Otěhotněl někdo ihned po vysazení injekce Depo Provera?

martesska
22. led 2014

Otehotnela jste některá takhle hned po ukončení injekční antikoncepce? Diky

katerinap1978
23. led 2014

Já ji měla 5 let. Na další jsem měla jít v srpnu 2013 a dr. mi doporučil, pokud budu chtít mimi, počkat alespoň 2-3 měsíce. Nějakou dobu trvá, než se nastartuje cyklus a vyplaví se zbytky hormonů z těla. Mě se cyklus vrátil v říjnu, tedy 5. měsíc po poslední injekci. Zkoušíme mimi od ledna, zatím nejsem ☹
Ty máš pocit, že jsi těhu?

martesska
autor
23. led 2014

Injekcí jsem měla 3x, byla jsem 8 měsícu bez MS, pohoda. Poslední měsíc jsem ale pořád krvacela, tak jsem pro další dávku už nesla. Další injekcí jsem měla dostat 31.12. Ta už ale nebyla. DP má prodloužený účinek prý. Od té doby jsme se chránili Pharmatexem. Přesto jsem z toho trochu nervozni, 2 děti máme,dalsi nechceme. Potřebují poresit antikoncepci, ale je to unas slozitejsi. Dosud kojím 18 měs. dceru. A stále nemám MS. Proto jsem se ptala, jestli je možnost a někomu se stalo, že otehotnel hned. Krom obav mám několik příznaků, co jsem mela v těhu. Může to být určitě i po tom vysazení, fakt nevím.... test zatím negativní...Jak ses cítila po vysazení ty??? Vám preju ať se miminko podaří co nejdříve 🙂

katerinap1978
23. led 2014

No, každá jsme jiná, ale divila bych se, že by se dalo tak rychle po vysazení otěhotnět 🙂
Jak jsem psala, od data další injekce, kterou už jsem si nenechala píchnout (31.8.2013) jsem dostala MS až v říjnu, tedy cyklus nastartoval až měsíc po vysazení.
Jo, a po vysazení a nastartování cyklu mám silné příznaky jak OVU, tak MS. MS navíc velmi silnou, křeče... prostě radosti, no 😀
Ale zase si říkám, že je snad alespoň tělo po těch dávkách hormonů opět v normálu a snad se zadaří.

martesska
autor
23. led 2014

No ty příznaky jsou dost specifické a měla jsem je jen u obou těhotenství právě. Ale hormony dělají různý šílenství v těle, no uvidíme.... Mimi bysme si nechali, to jo. Ale byl by to hukot teda....Pokud už jsi zase zpátky v měsíčních cyklech, určitě se miminko povede brzy. Navíc když poznat dobře ovulaci 🙂

katerinap1978
24. led 2014

@martesska TĚHU příznaky jsem měla min. cyklus taky - úúúžasně jsem si je vsugerovala (mám už dvě dětičky a teď se mi to zdálo stejné) 😀
Psychika je mocná čarodějka 🙂
Já už pro jistotu svému tělu nevěřím, uvěřím, až (jestli) uvidím // a i tak budu opratrná. Jsem 6 DC a jedeme na novo - chudák manžel, dostane zabrat 😀 😀 😀
A Tobě držím palce, ať se povede to, co si přeješ.

martesska
autor
24. led 2014

@katerinap1978 tak ať se vam zadari co nejdříve 🙂 Jj, psychika je mocná a hormony nevyzpytatelné. Já u obou těhu hned na začátku měla ukrytou rýmu, úplně nateklou nosní sliznici, musela jsem na to brát i léky... trvalo to cca do 5. měsíce, po porodu se to zas krátce objevilo a pak zmizelo. A teď to mám zase!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru