Opozdena ms ale negativni tt

Ahoj,
Mela bych otazku. Mela jsem posledni MS 18.2 a behem brezna (10.3 a 15.3.) prerusovanou souloz, antikoncepci jsem vysadila uz v listopadu a s cyklem jsem problem nemela, zpozdil se max o 3dny… nyni uz mam zasebou jednu vyvolavacku agolutinu (pred 14ti dny) a stale nic a tt stale negativni…zajimalo by me jestli jeste nejakou sanci mam…boli me bradavky, obcas nevolnost, podrazdenost a take me obcas boli podbrisek
a bricho jakoby by mela ms prijit ale nic....
lotta1234
9. dub 2018
Ahoj, ja aktualne riesim to iste, akurat bez predoslej skusenosti s antikoncepciou. Cyklus maximalne pravidelny, ale teraz mi meska MS uz 5 dni a stale negativny test. Nemam ani ziadne PMS priznaky. Budem si robit o 2 dni dalsi...V navode testov odporucaju skusit dalsi o 2 dni.
beruda
9. dub 2018
Nechtě si udělat test Hcg pro samoplátce. Naberou vám ho v každé laborce, stojí asi 200 korun a nejpozději druhý den máte výsledek, jestli je hladina hormonu zvýšená. Některým ženám stoupá hladina pomalu.
bubleeautor
9. dub 2018
@lotta1234 treba to tam jeste nabehne, zkus za ty dva dny a uvidis. 🙂
bubleeautor
9. dub 2018
@beruda dekuju za info, asi mi nic jineho nezbude...
lotta1234
9. dub 2018
@beruda To je velmi dobra rada, vdaka 🙂

@bublee Uvidime, skor uz zacinam mat obavy, ze mi meska kvoli niecomu inemu. Kazdopadne test pripraveny, v stredu rano idem na to 🙂
bubleeautor
9. dub 2018
@lotta1234 tak dej vedet! Ja se take bala byla jsem pred 14ti dny na gynekologii kde mi udelal vnitrni utz a pry je vse ok, na tehotenstvi rikal ze by byl utz moc casny. 🙂
klaruskaka
9. dub 2018
ja meskala ms asi tyden a nic byl test negativni... z duvodu opozdeni ovulace, cca o dva tydny se mi proste posunula a nasledne uz to vypadalo takhle cca 9dni meskana ms a teprve byl dusik
lotta1234
9. dub 2018
@klaruskaka vdaka za skusenost, verim, ze presne toto bude aj moj pripad 🙂 aj ked ja uz ani neovladam tohtomesacnu ovulaciu, ani snazenie, je toho na mna moc 😃
lotta1234
10. dub 2018
takze dnes 1DC, meskalo to "len" 5 dni. problem mam vyrieseny 😃 co ty? @bublee
bubleeautor
10. dub 2018
@lotta1234 ja mam zpozdeni uz 51dni a MS nikde a ani vyvolavacka prvni pred 14ti dny nepomohla
martaskaaa
10. dub 2018
Vzhledem k tomu, že soulož byla přerušovaná, tak ta pravděpodobnost je menší. Já na vyvolávačku musela jednou jít dokonce 2x 😕
bubleeautor
10. dub 2018
@martaskaaa taky si myslim, ze spise hormony se nejak rozhazely.... no to bude krasnej prubeh po druhy vyvolavacce 😞
fifina1234
10. dub 2018
Udělej si test dle krve to bývá jistě trvejte u lékaře,aby ti vzali krev
bubleeautor
10. dub 2018
@fifina1234 dneska jsem volala na gynekologii a mam prijit ve ctvrtek na druhou vyvolavacku... ale na ty krvi budu trvat 🙂 dekuju
fifina1234
11. dub 2018
Vyvolávací opětovně bych odmítla je to nebezpečné,kdybys byla těhotná
bubleeautor
11. dub 2018
@fifina1234 no v prvni rade si vydupu krev at vim na cem jsem a pak se asi uvidi....
bubleeautor
12. dub 2018
Tak dneska jsem byla na gynde kde mi dal dalsi vyvolavacku, kouknul na vnitrni utzv a poslal me na krev na hcg. Tak uvidime
fifina1234
13. dub 2018
Tak hodně stesti
bubleeautor
13. dub 2018
@fifina1234 dekuji 🙂
bubleeautor
14. dub 2018
Tak vysledky krve se dozvim az tak v utery drive tam pan doktor neni.... ale kazdopadne jsem po te druhe konske davce agolutinu MS dostala.... takze si myslim ze z toho nic nebude.... sice me porad v brise picha apod. ale pochybuji....
bubleeautor
17. dub 2018
Tak Hcg v krvi melo hodnotu 2, takze nic....

Začni psát odpověď...

Odešli