Otěhotnění při antikoncepci. Jak jste na to přišly?

jana_001
7. srp 2022

ahoj, je tu někdo kdo s tím má zkušenost. Jak jste na to přišli? Nebo kdy vám vyšel pozitivní test?

kackabis
9. srp 2022

@jana_001 ahoj, mně bylo podezřelé, že mi smrdí víno. Měla jsem pilulky, je fakt, že jsem je nebrala přesně na hodinu, sem tam jsem zapomněla a místo rána jsem zobla pilulku až večer.. no nicméně bylo před Vánoci, všude samý chlast a mně se z něj navalovalo. Měla jsem týden do MS. Přesto jsem zkusila test a byl tam :D trošku vánoční překvápko, bylo mi 21 :D

anyyyn
10. srp 2022

Mě nepřišla ms, to se občas stalo i před tim, ale zároveň mě začali bolet prsa a měla jsem divný pocit. A zrovna ten měsíc jsem jí nebrala ani v podobný čas (o prázdninách hold někdy zapomenu). Test pozitivní zhruba týden po tom, co měla být ms.

jana_001
autor
10. srp 2022

@kackabis předpokládám, že ms už nedorazila? Každopádně gratuluji ;)

jana_001
autor
10. srp 2022

@anyyyn děkuji, mně ms přišla na čas byla normální. Následně jsem začala brát antibiotika a z ms zůstalo jen špinění. Test dnes negativní. Tak jestli někdo nemá zkušenost 🙂

priefi
10. srp 2022

@jana_001 to je pseudo MS, takže antibiotika tohle svedou. Nicméně přečti si příbalovou informaci antibiotik, protože některá ATB snižují účinnost HA a může se stát, že příští měsíc by už tam mohly být // 🙈

jana_001
autor
10. srp 2022

@priefi Ano vím že snižují, brala jsem je během pauzy a styk byl chráněn kondomem s přerušením. Jen jsem nevěděla jestli ty antibiotika mohou tu ms tak ovlivnit pokud jsem je začala brát během té ms. Během tohoto cyklu styk bude chráněn kondomem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru