Ovu, těhotenství nebo něco jiného? Bolest v podbřišku

sarlotapagi
23. říj 2013

Ahoj holky vim,že nejste doktoři ale jen se chci zeptat jeslti to tak nemá i někdo jiný než já.Po každé MS ,která trva cca 3 dny mivám bolesti v podbřišku vetšinou jsem to mívala na prave strane až do začátku příští Ms ale ted to začlo bolet jak na prave tak i na leve včera večer jsem nemohla ani spát jak mě to bolelo na leve strane a nebylo mi i dobře pocit na zvracení bolesti přetrvavají celý den sice ne tak intenzivně ale i tak.V pondělí jsem si jen tak zkoušela ovu test a byl negativní.Sex probehl před 8 dny a pak i později bez ochrany tedy až tenhle měsíc před touhle MS probíhal jen přerušovaný sex .Nevíte čím by to mohlo být,že by teda ta ovulka,cysta a nebo že by tehu? 🙂

sarlotapagi
autor
23. říj 2013

jen ješte jsem zapomněla před 4 měsici jsem vysadila Ha jestli to není i tím vysazením netuším 😒

kahira
7. lis 2013

Ahoj já před měsícem vysadila Ha a už tak 3 týdny mě bolí podbříšek, píchá mi tam, TT negativní, vím že je brzo ale já si to tak moc přála aby tam byly // :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru