Otěhotněla jste některá po pozdějším užití Postinoru?

brisalek
5. pro 2011

Ahoj, pred 10 dny jsem pouzila postinor. Vzala jsem si ho 8DC 36hodin po nehode s prezervativem. Sex byl 6DC,takze jsem si rikala , ze je to brzo, ale druhy den mi zacaly moje "ovulacni bolesti i se zacal objevovat hlen" (pred rokem jsem otehotnela ze sexu 10DC) a tak jsem po diskuzi s manzelem sla do lekarny pro postinor. Pred 5 dny jsem zacala spinit, jeden den vic pak zase min, pak zase vic, boli me v podbrisku a mam hrozne citlive bradavky. Stalo se vam neco podobneho? Je to "normalni" nezadouci ucinek postinoru? Byla jste nektera po pozdejsim uziti postinoru tehotna? Test jsem delala , ale je jasne negativni. Postinor jsem si vzala jednou v zivote asi pred 8 lety, ale nepamatuju si, ze bych mela nejake problemy. Diky.

tehulka12
7. pro 2011

@brisalek .Též jsem si ho jednou vzala,ale už je to delší doba.Normálně jsem dostala menstruaci se všim všudy jen o 14dni dřive.

brisalek
autor
7. pro 2011

Koukam, ze admini pozmenili nazev🙂, nechapu sice proc?
@tehulka12 diky. V pondeli jsem volala dr a rekla a t prijdu, ze muzu byt tehu🙂. Tak jsme tam vcera byla, ale spineni uz mizelo. VZala mi krev na hcg a predpsala norethisteron, kdyz nebudu tehu a neprestanu spinit do ctvrtka tak ho mam zacit brat, aby se cyklus srovnal. Ze ta drivejsi ms byva spis, kdyz se uzije az v pozdejsi casti cyklu, ale stat se muze. Spineni uz dnes preslo, podbrisek taky a prsa uz taky boli min.Takze to byla takova drivejsi a slabsi ms a dalsi bude asi az za mesic🙂.

jitrulka
12. čer 2012

Zdravím dámy.. mám tak trochu strach. 2.6. jsme měli s přítelem "nehodu", sklouzl nám kondom. Obsah zůstal uvnitř kondomu ale přesto jsem si po příjezdu (poplašeně) udělala výplach slaboučkou octovou vodou a mazala si pro postinor, který jsem užila 4 hod po něhodě a další dle návodu.
Na doporučení sve doktorky jsem si 10 den po tom udělala tt. Z první ranní moči to vypadalo na jednu čárku ale chvíli po limitu se objevil slaboulinký stím, nádech, možná jsem si ho i jen vsugerovala, ale asi tam byl. Hned na to jsem se vymočila podruhé a na druhém testu už nebylo vůbec nic, ani náznak.
Nemáte některá podobné zkušenosti? Chranili jsme se dost ale i přesto mám strach. Samozřejmě si test zopakuju ale nějak to musím dostat ven ☹ ☹

kristynad18
1. led 2014

Ahoj, chci se zeptat vzala jsem si postinor po 47h po poslavní styku s přítelem, ale stalo se nám že nám praskla ochrana. Žádnou antikoncepci neberu :/ A pořád chodím čůrat a podbříško je takové nafouklé. Je možné že by postinor nezabral a já mohla být těhotná? :(

sarriku
1. led 2014

@kristynad18 Ahoj, jak je to dlouho? břicho máš určitě nafouklé od nervů a i to čůrání, stres je močopudný.
ochrana by "normálně" praskat neměla, asi byla špatně nasazená.
A ty miminko nechceš? A kdy jste se spolu vyspali? Krátce po menstruaci, vprostřed cyklu nebo už to máš za chvíli dostat? Postinor se předepisuje jenom na gyndě, ne? Dělal ti ultrazvuk? ahoj a ozvy se

kristynad18
2. led 2014

Pohlavní styk jsme měli 28.12. a postinor jsem si vzala 30.12. :(
Miminko nechci je mi 17 let :/
Menstruace mi skončila 25.12. :/ a dostat jí mám až 25.1. :/
Nene teď se postinor dá sehnat normálně v lékárně. A na gyndě jsem zatím nebyla.
Takže když na to budu hodně myslet ta si to můžu přivodit sama to že hodně čůram a mám nafouklé podbříško? :/
(jinak děkuji za odpověď)

hanule123
2. led 2014

kristynad18: Já být tebou, tak se nebojím...Úplně stejnou situaci jsem zažila minulý rok. Menstruace mi skončila 26.12...Já si vzala postinor až po 74 hodinách, protože to dřív prostě nešlo.... Antikoncepci jsem nebrala a sex byl v mých ´plodných´ dnech, takže bez postinoru by to byla tutovka....Stalo se to s přítelem, se kterým jsem v květnu otěhotněla mimo ´plodné´ dny a teď čekáme zdravou holčičku, takže nějaká neplodnost, nebo něco podobného nepřipadá v úvahu 😀 .....
Tím bych tě chtěla ukidnit, abys postinoru věřila. On je k takovýmto situacím uzpůsobený 😉 a hlavně sis ho vzala včas, takže bych se opravdu nebála 🙂
Jinak ty problémy které popisuješ, můžeš mít buď z toho postinoru, protože je to opravdu velkej záhul pro tělo. A nebo tím, že jak se bojíš těhotenství, tak se na ten podbřišek soustředíš a proto chodíš i častěji na záchod 🙂 ........Snaž se to vypustit a až bude možné si udělat test, pro jistotu si ho udělej...Na gyndu určitě běž až v případě pozitivního testu...
Hlavně kliiiid 😉

kristynad18
2. led 2014

Dobře, budu postinuru věřit 🙂 A strašně moc vám děkuji 🙂
Gratuluji k holčičce 🙂)

hanule123
2. led 2014

Také děkuji 🙂 Já se taky hrozně bála. Hlavně jsem to měla poprvé v životě a vzala si to ještě déle než je psáno, takže to byl fakt stres 😀 a taky jsem si všude možně přečetla jak mi může být úplně hrozně špatně a jak můžu dostat menstruaci a tak....no a mě vůbec nic nebylo, jako kdybych si nic nevzala...takže o to ještě větší strach 😀 😀 😀

kristynad18
2. led 2014

@hanule123 no strach mám pořád, ale už né takový jako před tém když jste mi napsala že mám být v klidu a že mám postinoru věřit 🙂 Mám to podruhé, ale poprvé jsem to měla hned do 12hodin, ale teď až po 47h. Tak měla větší strach 🙂

kristynad18
5. led 2014

Ahoj, jsem zpět s další otázkou :/ Dnes 5.1. jsem dostala menstruaci a měla jsem jí dostat až 25.1. :/ Znamená to že jsem těhotná nebo to je tím postinorem? Děkuji za odpověď

kristynad18
28. led 2014

Ahoj, tak jsem zpět, už určitě otravuji, ale asi už 3 dny mě bolí prsa a až dneska mě začalo bolet bodbříško :/
(jinak cvičím asi 8 dní) tak nevím jestli to nemůže být tím. Dělala jsem si těhotenský test 2x a oba dva testy negativní. Tak nevím jestli se mám bát nebo ne :/
Děkuji předem za odpověď 🙂

magionka
22. lis 2014

Ahoj děvčata, . Po 36 hodinách jsem poprvé v životě užila Postinor, protože poprvé v životě se to nějak zvrtlo:o) Zabralo to perfektně. Je mu rok a půl a jmenuje se Vilík:o)))))

terezaaaaa
10. led 2015

Ahoj. Měla bych na vás prosbu. Dne 8.1. tento měsíc jsem měla s přítelem sex a nedopadl... Letěli jsme do lékárny a Postinor jsem si užila tak hodinu ,,po' četla jsem že když Postinor užijete do hodiny nemáte už brát ten druhý, ale tady tu informaci jsem našla už pozdě kdy jsem si druhou tabletku užila 12 hodin po první. ( četla jsem to na nějaké gynekologické stránce). Poslední menstruaci jsem měla 25-30.12 2014 a měsíčky mám nepravidelné tkž. bych další měla dost tak od 15-25.1. Mám veliké obavy je velká pravděpodobnost že bych mohla otěhotnět??. Děkuji mockrát za každou odpověď. Jsem celkem v koních nemůžu do sebe ze stresu dostat jídlo, podlamují se mi kolena a mám celkem silné deprese.. ☹

tarra27
10. led 2015

@terezaaaaa pokud jsi ho užila tak brzy,je velká pravděpodobnost, ze těhotná nebudeš....ale uvidis. Nikdo ti tu nenapíše nic na 100% 😉

alcar
10. led 2015

@terezaaaaa je to mozne, i kdyz hodne nepravdepodobne. Kdyby sis nevzala ten Postinor, skoro bych rekla, ze je 90% sance otehotnet (vzhledem k prostredku cyklu), tak snad Postinor zabral a tehotna nebudes. 🙂 Ale obavam se, ze tato odpoved te neuklidni. Uklidni te az negativni test. 😅

terezaaaaa
10. led 2015

@tarra27 , @alcar
Děkuji mockrát, ovulace by mi měla začít dnes. Test jsem si dělala a byl negativní, ale obavám se, že mě neuklidní, jelikož jsem to nemohla vydržet a testy jsem si musela udělat oba a je to na ně brzy ne??

alcar
10. led 2015

@terezaaaaa ji na testy je jeste brzy, zkusila bych je nejdrive tak za 14 dni.

terezaaaaa
10. led 2015

nebo test po Postinoru můžu brát aspoň s 50% bez ohledu na to kdy test udělám??

terezaaaaa
10. led 2015

Děkuji mockrát, jste zlatá 🙂

tarra27
10. led 2015

@terezaaaaa za dva týdny po styku....tehotensky test....ale když jsi užila tabletky tak brzy, je velká pravděpodobnost, ze těhotná nebudeš 😉

sangita
10. led 2015

Antikoncepce "po" není vůbec 100% - vlastní zkušenost a spousta zkušeností na anglickém fóru (některým ženám se to dokonce stalo opakovaně, užití krátce "po" i později..). Držím palce, ať to vyjde, jak si přeješ!

terezaaaaa
15. led 2015

Ahoj holky, dneska jsem dostala měsíčky myslíte že je to v pohodě?? 🙂

melissa98
8. únor 2015

Udělala jsem hroznou hloupost a vyspala jsem se s klukem bez ochrany, doma jsem potom zjistila, že mám zrovna ovulaci, takže jsem letěla do lékárny pro Postinor-2. Strašně moc se bojím, že nezabere, miminko v šestnácti letech opravdu mít nemůžu. První tabletku jsem si vzala 13 hodin po styku a teď čekám do jedné ráno, abych si vzala tu druhou, jelikož 12 hodin od první tabletky vychází zrovna na tuto dobu. Může PO ovlivnit výsledek těhotenského testu? Za jak dlouho bych si ho měla zajít koupit, abych měla jistotu? Menstruaci mám dostat koncem února a nechci se do té doby bát, že jsem možná těhotná. Děkuju za radu 🙂.

monca1899
9. bře 2015

Zdravím, před týdnem ve středu večer jsem mela pohlavní styk a praskl nám kondom, bylo to kolem 8 hodiny večer a druhy den v 5 hodin jsem si spolkla postinor, zatím se mi ale menstruace nedostavila, myslíte si že jsem těhotná? Teď si to opravdu nemůžu dovolit ☹

lencak80
9. bře 2015

@monca1899 stát se může, ale spíš bych řekla, že tělo je rozhozené, neb postinor dá tělu hormonálně opravdu zabrat, takže si zkus test a pokud bude negativní, ta vydrž a ms se dostaví, ale opravdu to může rozhodit cyklus!!!! moc hormonů najednou!

monca1899
10. bře 2015

@lencak80 Děkuji za odpověď 🙂

milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
guinea
26. bře 2015

@milly.333 Jak, neúčinné? Dělala sis test?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru