Otěhotnění těsně před ms, přišla a přesto jste byly těhu?

snezenka123
11. led 2013

Ahoj chtěla jsem se zeptat, zda se to některé z vás stalo? Otěhotněli jste těsně před ms? A menstruace byla?došla přesně na den, nebo dýl a byla normální, nebo slabší?trvala krátce a nebo normálně? Moc děkuji.

doli1
12. led 2013

Ahojky já ted otěhotněla až někdy před ms.normálně jsme dostala ms tak jak měla přijít trvala tři dny a byla slabá.pak jak kdyby z hodiny na hodinu skončila.ještě dalších 5 dní nebyl test pozitivní.po 5 dnech od konce ms byla slabá čárka. velikost mimnka tomu odpovídá je o 10dní menší než podle poslední ms.

chrisula
19. led 2013

ja tesne pred mesickama si delala test.byl negativni,pak jsem dostala mesicky a 3 den mesicku mi bylo zle,tak jsem si udelala test.byl pozitivni,carka hned nabehla,byla jsem v soku.hcg204,za 2 dny mi kleslo,tak ze mikropotrat.2 roky jsme se snazili,nosifol mi pomohl,ale dopadlo to blbe,nooo....ted spinim zkusim zase ten nosifol brat 3 mesice a budeme zkouset... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru