Objevila jsem na 3 testech slabé dušíky

lennyve
26. kvě 2013

Tak jsem dnes objevila na 3 testetch ( protože nevěřím žádnému, tak raději tři ) slabé dušíky. Všechny tak do 3 minut. 4 dny před MS,tak že by se konečně podařilo?
Ale bolí mě břicho tak jak při MS, ne pořád ale občas, tak tomu moc nedávám.
Použité testy mamatest, pepino, lady max comfort - tomu bych zrovna moc neveřila, proto raději ty dva další 🙂

ajina17
26. kvě 2013

@lennyve to je uplně normální ta bolest na MS 🙂 já ji měla od začátku těhu,až asi do 13.týdne 😉

lennyve
autor
26. kvě 2013

Pořád lítám na wc jestli dorazila driv nebo co se děje.🙂 uvidíme no jak to dopadne. Po tolika testech a zklamani už nevěřím ničemu je.fakt ze ty dva ukázaly duchy a ani nebyly z první ranní. A nejhezčí je na tom pepinu. Sice slaboucka ale růžova 😀 mamatest už uschnul tak už tak viditelná není ale je tam 🙂 tak vůbec nevím. Kezby se už zadarilo 🙂

ajina17
26. kvě 2013

@lennyve tak přidej foto 🙂

lennyve
autor
26. kvě 2013

Snažila jsem se vyfotit ale mám asi blbý foťák, protože mi to nechce udělat ostrou fotku 😒 zaostřuje mi to vždycky na všechno ostatní jen ne na to co chci ale zkusím to 🙂

lennyve
autor
26. kvě 2013

TAk na fotkách to vidět nejde....ono pravda, kdyby mě napadlo to vyfotit hned a ne až po 3 hodinách taky to mohlo být lepší 😀 Zkusím to zítra a uvidím jestli se tam něco objeví 😀

ajina17
26. kvě 2013

@lennyve oki 🙂 tak schválně zítra 🙂

lennyve
autor
26. kvě 2013

Při mém štěstí budou ukázkově bílé :D

brouzilka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ajina17
26. kvě 2013

@lennyve ale prd..budou tam krásný dušíkové 🙂

lennyve
autor
26. kvě 2013

Tohle jsem měla odpoledne 🙂 Nevím jestli je tam něco pro Tebe vidět ale líp se mi to nepodařilo 🙂

posibilities
26. kvě 2013

Podle mě vypadá celkem nadějně 😉

lennyve
autor
26. kvě 2013

taky bych řekla, tak pěkného ducha jsem ještě neměla....a je takový podobný na všech testech 🙂 ale pořád si myslím, že asi nemůžu mít takové štěstí aby se zadařilo. ☹

chrisula
26. kvě 2013

@lennyve určitě jsi v tom.. 🙂

ajina17
27. kvě 2013

@lennyve ale co blbneš 🙂 je tam krásný duch 🙂

akvy
27. kvě 2013

@lennyve duch tam je, jak dlouho mešká ms? nebo ještě není termín ms? 😉

akvy
27. kvě 2013

@lennyve 4 dny před ms? Tak gratuluji 😵

renyta1990
27. kvě 2013

Dobrý večer,

prosím poraďte. Už asi týden mě pobolívá v podbřišku (většinou večír), na dotek mám bolavá prsa a lehce nafouklé bříško. MS by měla přijít 1. června, poslední byla 5. května (vše v pořádku), pohlavní styk zhruba necelý týden po MS a cca před týdnem, za týden o necelé 4 kg na váze. Od čtvrtka si dělám těhotenské testy a na všech 6 testech je hodně slabounká čárka, na fotce od lennyve (viz výše) je čárka stejně viditelná, ale s tím rozdílem, že s testem se musí trochu točit proti světlu, aby byla čárka lépe viditelná. A i přesto, že mám takovéto obtíže, užívám už 7. rokem HA bez pauzy, užívám ji tak jak mám, bez žádného vynechání. Je možné, abych i přes užívání HA byla těhotná? Děkuji za odpověď. Hezký večer všem.

lennyve
autor
28. kvě 2013

Dnes clearblue + 1-2 😉 je mi blbě a pálí me zaha už jen při pomysleni na jídlo 😀

ajina17
28. kvě 2013

@lennyve no vidíš a to bylo strachu 🙂 Hod foto 🙂

lennyve
autor
28. kvě 2013

Dám odpoledne,mám to ve foťáku a teď s manželem cestuji. Jinak jsem objednána u doktorky na pondělí. 🙂 dnes me trošku poboliva levý vaječník jakoby teda vaječník asi. Občas tam píchne,tak nevím jestli se znepokojovat :-/ ale zase.si říkám ze když ráno vyšel ten digitální který má citlivost 25 oproti tomu co jsem dělala včera ten má jen 12.5 tak by to mohlo být ok. Asi zbytečně plasim 😀 manžel už vymysli jména 😀

lennyve
autor
28. kvě 2013

@ajina17 a co Ty jak se citis? Už jen pár dní.😉

hankahh
28. kvě 2013

Zdravím!Chtěla jsem se poradit..Včera odpo sem si dělala test a zdálo se mi, že bych tam i něco viděla..ale nevím jestli to tam jen nechci vidět 🙂 Ráno jsem test zopakovala a zdá se mi, že i když je to duch, tak už je to lepší..ale nevím zda není předčasné se radovat..Když sem se ale dívala na Vaše foto testu, řekla bych, že na tom mém to vidím trochu lépe..

ajina17
28. kvě 2013

@lennyve no super tohle dělej vždy,když mi chceš odpovědět 🙂 klepni na opovědět,abych o tom věděla a nemusela to tu dohledávat 🙂 no já se mám všelijak 🙂 dnes jedu k doktorovi a ten rozhodne co semnou dál...tak jsem zvědavá..pak dám info

akvy
28. kvě 2013

@lennyve ahojky, tak to je super. Bolest na straně-normální-mimi 😉 😵
@hankahh hoď foto, jestli duch je, tak prostě je a věř, že pozítří to bude jasně zřetelné 😉

hankahh
28. kvě 2013

Tak nevim...zkuste i vy, jestli tam neco vidite..

hankahh
28. kvě 2013

akvy..

hankahh
28. kvě 2013

Budu rada za kazdy nazor..nesnazime se moc dlouho, vzhledem k tomu, ze u male se povedlo az za nejakych 8mesicu..Ale jakykoliv naznak, ze by to mohlo vyjit..bylo by to super! 🙂

zuza01
28. kvě 2013

@hankahh To není duch, to už je čárka 🙂

hankahh
28. kvě 2013

@zuza01 myslis??ja porad nevim jestli se uz mam radovat .. 🙂 ale dekuji a sem rada, ze to vidi i nekdo jiny..vcera byla trochu slabsi, ukazovala sem ji manzelovi a tomu se to moc nezdalo.. 🙂 ale pozitivni na tom je, ze uz si nemyslim tolik, ze sem blazen, ze ji tam jen chci videt!! 😉

zuza01
28. kvě 2013

Já už pár duchů měla, takže vím, co je to vykoukávat náznak pod nejrůznějšími úhly a světly 😀
Tohle už vypadá líp, určitě bude sílit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru