Opožděná MS, hCG negativní, bolí prsa a podbřišek

anetasyrova
9. únor 2014

Ahoj,prosím o radu... Mám už 11.den zpoždění,poslední měsíce jsem to měla přesně 30.den,brala jsem Proveru na srovnání,od ledna už jsem si prášek nevzala a MS jako naschvál nikde. ☹ Těhu test stále negativní,jednou jsem měla slabounkého ducha a to bylo i možná až po limitu. Byla jsem ve čtvrtek u Dr.,na UZ viděl jen zvýšenou sliznici,z krve prý test negativní. Už jsem zoufalá. 14 dní mě bolí prsa a podbříšek a poslední dny i bělavý výtok,tak pořád lítám na záchod,jestli to už nepřišlo a nic. ☹ Máte někdo podobné zkušenosti?

danka4
12. únor 2014

@anetasyrova Tak koukám, že je asi nějaká špatná konstelace hvězd nebo co 🙂 Mám stejný problém, jen s tím rozdílem, že já beru Utrogestan 15-24DC. Jsem 37DC a nic ... krev negativní, testy negativní, vysoká sliznice. Bolí mě hlava, prsa, jsem unavená a mám bělavý výtok. Nevěřím, že bych mohla být těhu,ale jsem 5 dní po vyvolávačce a stále nic. 😒 Čekám do pátku a nejspíš znovu navštívím Dr.

anetasyrova
autor
12. únor 2014

@danka4 Já už si připadám jako blázen. Dnes jsem si zkusila test,protože po 14ti dnech stále ještě nic. A po 2min se mi tam objevil dušík. Když jsem si ho dělala minulý týden,tak se mi tam objevoval až po zaschnutí... Tak nevím... Poslední dny procházím všelijaké diskuze a hodně se setkávám s tím,že měli 14dnů spoždění,šli na vyvolávačku,ms stále nikde,tak si udělali test a pozitivní... Dr jim pak řekl,že jsou ve 4týdnu,že ovulace byla těsně před očekávanou ms,proto bylo vše negativní. Tak doufám v hloubi duše,že to je i můj případ,břicho bolí pořád hrozně,prsa mi pnou a bradavky bolí... 😨 Tak snad jsme obědvě ty vyjímky... 😒

danka4
17. únor 2014

Tak já ta výjimka nejsem ☹ MS dorazila - 9. den po vyvolávačce, takhle dlouho, to u mě nikdy netrvalo, ale hold dorazila mrcha jedna ☹

heduskak
18. únor 2014

ahojky holky jsem dnes 34DC, mám 5dní zpoždění. Na testu jsem měla před dvouma dny jen slabýho dušíka, dneska taky. Jinak před týdnem mě bolely prsa spíše mě pálily bradavky a byli citlivé na dotek, ted pocituju trošku zvětšení, mám už týden bělavý výtok, bolest v břiše už pár dní, a BZ mám už 5tý den 37,4 i mín ale pod 37 nejde. Občas se mi mitá hlava a mývám děsný návaly horka a o´to jsem strašnej zimouřivec. A mám strašně v puse už poslední 3dny ani vyčištění zubů nepomáhá. Jen testuju asi moc brzo. A čárku dušíka jsem měla na mamatestu a Gravitestu

danka4
24. únor 2014

@heduskak Ahoj, já bych určitě došla k Dr. udělá ultrazvuk, třeba píchne Agolutin (buď vyvolá MS, nebo pomůže těhu). Ale pokud se snažíte, tak bych asi nečekala moc dlouho ... podle mého je zbytečné prodlužovat cyklus, pokud nejsi těhu. Mě třeba MS zpozdila cysta. Ale u tebe to vypadá nadějně ... tak držím pěsti! 😉

heduskak
24. únor 2014

@danka4 MS jsem dostala o týden později a slabě, trvala normálně 4dny a dneska na testu nic 🙂 takže bude další snažení se o miminko ;) takže se s tu s vámi všemi loučím jen se sem občas juknu, abych na to nemyslela skoro vůbec a žila si pěkně v klídku jako před snažením ;) pak dám vědět až to výjde ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru