Otěhotněla jsem před menstr. Kdy se to ukáže na testu?

lovekelly
3. črc 2008

asi je mozny, ze bych otehotnela 3 dny pred ocekavanou menzes, ale kdy se mi to ukaze na testu?? 😖 myslim tim ten domaci...

campi
3. črc 2008

Mimčo potřebuje nějakou dobu na zahnízdění, potom chvíli trvá, až se ti to projeví v krvi a objeví se ti hCG hormon, řekla bych tak za 15 dní.

A proč myslíš, že je možný, že jsi otěhotněla?

krista
3. črc 2008

Taky bych se testovala tak za 12-15 dní po možném otěhotnění 😉
Jsou to ale vyjímky že se otěhotní těsně před MS 😉

campi
3. črc 2008

Tak třeba nám lovekelly napíše, podle čeho poznala, že mohla otěhotnět.

lovekelly
autor
3. črc 2008

no menzes stale nikde.. tak nevim co si o tom myslet.. nechci nejak zbytecne plasit.. abych pak nebyla zklamana.. 😒

bielanevesta
3. črc 2008

Ja som otehotnela asi 2 dni pred očkavánou MS a pozitívny test som mala asi za 14 dní 😉

evaviki
3. črc 2008

Moja mamca tvrdi, ze vzdy otehotnela tesne pres MS a to sme traja 🙂

lovekelly
autor
3. črc 2008

bielanevesta a evaviki:a aha 🙂 no uvidime

campi
3. črc 2008

Ale kdyz jste otehotnely pred m., tak jste odmenstruovaly nebo menstruace vubec neprisla?

lovekelly
autor
3. črc 2008

no to prave nevim.. taky me to zajima, proto se ptam, ale asi by nemela ne?

andelka
3. črc 2008

No otěhotnět se dá v době ovulace, tak jedině že by ovulka přišla později (víš kdy byla?), a to v době, kdy už byla očekávána MS. Slabší krvácení v době, kdy normálně bývá MS pak značí spíš nidační krvácení, když se mimi zahnizďuje. Na to, aby se zárodek v těle udržel potřebuje asi tak 12 dní. Po té době už bývá možné zjistit těhotenství.

bielanevesta
3. črc 2008

Nie nie MS neprišla...,napíšem to takto. Posledná MS bola 12.9. a prvé // 20.10 😉 Podľa MS som mala mať TP 18.6. a posunuli mi to podľa UZV až na 1.7.

evaviki
3. črc 2008

Ja som mala poslednu MS 22.4. a otehotnela som cca 15.5. Takze tiez az neskor.. a ked som si skusala robit ovulacne testy v case, kedy som mala mat ovulaciu, tak testy ju nepotvrdili..

lovekelly
autor
4. črc 2008

no tak menzes se dostavila. bohuzel. dokonce v plne sile, takze se pomalu nestiham ani prebalovat 😒 no tak co.. ted se o to pokusime, jako ze to budem zkouset.. jestli to ma vyjit tak to snad vyjde.. 😉

campi
4. črc 2008

Lovekelly: jestli chceš mít jistotu, jak ovuluješ, tak si měř bazální teplotu nebo si domluv s gynekoložkou ultrazvuk - folikulometrii. Doktorka mi říkala o několika ženách, které otěhotněly před menstruací nebo během ní, ale je to spíše výjimečné. Tak abys nebyla zbytečně smutná 😢 . Neboj, většina párů otěhotní do roka.

lovekelly
autor
4. črc 2008

tak ted sem si jen rikala, jako ze kdyz se menzes tak pozdrzela.. nebylo to, ze bysme se nejak vylozene snazili... a taky jsem si rikala, ze takhle pred menzes asi ne.. ale ted se snazit zacnem... tak uvidime.. rikam, co ma byt, tak bude.. 😉

lovekelly
autor
4. črc 2008

ale dekuju vsem 🙂

zalda
7. črc 2008

Tak teoreticky to možný je, že jsi otěhotněla, ale opravdu bych s tím testem počkala dva týdny, tak jak říkají holky.A tak nám napiš, jak jsi dopadla.

z359
7. črc 2008

Menses můžeš mít i když si těhotná a ovulace je nevyzpytatelná, zvlášť pokud nemáš pravidelný menstruační cyklus a zpoždění jsem měla pořád, když jsem vysadila antikoncepci a začalï jsme se snažit o mimčo, jednou jsem to nedostala i dva měsíce a těhotná jsem nebyla, ale po 9 měsících snažení jsem těhotná, sice je to určitě díky práškům, které mi dal doktor, aby se podařilo, ale hlavně, že jsem těhotná, tak se neboj a zkoušej to dál, kamarádce se to povedlo až po dvou letech, ale teď už má krásnou zdravou holčičku. Držím palečky,aby se vám to brzy povedlo

christophorum
23. říj 2012

ahoj holky, mám podobný problémek. V srpnu jsem přestala brát antikoncepci. První dva měsíce ovulace podle ovulačních testů vůbec neproběhla. Teď jsem měla podle testů ovulaci v sobotu 20.října, tedy 26.DC. Objevilo se i píchání na pravém vaječníku a hlen. Cyklus mám normálně 29 dnů.Tak jsme toho s manželem samozřejmě využili 🙂 Dnes, tedy po 3 dnech, jsem měla dostat menstruaci. Břicho mě pobolívá, bradavky mě pobolívají, ale jinak nic. Je jasný, že to můžu dostat třeba zítra. Ale stejně, kdy bych si měla udělat test a i když to dostanu třeba o ten den později, mohlo by to znamenat těhu?? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru