Objevila jsem na 3 testech slabé dušíky

lennyve
26. kvě 2013

Tak jsem dnes objevila na 3 testetch ( protože nevěřím žádnému, tak raději tři ) slabé dušíky. Všechny tak do 3 minut. 4 dny před MS,tak že by se konečně podařilo?
Ale bolí mě břicho tak jak při MS, ne pořád ale občas, tak tomu moc nedávám.
Použité testy mamatest, pepino, lady max comfort - tomu bych zrovna moc neveřila, proto raději ty dva další 🙂

lucysek
31. kvě 2013

@lennyve Leničko neboj,nikomu nic neřeknu,nechám si to pro sebe,nejsem z těch,co bych to vyžvanila,já sama to nemám ráda,ale držím pěstičky ať tam prďolka je 😉 a víš,že tu na Mk je i Ellen 🙂

lennyve
autor
31. kvě 2013

@lucysek nejhodnější, moc děkuji! 😉

lucysek
31. kvě 2013

@lennyve jak jinak 😀

ajina17
31. kvě 2013

@lennyve juj tak to se těšim 🙂

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 Ajinko, tak jedna ranní citlivost 25 🙂 Jinak dnes je hezké datum, kdyby se malému už chtělo ven 🙂

ajina17
1. čer 2013

@lennyve chtělo by to zkoušet testovat od jedné značky 😉 tento mi přijde hodně slabý...jj dneska by to šlo 🙂

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 no Tobě se to řekne, od jedné 🙂 když oni už tady ty mamatesty nemají 😀 Asi jsem je všechny už vykoupila 🙂 Cože jsi dnes tak brzy vzhůru ?

ajina17
1. čer 2013

@lennyve 😀 😀 vzbudil mě chtíč na wc a dál už jsem nemohla zabrat...a malej ted dovádí ..tak je po spánku 😀

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 to znám, já vždycky vydržím tak do půl 5 a pak už fakt musím 😀 a pak už nejde spát 😒 ale dnes jsem si řekla, že toho využiju a začnu uklízet na dnešní oslavu Andulce 🙂 nééé že by se mi sice chtělo, ale... 😀

ajina17
1. čer 2013

@lennyve no já na začátku těhu vztávala nejdýl v 5:00 😀

lennyve
autor
1. čer 2013

No já jsem z toho na nervy....Já která nemohla vylézt z postele nikdy před 8 hodinou teď straší den co den od půl 5! 😀

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 tady jjedna asi ze 7. ranní moče 😀 je nekvalitní ale zase jediná co se mi podařila zachytit když bez kočky 😀

ajina17
1. čer 2013

@lennyve no tady je ta čárka lepší jak na tom prvním co jsi dneska dávala 🙂

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 tak tento je 10 a ten byl 25 🙂 tak už jsi napapaná??? Já bych taky měla něco jít pojíst....ale když já nemám na nic chuť 😒

ajina17
1. čer 2013

@lennyve ahááá 🙂 tak to pak jo 🙂 tak si dej snídani,až déle 🙂 však je ještě brzy 🙂 ale já když brzo vztanu tak i brzo snídám 🙂

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 já myslím, že je asi teď už úplně jedno jestli je to 10 nebo 25, ne? 😀 Dám si pak něco s malou asi....Včera jsem snídala až ve 3 odpoledne 🙂

ajina17
1. čer 2013

@lennyve no tak na 1é je líp vidět 😀..až ve 3 odpoledne? tyjo to bych chcípla 😀

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 já nemám na nic chuť. U Aničky jsem za prvních 5 měsíců zhubla 7 kg 🙂

ajina17
1. čer 2013

@lennyve ty jo tak takový těhu bych brala 🙂

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 Tehdy jsem zvracela jen jednou, když mě chlap donutil jíst 🙂 Stál nademnou u záchodu a ptá se: jak ti mám pomoc? Odpověď zněla: běž pryč a zavři dveře 😀

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 Andulčin dort, je to teda focené v autě v krabici ještě 🙂

ajina17
1. čer 2013

@lennyve 😀 😀 ach ti chlapi 😀...no já nezvracela ani jednou 🙂 a bylo mi zle asi 4 dny 🙂

ajina17
1. čer 2013

@lennyve no ten je 🙂 hned bych ho sežrala 😀

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 já nesmím teď pojíst aby mi nebylo blbě 🙂

ajina17
1. čer 2013

@lennyve mě by bylo zle z toho hladu 😀

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 už se na něj taky těším. je tam šlehačkový krém uvnitř a všechno ostatní z pravého marcipánu 🙂

ajina17
1. čer 2013

@lennyve a dakra nedělej mi chutě 😀

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 a prý snad borůvky nebo co uvnitř 😝 😀 já normálně dorty nejím ale tenhle je luxus 😉

ajina17
1. čer 2013

@lennyve no mňam.mňam 🙂

lennyve
autor
1. čer 2013

@ajina17 Ti pošlu kousek poštou 😀 v obálce, doporučeně 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru