Objevila jsem na 3 testech slabé dušíky

lennyve
26. kvě 2013

Tak jsem dnes objevila na 3 testetch ( protože nevěřím žádnému, tak raději tři ) slabé dušíky. Všechny tak do 3 minut. 4 dny před MS,tak že by se konečně podařilo?
Ale bolí mě břicho tak jak při MS, ne pořád ale občas, tak tomu moc nedávám.
Použité testy mamatest, pepino, lady max comfort - tomu bych zrovna moc neveřila, proto raději ty dva další 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 Tak Aji, mám pro Tebe ten mamatest, tak koukej 🙂

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve zdá se mi uplně stejná jako na tom zeleným

lennyve
autor
29. kvě 2013

no to asi jo.🙂 je pravda, že po tom co jsem všechno vypila za dopoledne, tak jde vidět hezky. čekala jsem že bude úplně bílo 😎

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no to asi jo.🙂 je pravda, že po tom co jsem všechno vypila za dopoledne, tak jde vidět hezky. čekala jsem že bude úplně bílo 😎

zuza01
29. kvě 2013

Nechci malovat čerta na zeď, zvlášť když ti vyšel už i ten Clearblue, ale tohle já měla taky a těhotenství to nebylo. Nebo bylo, ale neudrželo se a MS přišla. Když mi ta čárka nesílila a byla takhle slabá, nic z toho nebylo. Ale třeba je to jen míň hcg, to může být. Každopádně držím palce, ať to dobře dopadne 😉

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve tak zkus zítra ráno schválně 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no to jsem zvědavá. 😀 ten zelený vůbec nevím co je zač za test, jsem ho dnes viděla úplně poprve, jsem na ní hleděla co mi to dává 😀

lennyve
autor
29. kvě 2013

@zuza01 uvidíme no 🙂

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve no schválně zkus zítra 🙂 a na noc moc nepi 🙂

zuza01
29. kvě 2013

@lennyve Držím palce 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

@zuza01 jen myslím, že oproti tomu mamatestu z 26.9. silnější určitě je 😉

zuza01
29. kvě 2013

@lennyve Jj, je to jen má zkušenost s těhotenstvím, každý to má jinak 😉

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no já bohužel piju i v noci 😒 jen maličko ale piju, protože mívám strašně sucho v puse až mě to dusí ☹ teď jsem tady někde psala o tom zeleným testu nikde to tu nevidím 😕

lennyve
autor
29. kvě 2013

@zuza01 ale už jsem tak jednou přišla o mimi, na Vánoce.... ale to mě už celý týden před tím strašně bolelo břicho ☹ proto teď jak jeblá dělám každý den test 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve já ted taky piju ve dne i v noci 🙂,ale to jen ted no když jsem těhu jinak ne..jen občas když jsem netěhu 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no já jak kdy teda...ale teď jsem jak Sahara 😒 😀

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve to já ted taky..za den dám klidně i 4Litry

lennyve
autor
29. kvě 2013

@ajina17 no a hlavně je divné, že piju čaj! Ten já piju jen když jsem nemocná, jinak to do mě nikdo nedostane! 😀
4 litry? Páááni, to je teda mazec! 😉 žízeň je sfiňa 🙂

ajina17
29. kvě 2013

@lennyve 😀 no to mi připomnělo, že bych si měla jít udělat maliníkový čajík 🙂

lennyve
autor
29. kvě 2013

maliníkový? bléééé 😀 já jen černý s medem a citronem 😀 ale samozřejmě si nech chutnat, já si jdu taky uvařit. 😉

lennyve
autor
30. kvě 2013

@ajina17 Dobré ránko,
tak tady máš dnešní ranni mamatest 😉 a už končím s testama, už mě to nebaví 🙂 Dnes jdeš na kontrolu, že?
Tak pak dej vědět jak jsi dopadla? Držím palce.🙂

eloana
30. kvě 2013

@lennyve super) no nevim stejne ti to neda....ja si rikala furt uz netestuji a testovala dokud nebyla ta testovaci silnejsi nez kontrolni,ale je fak,ze u prvniho ditete to byly jen 2 testy)....nevedela jsem,ze bych mela kontrolovat silu testu..u druheho a tretiho to bylo pomerne horsi:D

ajina17
30. kvě 2013

@lennyve ale jen testuje,každé ráno,ať je vidět jak sílí 🙂 hmmm...mám z tebe radost 🙂 tyhle jsou zase silnější než ty včera 🙂...a dnes jdu na monitor ve 13:00..to zas bude..

lennyve
autor
30. kvě 2013

@eloana No prosím Tě, já u prvního ani nevěděla, kdy mám MS pořádně, jen tak zhruba jsem věděla, že by asi měla přijít. Udělala jsem si test a byl tam jen tak lehký dušík, tyhle ranní jsou oproti tomu dálníce. 😀 No tak jsem byla spokojená, že jsem těhotná a teď vyšiluju jak praštěná, každý den test a furt dokola 😀

lennyve
autor
30. kvě 2013

@ajina17 Fakt jsou silnější? To mi děláš hroznou radost 😉 Já jdu odvézt malou do školky a pak se stavím do laborky na krev 😉 je to levnější jak clearblue normálně 😀 No monitory jsem neměla rádá, Anička byla hrozně spavá, takže se velice nic nedělo, navíc jsem měla břicho asi tak jako bych byla v 6 měsící tak na mě všichni hleděli co tam vůbec dělá 😀
Pak dej zase info 😉

eloana
30. kvě 2013

@lennyve ja zas u tretiho v den ms normalane krvacela.. Takze kdybych netestovala a nehlidala zda sili..tak ani nevim, ze tehotna jsem

ajina17
30. kvě 2013

@lennyve jj jsou silnější a o dost jak včera 🙂 no já se na monnitory těšila,ale úsměv mi hned stuhnul na tváři...není monitor,který bych měla OK..pak dám vědět co a jak

lennyve
autor
30. kvě 2013

@ajina17 tentokrát to bude určitě lepší!!!! Musí!!!! 😉

ajina17
30. kvě 2013

@lennyve no pochybuju,ale do nemocnice na pozorování mě pošle snad,až příští týden...

lennyve
autor
30. kvě 2013

@eloana no já mám dnes termín MS, zatím nic, tak doufám, že ani nedoleze!!!! 🙂 Zase když jsou silnější jak včera tak si myslím, teda doufám, že je to na dobré cestě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru