Otěhotnění z preejakulátu?

19. zář 2021

Zdravím
Chtěla bych se zeptat jestli bych mohla otěhotnět z preejakulatu
Kondomy užíváme rok a někdy partnerovi sklouzne
ne úplně ale vazně malinko z kořene hned si ho ovšem dá zpět ale i tak mám někdy obavy ze bych mohla být těhotná z toho malinkateho sklouznutí
Nikdy se mi to tedy nestalo
Jinak se parnet ve mě s Kondomem nedělá
Měla jsem tento měsíc spozdeni ale menstruaci se dostavila a jelikoz jsem s přicházejí menstruaci začala brat antikoncepci tak krvácí už 14 dní a test jsem si dělala byl negativní ale nevím jak má MS vliv na testy. Ta menstruace byla slabší od čtvrtého dne kvůli té antikoncepci si tedy ja Poslední sex jsme měla 1.8 ano ja vím že mi normálně MS v srpnu přišla a od té doby jsme sex neměli.

littlebee124
19. zář 2021

Už ses tu jednou ptala 🙈 Používáte kondom, mas antikoncepci, tak opravdu neotehotnis díky tomu, ze se mu kondom posunul o 3 cm nahoru 🙈 a každý kondom ma jaksi rezervoár na sperma, takže i na preejakulat a ten je ve špičce

katule1990
19. zář 2021

Už jsi tu jednou psala, těhotná nejsi. Jestli partnerovi jen malinko sklouzne kondom, tak se do tebe žádný preejakulát nedostane, spíš bych řešila jinou velikost kondomů. Ale pokud bereš antikoncepci, tak nevím, co řešíš. Jinak obecně ano, z preejakulátu otěhotnět jde.

autor
19. zář 2021

@katule1990 tu antikoncepci jsem začal brát až teď takže před tím ne

autor
19. zář 2021

@littlebee124 antikoncepci jsem začal brát teď ale v červnu, červenci ani v srpnu ne

ivya
19. zář 2021

Prostě nejsi těhotná! 🤦‍♀️

katule1990
19. zář 2021

Jo, ale to jste používali kondom, pak jsi dostala menses a test měla negativní. Těhotná opravdu být nemůžeš. A do budoucna nemusíš řešit ani preejakulát, když bereš antikoncepci. Pokud nevěříš kondomu, antikoncepci, menstruaci ani negativnímu testu, tak je asi lepší nemít sex.

mimi1004
19. zář 2021

NEJSI TĚHOTNÁ, CHÁPEŠ TO KONEČNĚ!?

autor
19. zář 2021

@katule1990 omluvám se díky ty antikoncepci jsem i teď trochu taková divná
Prave mě by uklidnil test ale jak mám tu menstruaci asi 14 dní díky tomu jak jsem ji začala brát tak nevím jak reaguje test na MS

ivya
19. zář 2021

Nijak. Test funguje pořád stejně, s menstruací nebo bez.

autor
19. zář 2021

@ivya dobře dekuju teď jste mě uklidnila 😉 vážně dekuju

victress
19. zář 2021

@katule1990 aby ti tu pak zástup žen nenapsal, že otěhotněly i přes antikoncepci, žádná antikoncepční metoda není 100%, to jen Aspirin mezi kolena a nepustit😝

aselluska
19. zář 2021

@littlebee124 ale co když se posunul o 3 cm dolů? 🤔😁

aselluska
19. zář 2021

Když nevěříš všem tebou zmíněným antikoncepcím, testu a vlastně ničemu, nezbyde ti nic jiného, než čekat, jestli neporodíš 🤷‍♀️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru