Ovitrelle. Jak dlouho v těle působí injekce?

matynela
10. pro 2010

ahoj holky dnes jsem 11dc po IUI v sobotu večer jsem si píchala ovitrelle na uvolnění vajíčka, v pondělí proběhlo IUI a dnes jsem 11den po ovulaci a na testu mám krásnou druhou čárku!!! 🙂 Holky, prosím nevíte některá jak dlouho působí ovitrelle v těle? fotku přiložím během dne.. ted mi nejde vložit do PC!

len
10. pro 2010

Já měla // 14 dní po injekci hCG (a o těhotenství se stopro nejednalo, po IVF nebyla vůbec zavedena embrya), ale krásná ta druhá čárka rozhodně nebyla, jen stín. Zopakuj test za 2-3 dny a uvidíš, jestli zasílí.

bee1
26. říj 2011

Ahojholky,

prosím o radu. V pondělí jsem byla na utz, po stimulaci clostylbegitem, folikul 2 cm, n druhý den mi byla naplánované IUI. IUI proběhlo v pořádku. Hned po něm mi píchli injekci ovitrellu. Dnes jsem jeden den po iui a myslím si, že ovu ještě neproběhla (bazální teplota), nebo proběhne dnes.Vím, že po injekci proběhne ovulace do 36 hodin. Myslíte, že spermie z IUI vydrží? A jste tady některá, která dostala injekci až po IUI? Nechápu, proč jsem si ji neměla vzít už ten den před IUI? Díky za názory

nikolaroman
10. únor 2020

Ahoj, prosim o radu...vidite na testu ducha?dekuju moc

elka88
25. dub 2020

Po Ovitrelle jsem 10 den.. 4 den //.. 6 den od aplikace OvL. Sněhobílí test 10 den taky nic.. Prvních 5 dní mi bylo zle pak už ne.. Ale od 7 dne mě pouze bolí ukrutně bradavky. Takže nic..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru