Od ovulace stále špiním - mohu být těhotná?

zahak
14. únor 2013

Ahoj holky, potřebovala bych se s vámi zkušenými poradit - jsem čerstvě po vysazení HA a při první ovulaci jsme se chopili příležitosti. Při ovulaci jsem špinila (proběhla 8 - 9.2.), ale špiním již 7. den, více či méně, v podbřišku cítím bolest jako při menstruaci, kterou ale očekávám až za týden. Podbřišek mám nafouknutý, prsa mě bolí - ale to bývá standard... Můžu být těhotná? Máte s tak neobvykle dlouhým špiněním po ovulaci zkušenosti? Díky.

evulinkab
14. únor 2013

Ahojky, špineni po ovulaci nebývá typickým znakem tehotenstvi.Špineni se muže dostavit až když se vajičko uhnizduje, což bývá od ovulace až za nekolik dní(5-10).A vetsinou bývá jednorázove.Pokud špiníš již 7.den, pak bych to spis prisuzovala rozházenému cyklu po vysazení HA.
Tehotenstvi ale samozřejme vyloučené neni.Počkej do terminu MS a uvidíš...

sarkad2856
14. únor 2013

Ahoj,špinění po ovulaci je normální a běžné ale jen asi tak kolem 3 dnu,ale každý to má jinak a taky můžeš špinit i tím že se vajíčko uhnízduje. taky by to mohlo být i něco jiného.Takže bych zkusila počkat zda ms dorazí a pak zkusit tt.Hodně štěstí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru