Otěhotněla některá z vás při menstruaci?

weroniqua1992
28. srp 2013

Holky otěhotněla některá z vás 4den MS? 🙂

tonna
28. srp 2013

Ahojky, já jsem otěhotněla asi 6 den MS. Takže za mě určitě.

weroniqua1992
autor
28. srp 2013

@tonna A plánovaně? Já před dvěma měsícema vysadila Ha. MS tenhle měsíc začala 25 a dnes jsem měla pohl.styk s přítelem nechraněný,tak právě nevím jeslti je to možné =) OVulku netuším kdy mám,když jsem předtím brala Ha ještě jsem se nezorientovala 🙂

tonna
28. srp 2013

No ani ne plánovaně, v listopadu jsem vysadila HA, na začátku prosince přišla MS, byla chuť, tak jsem na to vlítli a za měsíc už MS nedorazila a přesně to vycházelo. Ovulku taky netuším kdy mám. To asi zjistíš těma ovulačníma testama.

weroniqua1992
autor
28. srp 2013

Tak to máš tak stejně jako já vid? 😀 Tak uvidím zda MS příští měsíc přijde nebo ne 🙂 Jojo ovulačníma testama ale bohužel nikde jsem na ně nenarazila prodavají je v lekárně nebo třeba někde v Rossmanu?

tonna
29. srp 2013

@weroniqua1992 No to jo. A bylo to chtěné miminko, ale hodně nás překvapilo, že to bylo hned. Přítel se z toho šoku probíral 9. měsíců 😀 . Fakt jsem to nečekali. Ovulační testy mají všude v lekárně a maj k tomu třeba i těhu test. Tak pokud to neklapne teď , tak je zkus.

linnhe
29. srp 2013

Já otěhotněla také během MS, nikdy jsem to neměla tak silné a byla chuť a dopadlo to no 🙂

weroniqua1992
autor
29. srp 2013

@tonna tak alespon,že bylo chtěné =)to se nedivim,že se ze toho probíral dlouho obzvlášt,když jste to nečekali. Aha,já vetšinou vždycky narazím jen na test v drogerkách testy na ovu nemají co jsem dneska koukala

tonna
29. srp 2013

@weroniqua1992 no byl to šok, říkali jsem si, že to třeba bude trvat půl roku a ono hned. Ale člověk asi nikdy neni připravenej když to přijde. A vy taky chcete miminko? Nebo to byla nehoda? Jo ovu testy maj pouze v lékárnách. A je dobrý, že jich je v krabičce asi 5 + 1 těhu. A nestojí to moc peněz.

weroniqua1992
autor
30. srp 2013

@tonna no jasný to si říká každý vid 🙂 někomu to trva dele a nekomu hned což je dobře ušetří to pak alespon stresy a ruzne myšlenky,že není něco v pořádku.No my zatím miminko nechceme tedy ne že nechceme ale bylo by to ve špatný čas nejsme připravený byla to nehoda ale kdyby náhodou i tak by jsme byli štastní =) Uvidím zda přijde za tech pár týdnu MS a udělám radeji testík. Opravdu? Teda tak to se budu muset podívat a nevíš cca cenu?

tonna
30. srp 2013

@weroniqua1992 Aha, tak snad to dopadne dobře, i když dobré to bude tak i tak. Víš ono na miminko nebude nikdy vhodný čas. Prostě když to má přijít, tak to přijde. Na ty testy koukni třeba na netu, já našla ceny od 40,- do 300,- kč. Záleží jaký to jsou a kolik jich tam je. A v lékárně ti poradí.

tonna
30. srp 2013

@linnhe Jo jo tak to znám, když je chuť tak co se dá dělat. Pokud s tím oba souhlasí 😀 .

weroniqua1992
autor
30. srp 2013

@tonna Právě,no uvidíme jak to dopadne =) Prosímtě a měla jsi nějake příznaky už po oplodnění? Je to sice 3 den co jsme měli ten styk ale od včerejška mě divne pálí v podbřišku a dnes trochu taky a mám tam tlaky myslíš,že by to mohlo být uhnízdování nebo něco jinýho? Dobře podívám se a dyžtak nějaký koupím 🙂

tonna
30. srp 2013

Hm, tak to já asi nic takovýho neměla, je to už přeci jen dlouhá doba a už si to nepamatuju.

molcice
8. zář 2016

Ahoj potřebovala bych poradit s přítelem se snažíme už dva měsíce o miminko a pořád to nejde je možné že by k oplodnění došlo během menstruace? Předem děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru