Otěhotněla jste některá po prvním IVF?

petulinkaaaaa
7. pro 2011

Ahoj holky, otěhotněla jste některá hned při prvním IVF?

vanule
7. pro 2011

@petulinkaaaaa ahoooj, nechtěla bych to zakřiknout, ale zítra začínám 12tt po 1IVF. Přeju to samé i tobě 😉

petulinkaaaaa
autor
7. pro 2011

já jen jestli v to mám vůbec doufat, nebo se rovnou připravit, že nás čeká další pokus...

petulinkaaaaa
autor
7. pro 2011

@vanule jůůůů tak to je úžasný !! Moc gratuluji 🙂 ... jinak děkuji, snad se zadaří, ale právě nevím, přece jen je to procento celkem malé.

vanule
7. pro 2011

@petulinkaaaaa předtím jsme podstoupili 3IUI, bohužel bez výsledku a to dle veškerého vyšetření nebyla zjištěna příčina proč by to jít nemělo a nic. Tak do prvního pokusu IVF jsem šla taky se smíšenými pocity, ALE třeba se zázraky dějí - doufám v to 😵

petulinkaaaaa
autor
7. pro 2011

@vanule noo jsem na tom dost podobně... IUI jsme měli tedy jen jedno, ale po všech vyšetření nám řekli, že příčinu proč nemůžeme otěhotnět nezjistili, oba jsme naprosto v pořádku, tak doufám, že nám to taky vyjde hned po prvním IVF. Ten blázinec už bych nechtěla zažít znova.. píchání injekcí, vyšetření, odběry,....bléé

vanule
7. pro 2011

@petulinkaaaaa úplně tě chápu. Pro povzbuzení - jsem v diskuzi kde nevím jestli je vážně úrodný rok, ale většině se zadařilo po 1IVF.

vormoni
7. pro 2011

Ahoj holky,chodím na jinou diskuzi(KET listopad 2011)ale zahlídla jsem váš dotaz ohledně úspěšnosti první ET a musím vás povzbudit také,byla jsem na ET 9.11.,zavedli mi 1 embryo a zhruba 10.den od přenosu jsem měla // čárky na testu,takže úspěch..ještě jsem nebyla na kontrole,jdu až za týden,tak snad bude vše ok,ale vy můžete doufat,protože zázraky se občas dějí i na poprve.. 😉 Také jsem moc nevěřila a hele.. 😀 Držím vám palce🙂

petulinkaaaaa
autor
7. pro 2011

@vanule Fakt? a co je to za diskuzi? Se kdyžtak připojím 😀

petulinkaaaaa
autor
7. pro 2011

@vormoni Ahojky, tak to si mě mooooc potěšila 🙂. Taky si chceme dát jen jedno emrbryjko, kdyby to náhodou vyšlo, aby jsme neměli hned dvojčátka 🙂 .
Jinak velká gratulace a držím palce, ať příští týden slyšíš jen samé pozitivní zprávy 😉 !!!

vanule
7. pro 2011

@petulinkaaaaa Je to IVF PODZIM 2011, ale zakladatelka jí dala jako uzamčenou diskuzi...nám sice dali embryjka dvě, ale bohužel se jedno na začátku přestalo vyvíjet, tak si říkám ještě že byly dvě a alespoň jedno drží. Nakonec nám zůstalo ještě 5 mrazáčků, tak si je musíme někdy vybrat 😉

vormoni
7. pro 2011

@petulinkaaaaa Děkuji,snad to bude ok.-)A tobě držím palce...-)

janka12
7. pro 2011

My máme z prvního IVF holcicku, ktere jsou ted 3 mesice a je uzasna. Nedelala jsem si pred IVF zadne velke iluze, vim ze pravdepodobnost uspechu neni prehnane velka. Tak drzim palce, at je dobrych koncu co nejvice.

marinka
7. pro 2011

Já taky, je to už rok 2007, ale zadařilo se napoprvé, ze dvou embryjek se jedno udrželo a už je to velká čtyřletá slečna 😵
A ta pravděpodobnost úspěchu je docela velká, my jsme měli 60%, že to vyjde (i kvůli věku, bylo mi 23). Takže určitě šance jsou 🙂

petulinkaaaaa
autor
7. pro 2011

@janka12
@marinka Holky moc vám děkuji 🙂... tak doufám, že nám to vyjde také hned napoprvé 🙂 . Nám řekli, že pravděpodobnost úspěchu je 30 % a máme 4 šance, tak bych byla ráda za tu první 😉 .

vormoni
7. pro 2011

@janka12 Také bych ráda ted holčičku,už máme doma kluka Kubíka..ten byl přirozeně ale trvalo nám to rok a půl..Ted jsme se snažili zase přes rok a před létem jsme zašli do caru a zkusili jsme do října 4 inseminace neúspěšně,takže další už bylo IVF..A máme ještě 3 embryjka v mrazáčku,jistota kdyby se tohle nepovedlo.. 😉

verun85
7. pro 2011

Ahoj holky, můžu se přidat k vaší diskuzi? Já jsem právě taky v procesu 1.ivf a pořád dumám nad tím, jaká je šance, že by se nám to napoprvé povedlo. My jsme se domluvili na dvě embrya, abychom ještě zvýšili šanci na úspěch 🙂Ale jak tak koukám, tak většině z vás to napoprvé vyšlo 🙂 Moc gratuluji! 🙂 Tak budu doufat, že i my budeme mít tolik štěstí 🙂

petrufa86
7. pro 2011

@verun85 ahoj, my jsme taky v prvním procestu IVF.V sobotu mě byly zavedeny 2 embrya a 5 jich máme zamražených. Nám řekl doktor že máme 40% šanci. Doufám, že to vyjde napoprvé a zůstane aspoň 1 a tobě přeiji to samé 😉 😉

verun85
7. pro 2011

@petrufa86 Ahojky, 40% je pěkných 🙂)) Budu držet palce, aby to dobře dopadlo 😉 Já právě ani nevím, kolik se jich povedlo oplodnit ☹ V neděli mi je odebrali a bylo ze 17folikulů, 16 vajíček. V úterý jsem si měla zavolat, jak to dopadlo a oni mi pouze řekli, že dál kultivují, ať si zavolám v pátek ráno, v kolik mám přijít na transfer☹ Tak jsem z toho na nervy, že vůbec netuším, jak na tom jsme. Doufám, že to dopadlo dobře a a ty dvě se budou moct zavést a že nás zbude i něco do mrazáčku 🙂 Můžu se zeptat, do jakého CARU chodíš?

petrufa86
7. pro 2011

@verun85 to je divný , já chodím do SANUSu Pardubice a tam jsem si každý den od odsátí volala a embryolog mě řekl, kolik jich oplodnili, kolika buněčný jsou a jak se vyvíjejí a byl vždycky milý a vše mě vysvětlil.
Kam ty chodíš? docela divný přístup

verun85
7. pro 2011

@petrufa86 Mně doktor po odběru taky říkal, že si mám v úterý ráno zavolat a potom každý den, jak to vypadá. Ale když jsem tam v úterý volala, tak mi paní laborantka říkala, že dál kultivují a že není potřeba volat každý den, že stačí zavolat až v pátek ( máme domluvenou prodlouženou kultivaci ). A když jsem se jí ptala, kolik se jich oplodnilo, tak mi bylo sděleno, že není embryolog a že v zájmu ochrany mých dat, mi nesmí po telefonu nic sdělit ☹ Chodíme do Pronatalu v Praze.

petrufa86
7. pro 2011

@verun85 my měli taky prodlouženou kultivaci. To my jsme od embryo. dostali papír kde bylo přímo jeho číslo a vždy nám to zvedl jen on a říkal nám. 10 se jich oplodnilo, z toho 1 to vzdává, 2 jsou 8buněčný, 2 6buněčný atd... a takhle se to opakovalo od úterka až do pátku, kdy jsme se dohodli, že mám v sobotu dorazit na transfer.

verun85
7. pro 2011

@petrufa86 Jééé, tak to je paráda 🙂 To mají skvěle zařízené. My dostali akorát papír, kolik odebrali vajíček a kam volat v případě potíží. Asi kdybych tam dojela osobně, tak by mi řekli víc, ale nechce se mi tam prudit, když mi jasně řekli, že transfer bude v pátek. Asi to do toho pátku budu muset nějak vydržet. Jde jen o dva dny 🙂 Děkuju moc za rady a moc držím palečky, aby to vyšlo 🙂 Kdy budeš vědět víc?

petrufa86
7. pro 2011

@verun85 jojo, dobře jsme si vybrali, všichni tam jsou fajn. Teda my si to nevybrali, doporučila nám to moje gynekoložka. 19týho mám jít na krev, tak uvidím, ale mám nutkání příští úterý zkusti test, tak uvidím. 😒

verun85
7. pro 2011

@petrufa86 Tak to já vím jistě, že bych to do té krve nevydržela 😀 Tak dej potom vědět, jak to dopadlo 🙂

petrufa86
7. pro 2011

@verun85 jojo, ozvu se.

theresa
7. pro 2011

@petulinkaaaaa nám se také podařilo hned při prvním IVF, zaváděli nám 1 embryo to se chytilo, máme 3 letého chlapečka. Zbylo nám 1 embryo na zamražení. Teď na podzim jsme si pro embryo šli a opět jsem těhotná, nemusela jsem brát ani žádné léky jen Utrogestan. Z jednoho IVF to u nás vypadá na 2 dětičky s 4-letým odstupem.

petrufa86
7. pro 2011

@theresa tomuhle říkám ŠTĚSTÍ. gratuluju. 🙂

luucia
7. pro 2011

Zítra tomu bude rok, co jsem byla na 1.KET a teď jsou tomu embryjku 3 měsíce 😵 takže šance určitě je a myslím, že docela velká 😉

@petrufa86 taky máme obě holky ze Sanusu 😵 😵 😵

dadous
7. pro 2011

taky se nam zadařilo hned napoprve 😵 taky sanus 😅

marty154
7. pro 2011

Ahoj holky,chci vás taky povzbudit,zadařilo se nám hned při 1IVF(ale přišly jsme o broučky v 6tt) a 2IVF bylo taky úspěšné,to jsme čekali dokonce trojčátka.Takže šance jsou,tak všem hodně štěstíčka 🙂 😉