Otěhotněla některá z vás těsně po menstruaci?

snezenka123
15. lis 2012

Ahojky zajímalo by mne, zda některá z vás otěhotněla těsně po MS? Já měla nechráněný styk 5DC, přičemž mám cykly 25 a nebo 28 den. Díky

horakovatereza
16. lis 2012

Jááá! druhý den po ukončení

luciekremenova
16. lis 2012

Já taky a bylo to úmyslné.2 dny po skončení a povedlo se mi to už i u dcery.Většinou z toho jsou holčičky tak doufám,že to výjde i teď. 🙂

snezenka123
autor
16. lis 2012

No, já když to tak počítám, tak u prvního těhu jsem čekala holčičku, a termín mi posunovali o týden dříve, takže k otěhu asi podel mě muselo dojít ještě dříve, než v polovině cyklu, u druhého těhu(kluka) mi termín porodu seděl přesně na den, čili na polovinu cyklu🙂

Tak uvidíme 😵

lucoska29
16. lis 2012

je to možné...znám osobně takové případy.

diviska
16. lis 2012

@snezenka123 spermie, hlavně ty holčičí mohou vydržet déle, takže ano, teoreticky je to možné a je dost pravděpodobné, že jestli to bude, tak holčička

johankakoz
22. lis 2012

Ahoj no presne opravdu nevim po 2 letem snazeni s byvalym pritelem (on se se mnou rozesel) jsem si nasla pritele a otehotnela jsem bud z prvniho ci druheho styku coz bylo 2 dny pred nebo 3 dny po menstruaci a to jeste s 2 cystami.......takze parada to co se mi nepovedlo za 21 let s partnery s kterymi jsem chtela miminko se mi ted povedlo s muzem s kterym jsme ho nechteli ani neplanovali..diky memu veku 37 let interupce nepripada v uvahu takze se snazim smirit s tim ze to po cem jsem vzdy touzila stastna rodina mit asi nebudu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru