Otěhotněla jste některá po pozdějším užití Postinoru?

brisalek
5. pro 2011

Ahoj, pred 10 dny jsem pouzila postinor. Vzala jsem si ho 8DC 36hodin po nehode s prezervativem. Sex byl 6DC,takze jsem si rikala , ze je to brzo, ale druhy den mi zacaly moje "ovulacni bolesti i se zacal objevovat hlen" (pred rokem jsem otehotnela ze sexu 10DC) a tak jsem po diskuzi s manzelem sla do lekarny pro postinor. Pred 5 dny jsem zacala spinit, jeden den vic pak zase min, pak zase vic, boli me v podbrisku a mam hrozne citlive bradavky. Stalo se vam neco podobneho? Je to "normalni" nezadouci ucinek postinoru? Byla jste nektera po pozdejsim uziti postinoru tehotna? Test jsem delala , ale je jasne negativni. Postinor jsem si vzala jednou v zivote asi pred 8 lety, ale nepamatuju si, ze bych mela nejake problemy. Diky.

1352015
12. bře 2017

@buzipes mi to trvalo pět dnů a silné.

vanilkovazmrzlina
13. bře 2017

@1352015 ahoj, ty máš pozitivní test po Postinoru?

absintka19
13. bře 2017

@buzipes tak napr. postinor 2 ma uspesnost 79%.
http://pribalove-letaky.cz/postinor-2
Nic neni na 100%.

absintka19
13. bře 2017

@piedra tak jak to dopadlo?

1352015
13. bře 2017

@vanilkovazmrzlina to právě nevím je to foceno asi po hodině. Tak jsem z toho vyplašená

vanilkovazmrzlina
14. bře 2017

@1352015 no, ze by tam nic nebylo, se nedá říct. Jedině čekat na vývoj. Moje příznaky jsou taky nějaké zvláštní. Není mi ok, dobrých 10 dnů teplota 37, po Escapelle během pár dnů silné krvácení, teď to vypadá, že se hlásí má termínová MS, ale nic moc. Zaráží mě ta teplota. Každopádně, budu dělat vše pro to, ať si to svinstvo už nikdy nebudu muset vzít.

ivetkasnopekova
15. kvě 2017

Ahoj doufám že mi tady někdo poradí.
Po 6 nedělí jsme měla menses dva dny na to jsme jsi z manželem zařadila a bez ochrany ( nemůžu brát antikoncepci kvůli ředění krve a neměla jsme ještě hormonální TĚLÍSKO) takže průser. Cca 18 hodin "PO" jsem si šla zakoupit Postinor2 a hned ho užila další po 12 hodinách. Menstruaci jsme dostala 10 den po postinoru (byla normální jako vždy). Další menstruaci jsme dostala za 14 od té minulé (byla stejná jako minulá). Den po této menstruaci jsme byla na zavedení hormonálního tělíska (na ultrazvuku dělohy byla úplně čistá ani známka po zárodku plodu). Nemůžu se ale zbavit pocitu že mužu být těhotná žádné příznaky nemám ale mám strach. Další menstruaci mám dostat teď 18.5 tak snad to přijde z manželem už syna máme a víc dětí neplánuje. Zítra jsi raději jdu pro těhktenský test.
Děkuji všem za rady a odpovědi.

anonymka35
1. lis 2017

Rada bych pridala svoji zkusenost s Postionorem 2, jelikoz jsem strachy procitala cely internet behem cekani, zda si mohu udelat test a pomohlo mi to. Prvni tabletku jsem si vzala asi 9 hodin po styku, druhou za dalsich 12 hodin. Za pet dni prislo krvaceni (vyrovnavani hormonalnich hladin), u ktereho mi dobre nebylo. Az po 14ti dnech po uziti tablety se mi motala hlava, bylo mi na zvraceni a palila me zaha. Menstruace prisla o 3 dny drive jak mela v podobe spineni, v den kdy mela prijit se zmenila ve slabsi krvaceni. Provedla jsem tehotenske testy den pred ocekavanou menstruaci a pak jeste za tyden, obavala jsem se, ze menstruace neni dost silna. Testy negativni. Za me spokojenost. Samozrejme se tabletkam vyhnu, jelikoz toto byl opravdu ulet a antikoncepci neberu, nemohla jsem ale riskovat, mam dve deti a jsem na ne sama. Drzim vsem pesti, aby to dopadlo jak potrebujete.

danielle1988
27. kvě 2019

Holky měla jste některá teploty??? Mám týden od užití Postinoru a furt přes 37 st. Nehoda se stala 9-10 den cyklu a asi v době ovulace nebo plodných dní

kacis23
26. kvě 2022

Ahojte . 5.5 jsme mely nechráněný sex a tak jsem pouzila Postinor po cca 40 hodinách . Menstruaci jsem mela dostat 21.5 ale stále se nedostavila. Dělala jsem si test včera a byla tam slabá druhá čárka. Co Vy na to ? Děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru