Otěhotnění při přerušované souloži, je to možné?

karcoolkap1
29. lis 2013

Ahoj, minulý měsíc jsem vysadila antikoncepci a hned 1. měsíc jsem během ovulace měla přerušovanou soulož. Myslíte, že je možné, že jsem těhotná? Teď někdy to mám dostat, ale jsem pěkně nervozní. Někde jsem četla, že po vysazení je tělo k otěhotnění "náchylnější". Předem děkuji za odpověď

carodejkasnu
25. led 2016

@zikisek 😀 jsme na tom podobně, já se rozhodla vysadit antikoncepci, protože zapříčinila skoro roční abcenci menses. Po vysazení (ku prospěchu se mi změnila i gynekoložka) se mi cyklus obnovil. S přítelem jsme byly zvyklý se milovat bez ochrany (chránila jsem se antikocepcí) a nyní praktikujeme přerušovaný sex, před vyvrcholením si nasadí kondom. Pokud by s přerušovaného sexu mělo být miminko, tak jsem připravena a přítel, pokud by se stalo tak to příjme, ale samozřejmě by ještě radši počkal 😀

zikisek
25. led 2016

@carodejkasnu my ani ten kondom 😀 hrajeme ruskou ruletu 😀 😀

carodejkasnu
25. led 2016

@zikisek 😀 na ruskou ruletu není připravený

beatrice.h
25. led 2016

Holky, a když je přerušovaný sex.... vystříkne do ručníku a pak pokračujeme v sexu dál... jak je to tady??je možnost otěhotnění nebo nemusí být 😝

gepe
25. led 2016

@beatrice.h otehotni inkriminovany rucnik 🙂 jinak ano, Tebou popsane muze zpusobit otehotneni.

magdalenax
25. led 2016

Pozor na "kapku touhy", to umí být taky pěkná potvora..... 😀

carodejkasnu
25. led 2016

@magdalenax 😀 na tu se spoléhám 😀 kapka touhy

eva118
25. led 2016

@beatrice.h Myslím, že po světě běhá spousta dětí, počatých přerušovaným sexem. V močové trubici zůstane spousta spermií, takže možnost otěhotnění tady určitě je.

magdalenax
25. led 2016

@carodejkasnu Sice nevím, v jakém slova smyslu se na "kapku touhy" spoléháš, já se jí bála, jak čert kříže , když jsem těhotenství neplánovala

carodejkasnu
25. led 2016

@magdalenax asi tak 🙂 pokud by z kapky touhy bylo těhotenství ač neplánované tak 🙂 to budeme brát, že se to stát mělo. Oba pracujeme 🙂 bydlení na zkoušku máme za sebou, jsme spolu 4 roky.

magdalenax
25. led 2016

@carodejkasnu tak už Ti rozumím..., to je fakt prča, co ty psaná slova dokážou

zikisek
26. led 2016

Čekám na kapku touhy jak na smilování :D :D příjde mi ale, že si ho snad aj vycáká :D no zkráceně...já si ho asi budu muset přidržet :D :D

carodejkasnu
11. únor 2016

@zikisek :D dneska jsme víc riskovali, touha byla obrovská :D

carodejkasnu
27. únor 2016

zikisek 🙂 jak pokracujete. :D u mě 2 dny zpozdeni nicméně test úplně negativní takže nechávám to 4 dny byt a pokud nic tak znovu test.

carodejkasnu
27. únor 2016

@zikisek 🙂

zikisek
28. únor 2016

Páni,tak držím palečky,aby to vyšlo 🙂 my nic..ale kupujeme teď byt aj s dětským pokojíčkem,takže se pomalu ale jistě přibližujeme ,už chybí jen ta KAPKA štěstí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru