Otěhotněla jste některá po pozdějším užití Postinoru?

brisalek
5. pro 2011

Ahoj, pred 10 dny jsem pouzila postinor. Vzala jsem si ho 8DC 36hodin po nehode s prezervativem. Sex byl 6DC,takze jsem si rikala , ze je to brzo, ale druhy den mi zacaly moje "ovulacni bolesti i se zacal objevovat hlen" (pred rokem jsem otehotnela ze sexu 10DC) a tak jsem po diskuzi s manzelem sla do lekarny pro postinor. Pred 5 dny jsem zacala spinit, jeden den vic pak zase min, pak zase vic, boli me v podbrisku a mam hrozne citlive bradavky. Stalo se vam neco podobneho? Je to "normalni" nezadouci ucinek postinoru? Byla jste nektera po pozdejsim uziti postinoru tehotna? Test jsem delala , ale je jasne negativni. Postinor jsem si vzala jednou v zivote asi pred 8 lety, ale nepamatuju si, ze bych mela nejake problemy. Diky.

milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
guinea
26. bře 2015

@milly.333 Tyjo, to je neuvěřitelný... já myslela, že to funguje vždy

milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
sangita
26. bře 2015

Ja tehle antikoncepci uz vubec neverim - procetla jsem nekolik anglickych for a mnoho zen po nektere z antikoncepcnich tabletek po styku otehotnelo, nektere dokonce nekolikrat! Ja mam jedinou zkusenost s EllaOne, ktera ma byt ucinnejsi a funguje az pet dni po styku.. Mela jsem ji treti den.. a brzy budu rodit 🙂 Znovu bych si to nevzala, aspon mam zkusenost..

milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
1352015
13. kvě 2015

Ahoj. Jsem zoufalá. minulý měsíc jse měla mesíčky dvakrát. Mela jsem je dostat 28. 4. a nic. den po té jsem měla sex nechtáněný, s partnerem s kterým nebudu ani mi nebude platit na dítě. Testy jsem mela negativní a dnes z krve zvíšená hladina. Od včera špiním a po souloži jsem si vzala postinor. jsem zmatená, dítě nechci. Děkuji.

milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
1352015
13. kvě 2015

to mi řekla že není. a prý to muže byt falešná gravidita. ted je to tři dny po těch druhých a jen špiním. nemuže to být tím postinorem, nebo přicházející menstruací. Hodnota je 35. dík za odpoved.

1352015
13. kvě 2015

jak jste dopadla vy?

1352015
13. kvě 2015

Navíc mám nejspíš zánět.

milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
1352015
13. kvě 2015

po dlouhé. tři dny skoro. test je stale jedna. dnes je to patnáct dní. nevím zda jít zítra na injekci.

milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
1352015
14. kvě 2015

ale prý je to silná dávka hormonu ten postior. ja fakt nevím, 😢 jj ted je pozdě. jen kdyby chlapi nebyli tací sobci.

1352015
14. kvě 2015

tak ted jsem si ho dělala a druhá slabá tam je.

1352015
14. kvě 2015

to mi ta injekce stejne nepomuže.

1352015
14. kvě 2015

plodné dny byly právě v té dobe. ale té druhé menstruace. jak muže vajíčko uzrát dvakrát? a nekomu to nejde roky a já bez budoucnosti hned. ten samovolný potat přišel kdy?

milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
1352015
14. kvě 2015

No Dítě nechci takže miniinte ruce. Nejspíš pilulkou.

lili_liska_z_lesa
17. kvě 2015

Já,bohužel. Postinor nezafungoval, otěhotněla jsem a bohužel později potratila :/

1352015
18. kvě 2015

Později je co? Já vím že to je hrozne ale sama na Dítě se fakt necítím. A připomínalo by mi to tu noc. Což nebylo příjemne a odcházela jsem s pláčem. Je to noční Mura. Bojim se všeho a nemam chuť žit. Partnera jsem si nenašla za celej život tak pochybuji že si ho najdu s dítětem. Jsem moc hodna pro ne.

milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
1352015
19. kvě 2015

Mate manžela. Nebo jsem to spatne pochopila? Ten vám ne přispívající nic?

milly.333
Autor odpověď smazal
Zobraz
lerinka87
24. lis 2015

Mam dotaz, pokud mate sex pri menstruaci, dostala jsem ji v nedeli v poledne a pak sex cca okolo seste vecer a to nekolikrat bez ochrany, tak je dobre uzit postinor, nebo je riziko tehotenstvi minimalni? zvazuju si postinor vzit ci ne kdyz to bylo behem menstruace ... poraďte, prosím .. děkuju!

nella32727
9. pro 2015

Dobrý den mam dotaz doufam ze mi tu este někdo odpoví ...
Měla jsem nechraněný styk se svím přítelem předevčírem a vcera takřka 24 hodin po jsem použila postirol 2... byla jsem těsně po ovulaci....
Dnes mi bylo blbě žaludek jak na vodě, unava mirná bolest hlavy měla jste někdo z vas takovéhle problémy také ?? a zabral postirol tak jak mel ?? děkuji ya odpovědi 😠

eslinka2
24. kvě 2016

Ahojky.Měla jsem nechránění sex ne hned druhý den až ten druhý si vzala tabletku večer postinor v 11 h večer vzala tabletu ráno v 11 h měla vzít další zaspala jsem si druhý vzala o čtvrt na 3 můžu otěhotnit??Děkuji odpovědi prosím na email 🙂

terunku
7. zář 2016

Zdravim 🙂 před tydnem ve stredu jsme s pritelem meli sex, ale stala se nam nehoda ze nám prasknul kondom, a hned den predtim v utery mi skoncila menstruace 🙂 byla jsem si v lekarne pro postinor a uzila jsem ho 24 hodin po nehode 🙂 a dneska me zacaly bolet prsa a bolet podbrisek, myslíte že bych mohla byt tehotna? Hrozne se bojim ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru