Ovitrelle a bazální teplota

nina8888
26. únor 2016

Dobrý den maminky bola som na clostybegyt 1-0-0 tretí až sedmý den cyklu 12ty den cyklu folikul ale maly v 16den cyklu folikul 21mm tak mi bol pichnuty Ovitrelle a ovutesty pozitivne by som povedala od toho 17dna cyklu ale bazalka sa stale drzí celkem nizko a uz som 3den od ovitrelle nemate skusenost ked som ovulovala bazalka by mala byt viac nie ? normalne mavam tak 36,5 a hybe sa mi to v rozmedzí 36,4 az po 36,6 ked som bola prvy krat tehu tak som mala 37 a aj 37,2 a potom sa to drzalo hore nez som zistila ze som tehu teraz mam od injekcie 36,6 max 36,7 ako ste na tom boli vy? je tu nejake co mala injekciu a merala si pritom bazalnu teplotu ?

efijil
24. dub 2017

Holky, obnovuji diskuzi... Mám ten samý problém. Graf bazální teploty po zásahu ovitrelle je jako na houpačce - nedá se z toho vyčíst prakticky nic - ovulace žádná, hodnoty se drží poměrně nízko. Bez ovitrelle je znatelná ovulace a vyšší teploty v luteální fázi... Má někdo zkušenost? Je to normální nebo to něco značí?

efijil
24. dub 2017

@nina8888 Koukám, že máš miminko... Gratuluji! Otěhotněla jsi i přes teploty, které jsi popsala (viz výše)?

nina8888
autor
17. kvě 2017

@efijil zdravím ani mám princeznu neee kdepakmesicky som nemala od dubnaa kdy vyvolali naposled a tehu som.ostala koncem června teploty skákali hoře dole nedala sa rozoznať ovu vubec takže sim moc tehu testu neverila ale povedlo se aj Dr hned zamietok že není možné... Já mám už dva zázraky syn taky zázrak a mala taký 😀

nina8888
autor
17. kvě 2017

Tie dni cyklu neplatia lebo v tej aplikaci mi automaticky značí. Menzes inak to blblo... Bol to už snad 60den cyklu cca.. .

efijil
17. kvě 2017

@nina8888 Moc děkuji, jsi hodná 🙂