Otěhotnění před posunutou menstruací

sendy12
2. únor 2013

Přeji krásný den, při nedávném sexu. Tj 29.1. jsem měla styk nechráněný, přítel se do mě udělal, už jsem se radovala, že by VŠE mohlo vyjít, o miminko jsme se už předtim snažili, ale po neuspěchu jsme to vzdali... Ale zpět, MS jsem měla dostat normálně 4.2. (nikdy se mi neposouva) Bohužel jsem jí dostala hned. 31.1. :( sice jsem se uklidňovala tím, že to bude uhnizďování.. MS je slabší, než obvykle, ale špinění to není, tak mi je smutno...:( nevíte mohla by tu být naděje, že se přeci jen povedlo?..:( máte s tím někdo zkušenost?..🙂

sarkad2856
2. únor 2013

@sendy12 Zkušenosti s tím nemám,ale i přes ms můžeš být těhotná a pokud je slabší,šance tady je.Taky záleží zda máš těhu příznaky atd.Skusila bych si pak udělat tes ;)

sendy12
autor
2. únor 2013

Příznaky, no často mě bolí hlava, řekla bych že mě trápí i nevolnosti (ovšem to může být tou bolestí hlavy)
testík jsem si koupila tak ho cca toho 4-tého udělám a uvidím... 🙂

sarkad2856
3. únor 2013

@sendy12 No jasně vše může být spojené,četla jsem když někdo tak strašně miminko chce že si i ty příznaky vsugerovává a pak si myslí že je má 🙂 Neříkám že je to i Tvůj případ,ale skusila bych ten test třeba co 2-3 dny a pak uvidíš.Nezapomen že i přes měsíčky můžeš být těhu ;) Pak dej vědět jak si dopadla a držím palečky

livocka21
3. únor 2013

sanca tu je...chce to trpazlivost...drzim palce 😉

sendy12
autor
3. únor 2013

Kéž by to vyšlo.. 🙂

sarkad2856
3. únor 2013

@sendy12 Výjde ;)

sendy12
autor
3. únor 2013

@sarkad2856 Děkuji za povzbuzení a nejen Tobě i ostatním...🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru