Očekávání? Můžu se radovat?

veru9920
5. črc 2020

Ahoj holky 😊 obracím se na vás pro radu 😂 tato situace se mi stala poprvé , s přítelem se o miminko snažíme přes půl roku , musím uznat že minulý měsíc ovulace byla docela silná . Jsem ze situace nervózní a nemám na koho se obrátit tak jdu za vámi zkušenými . Jde o to že jsem 3.7 měla dostat ms , v ten den byl těhotenský test negativní.... Dnes je to 3 den meškání ms a na testu se mi objevila slabá čárka, duch.. je naděje na to že se můžu začít radovat ? Nebo zůstat stát nohama na zemi , vím že je ještě brzo ale přesto bych chtěla vědět váš názor . Děkuji moc za váš čas a přeji krásný zbytek neděle 💕

veroniquecz
5. črc 2020

@veru9920 mohla jsi mít posunutou ovu, takže naděje určitě je. Teď je důležité, aby test ob den sílil. Držím pěsti!

veru9920
autor
5. črc 2020

@veroniquecz děkuji !

pellullinka
5. črc 2020

ano, ovulace mohls byt o par dnu pozdeji 🙂 za dva dny udelej test znova, carka by mela silit. Drzim palce!

anastaziee
16. črc 2020

Myslíte, že si můžu tiše gratulovat? 😀

1monicka1
27. črc 2020

@anastaziee ja myslím že klidně nahlas🙂😀

anastaziee
28. črc 2020

@1monicka1 Jo jo, už jsem to taky zjistila. Mám to potvrzené Gynekologem. Dnes jsem 6 + 2 tt. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru