Opožděná MS, negativní test. Změna stravy, stres

sailah
24. únor 2014

Zdravím. Jak již napovídá název mám třetí den zpoždění a test po druhé negativní. Nicméně je několik faktorů, které by mohly ovlivnit menses a zajímalo by mě co na to říkáte popřípadě zda máte zkušenost. k otěhotnění teoreticky mohlo dojít posledí den mestruace což samo o sobě je pro mě trochu sci fi. Ale říkala jsem si, že přeci těsně po menstruaci nemůžu ovulovat,když normálně mám ovulaci cca 14DC. Takže jsme to neřešili. Dál jsem začala před měsíce držet speciální dietu kvůli přípravě na závody v kulturistice takže mám nízkou hladinu cukrů dost bílkovin a méně tuků to by teoreticky mohlo ovlivnit i MS. Plus jsem měla poslední týden hodně stres kvůli tomu, že hledám zaměstnání a pořád se nedaří. Opravdu jsem z toho byla dost na dně. Tak a teď babo raď může změna stravy a stres natolik ovlivnit pravidelnou menstruaci? Jo a ještě jsem kolem ovulace zkoušela ovu testy a byly všechny negativní. 😒

jinajana
24. únor 2014

Ahoj, podle mě těhotná nejsi, celkem krásně jsi popsala důvody pro zpoždění. Ještě počkej, za pár dní další test a uvidíš.

monunkaaa
24. únor 2014

Jak změna stravy nevím.. Ale z vlastní zkušenosti vím, že stres menstruaci ovlivňuje..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru