Otěhotnění těsně před menstruací, stalo se vám to?

snezenka123
21. led 2013

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, měli jsme nechráněný styk 24DC(6.1.), a dostala jsem to v den MS, čili 26DC.(8.1) Menstruace byla jen o trochu slabší,ale jinak bych řekla že normální. No a jelikož mě pobolívá břicho, sem tam, zkusila jsem dnes test.
Ale udělala, byl nega, a šla s dětmi k dr.
Když jsem se vrátila, kouknu na testa a tam slaboooooounký duch, musela bych otěhu hned před tou MS 😨
jen nevím, zda se výsledek může počítat za věrohodný, když jsem na test pak koukala až za pár hodin poté...
Zkusila jsem to vyfotit, ale na fotce to moc vidět nejde, na "živo"je to prostě slabounká druhá čárka. Dnes jsem 14DC.
Stalo se vám to některé? Otěhu jste hned před MS?
Díky moc.

jetynka
21. led 2013

Výsledek testu je považovaný za věrohodný max 10min po udělání testu, pak jsou falešně pozitivní výsledky.

snezenka123
autor
21. led 2013

jetynko, díky moc 😉 procházela jsem některé diskuze, a tam někdy do limitu byl těhu test negativní a po limitě se ukázala druhá čárka, a bylo z toho miminko 🙂
No, uvidíme. nějak to dopadne 😵

trojlistek
25. led 2013

ahoj holky, můžu se prosím taky vloudit? třeba mi poradíte. Na Silvestra nám to ujelo -ale neměla jsem mít v tu dobu ovu, dostat jsem to měla 3.1. dostala jsem to hned 1.1. jeden den normal druhý den slabší a najednou nic, z 5.na 6.1 mě v noci pobolívalo trochuu bříško a na wc když jsem s utřela tak krev, tak jsem byla zklamaná, ale to bylo vše jen na jedno utření a dál nic až potom 7,8,9 a 10 na utření jen špinění, ale zae jen jednou za den a toho 10 dušík na těhu, ale po limitu(kupuju si 10ml citlivost) 14mi ovu ukázal silnější čárku - může probíhat ovu, když se podaří otěhotnět? mám strach doufat, protože loni o vánocích jsem po úraze potratila dvojku, musela jsem na revizi a od té doby mám problém, čas od času mi těhu ukáže dušíka a pak se ztratí a přijde MS, ale to špinění to mám ted poprvé a taky mám pořád hrozný hlad a i když jsem najedená tak to ve mě hrozně škrundá, taky bych mohlaprospat 20hodin denně, což nemůžuemoticon, občas mi popichuje v podbřišku i v zádech a po promasírování prsou se mi objevilo mlezivo, tak nevím,myslíte, že můžu doufat? Už jsem do testů nacpala fůru peněz, tak ted mám doma ještě poslední dva, tak se snažím počkat, měla bych to dostat 29.1. tak jsem si řekla, že to zkusím až pak kdyby, protože já u předchozích těhu jsem to první měsíc ještě měla a těhu test jsem měla pozitivní taky až po měsíci, pouze když jsem čekala dvojčátka tak mi je test ukázal po 14ti dnech,mám nízounké hcg.Tak co myslíte, že můžu doufat anebo mám jak já říkám "falešnou březost" emoticon děkuji za rady

detskahrabarna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru