Objevila jsem na 3 testech slabé dušíky

lennyve
26. kvě 2013

Tak jsem dnes objevila na 3 testetch ( protože nevěřím žádnému, tak raději tři ) slabé dušíky. Všechny tak do 3 minut. 4 dny před MS,tak že by se konečně podařilo?
Ale bolí mě břicho tak jak při MS, ne pořád ale občas, tak tomu moc nedávám.
Použité testy mamatest, pepino, lady max comfort - tomu bych zrovna moc neveřila, proto raději ty dva další 🙂

hankahh
14. čer 2013

@beandy dekuji!sme zhruba v 7t tak snad bude vse ok!a nebojte!taky sme zacinali s velmi slabou carkou 🙂 drzim palce!!

lusicka
15. čer 2013

@lennyve Taky tam vidím ducha,já testuju týden před 2 testy mi ukázaly duchy břicho mě pobolívá jako bych to měla dostat,ale druhé čárky se ukázaly až po chvilce....Jsem ostuda páč mám doma už dvě děti,ale když ono je to pokaždé jiné taky nevím zda bych mohla být,ale proč by mě jinak vyšly duchařský 2 čárky když nikdy před tím mi to neudělalo 🙂 Taky nevím

lennyve
autor
15. čer 2013

@lusicka no já už mám potvrzeno od doktora 🙂 tak snad to bude už jen a jen lepší 🙂 hoď foto dušíků, koukneme se? A jaký test máš? 🙂

lusicka
16. čer 2013

Gratuluji! Mam dva clear blue! Testovala jsem tyden pred ms tak proto nevim! Ach jo!

seb
21. čer 2013

@lennyve ahoj , můžu se zeptat kolikátý den od očekávané ms je tento testík?

evich
21. čer 2013

tak koukám, že sme na tom stejně - taky furt sleduju a říkám si jestli sem, nejsem....

lennyve
autor
21. čer 2013

Ten první byl 4 dny před

lennyve
autor
21. čer 2013

@seb ten první byl 4 dny před

lusicka
21. čer 2013

Tak ja stale nic......cekam menzes kazdym dnem... test od Dr.Maxe mi ukazal jednu carku,tak fakt nevim holt budu muset pockat na ms........zitra to vychazi 28 dni cyklu tak jsem zvedava ach jo

lucinka1502
21. srp 2013

Ahoj děvčátka,

máte některá zkušenosti s TT Lady Max test Comfort od Dr. Max do proudu moči?

Dneska jsem si tento test dělala (mám 3 dny zpoždění) - odpoledne, ne ráno. V 5ti minutách odpočítávání nic, kouknu za půl hodiny a je tam ducháček. Může to něco znamenat nebo si myslíte, že to spíš nic není?

Budu určitě testovat i zítra ráno, kdy bývá hladina HcG nejvyšší.

moc děkuji za názory.

sarkad2856
21. srp 2013

@lucinka1502 pokud by byla čárka tak za 2 dny silnější je to jasně 😉 tak at sílí

jandulinaa
4. únor 2014

Holky, moc zajímavá konverzace.... A také mám podezření, ale oko je blbec a proto nechám posoudit i vás můj test,. Já už ani nevím, jestli tam ducha vidím, či nikoli... 😀 Test je dělaný před několi dny( možná bylo brzo). Anti neberu cca. půl roku (zakázáno lékařem pro neustálé záněty atd, od té doby klid). Styk probíhá většinou bez ochrany, ale dovnitř "to" nejde :D MS by měla přijít během tohoto týdne... Prsa cítím (zdají se i větší-včetně dvorců), břicho nafouklé, někdy až bolestivě k prasknutí, pocit plnosti, nechuť k jídlu je extrémní (potom pro změnu bych snědla vše), nepálí mě žáha už jen vyjímečně, někdy dokonce budí i v noci a ani Rennie a soda nepomáhá... Po kávě, kterou miluju, je mi těžko, sem tam si připadám, jako kdyby mě z ničeho nic vzal někdo trámem po hlavě, unavená. Tak nevím jestli už mi nehrabe... 😀

margotecka
4. únor 2014

@jandulinaa Myslím, že tam něco málo vykukuje 😉 ale podle mě je ještě brzy, testuj raději až v den MS a uvidíš. Držím palce 😵

jandulinaa
5. únor 2014

@margotecka - Děkuju za názor 🙂 Asi máš pravdu, je zřejmě velice brzy... Mimi by bylo sice neplánované a nečekané, ale o to přece nejde... I kdyby nastaly horší časy, život je přece o tom, se s tím poprat 😵 Tak uvidíme - určitě dám vědět (y)

margotecka
5. únor 2014

@jandulinaa Budu moc držet pěsti, ať to dopadne, jak si přeješ 😉 Uřčitě dej vědět 🙂

clare21
6. únor 2014

Ahojky já testuji tento týden a dušíci vubec nesílí :( předevčírem sem dělala ráno i večer a včera večer a dnes ráno a furt stejné :( a nebo si to vsugerovávám :( zítra jdu k doktorce tak uvidím co mi řekne :D ale zasílím fotku pro ty co si chtej zaluštit v obrázku :D Jinak mám dva dny po MS a poprvé v životě sen ji měla takto slabou a první den jen špinění s tím sem se taky setkala prvně plus zvýšené teploty před MS max. 37,3,bolest prsou,pálení žáhy atd 🙂 tak zasílám foto nefoto :D

jandulinaa
7. únor 2014

@margotecka Ahoja... Tak asi nic..,, Testy bez duchů, nebo je nevidím... Včera jsem trošku špinila, dnes nic. Ms by měla přijít okolo 11.února, bolesti před MS už teď... No, trošku mě to mrzí, ale nevadí... Příště budu plašit, až budeme chtít plánovaně 🙂

margotecka
7. únor 2014

@jandulinaa Ještě nezoufej, možná je fakt moc brzo!!! 😉 A to špinění mohlo být třeba uhnizďování 🙂 Moc držím pěsti!!! 🙂

jandulinaa
7. únor 2014

@margotecka No nevím... "Příznaky" jsem mám už ze tři týdny a kdybych těhulkovala, test by to jistě poznal. Myslím, že to byl spíše stres, poslední dobou toho bylo hodně... Stále nemáme s přítelem vyřešeno bydlení, tak by to bylo hodně komplikované, tak najednou... Navíc mi sám řekl, že by chtěl až budeme žít spolu, až se vše vyřeší, aby si těhulení mohl užívat se mnou - no není to hezké ? 😅

margotecka
7. únor 2014

@jandulinaa Jé, tak to je hezké 🙂 Pokud máš mít MS až 11.2, je ještě brzo, některým se // ukázaly až hodně po MS. Každé to hcg stoupá jinak. Však uvidíš, třeba ještě není nic ztraceno 😉

misicka137
7. únor 2014

Ahoj, MS by měla přijít až v neděli ale dneska jsem si udělala test a přijde mě že tam možná i něco je ale nevím jestli tam toho ducha spíš nechci vidět..jinak BT je furt nad 37 stupňů takže malinká naděje ve mě je, a břicho a prsa bolí jako nikdy, a ta nevolnost.. 😅

jandulinaa
8. únor 2014

@margotecka Děkuji za podporu 🙂 Tak se nechám překvapit, ale testit budu až po MS,pokud ji tedy nedostanu 😵 😵 A kdyby to nevyšlo, výjde to příště 😉

jandulinaa
9. únor 2014

@margotecka tak MS je tady 😒 Nevadí, příště to výjde 🙂

mikulicka
14. únor 2014

Mám stejný test kako lannyve a teď nevim jestli jsem nebo nejsem tehotná. Mam už 7 dni spozdeni MS ale bricho me boli jako bych to mela dostat. Tak nevim, ženy potaďte ...

heduskak
16. únor 2014

Ahojda holky 🙂 2měsíce už neberu prášky a první MS přesně na den, prášky jsem brala cca5let (Lunafem a potom Regulon) ale před HA jsem to měla vždy přesně na den a s HA to taky bylo vždy přesně stejně. POslední MS 15.1–18.1. Teď měla být MS 12.2–13.2 ale pořád nic, na testu pořád jedna čárka, žádnou druhou nevidím a již mám BZ mám 37,3, už 4dny. Myslíte že mohla být ovu později, než podle výpočtu a proto došlo později k oplození, proto test zatím negativní? Děkuju moc za rady

přikládám fotku z testy, vidáte tam něco??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru