu 😀 Pak se ovzu jak dopadl mamatest 10 😀
Užij si dne, tady to vypadá na sluníčko. 😉

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve no u nás bude blíženec 😀 stejně jako tatínek 😀 taky se toho bojim 😀 jj pak se ozvy 🙂

zimka
29. kvě 2013

@lennyve to 1 - 2 tam je jakože 1 až dvě děti???

lennyve
autor
29. kvě 2013

@zimka , to je 1-2týdny od početí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru