Ovitrelle, 10. den duch

berushe14
21. kvě 2018

Dobrý den 11.5 jsem si píchla ovitrille a 12.5 jsme měli plánovaný pohlavní styk. Včera jsem si udělala test protože se pořad cítím jak kdybych si ovitrille píchla včera. Slabý duch. Dneska ráno opět slabý duch. Má někdo zkušenost? Muže to být už ranne těhotenství? Přece jen jsem přijela z lazni celá prokrvena a doktorka rikala ze by tohle už opravdu mohlo vyjit. Jaké mate zkušenosti vy. Děkuji za reakce

berushe14
autor
21. kvě 2018

Asi s tímto nemá moc lidi zkusenosti

rosalline
21. kvě 2018

Ten 10.den je to opravdu na hraně, ještě to může být ovitrelle, ale opravdu jen neznatelně. Jestli ti zítra dušík zesílí...tak se můžeš radovat..:o).

berushe14
autor
21. kvě 2018

@rosalline vím ale prece jen když jsem to zkoušela po IUI dříve od šestého do osmého dne nemela jsem tam naprosto nic a když tam slo něco vidět tak to do hodiny zmizelo

navrael
21. kvě 2018

Vzdy me uppzornovali, ze po pichnuti ovitrelle je nejspolehlivejsi testovat v den ocekavane MS, zavisi to na praci organismu muze byt v tele pokazde jinak, nekdy 6,10,12 dni...vydrz 🙂 me po tenhle situmalaci vysel pozitivni TT az 18 dpo

berushe14
autor
21. kvě 2018

Já tak nějak tuším ze jsem těhotná. Jen proste hledám trochu podpory a nadeje nic vic

navrael
21. kvě 2018

To ano, ale do MS se muze cokoli stat, takze bude nejlepsi se stejne otestovat a radovat se az se nedostavi ms 🙂 preju hodne stesticka

rosalline
21. kvě 2018

Já to vidím pozitivně. 🍀

berushe14
autor
21. kvě 2018

@rosalline děkuji draha

natysnovec
21. kvě 2018

@berushe14 ja 10 den po ovitrelle nela ducha a cekame hoolcicku 😊😊😊

natysnovec
21. kvě 2018

@berushe14 A 13 dny po sem mela na digi 1-2 A vim to presne mam to vse vyfocene😀

dreana
21. kvě 2018

@berushe14 Jestli víš že ti tělo vylučuje Ovitrelle už 6 den, tak pravděpodobnost že by si ho ted nechalo déle je malá... Moc držím palce ale viděla bych to pozitivně 🍀

jednaholkaa
21. kvě 2018

@berushe14 Ja to vidim taky pozitivne 🙂 A teda ja jsem mela 12cty den bilo..

rosalline
22. kvě 2018

@berushe14 tak coooooo?

berushe14
autor
22. kvě 2018

Zatím nevím nemám testy a do města se teď nedostanu. Ale nevidím to nadějné. Ale možné je vše. Zadarit se přece jen musí.

rosalline
22. kvě 2018

@berushe14 jakpak to?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru