Ovulace 3 dny po styku, můžu být těhotná?

mishuge
4. únor 2013

Ahojky holky, prosím Vás , měla bych na Vás dotaz Jsem sice maminka už dvou dítek,ale i tak jak se občas něco stane, tak člověk potřebuje poradit
Mám partnera, při sexu si dáváme pozor, ví že neberu antikoncepci, už nějaký ten pátek bohužel MS mám teď nepravidelnou (co 21dni) měla jsem ji 21.ledna, 25.ledna mi skončila, a z noci 26 na 27 jsme měli nechráněný styk, ujelo nám to tak poprvé..no a dne 30.1 jsem měla ovulaci ( poznám ji podle bolesti bříška ) myslíte si , že můžu otěhotnět??? Můj přítel mi včera řekl, že je něco špatně, že mám takový jiný pohled.. a taky mi řekl, že při orgasmu ten výtok mám úplně jiný než předtím ( už má dvě dítky, u jednoho to prý nevěděl, u druhého to tušil, a prý teď by řekl že to je na 70% ) takže si myslí, že jsem těhulka,ale podle mě má jenom nějaké halucinace, že po týdnu nemůže na mě něco jen tak pozorovat 🙂 😀

petinda
4. únor 2013

Ahoj....no tak vím o tom,že jsou lidé co to poznají např podle očí,ale to většinou babičky 🙂 Myslím,že týden po případném oplodnění je brzy i když já mám tak nějak stejný případ....před 14 dny styk snažíme se o mimi a pár dní nato mě začli hrozně bolet prsa a je mi tak nějak divně,ale testíky negativní dostat to mám za tři dny tak si spíše myslím,že to nevyšlo no uvidíme 🙂 Každopádně tobě pokud si mimi přeješ držím pěstičky klidně si otěhotnět mohla i když ovulaci si měla až tři dny po styku.

mishuge
autor
4. únor 2013

No já jsem mu taky říkala, že by musel být dr House, aby to tak brzy poznal. Je pravda, že MS mám dostat za týden, protože mám teď krátký cyklus tak uvidíme,ale já si myslím že se nezadařilo.. mám takové pnutí jako kdyby když vstanu nebo chodím, na levé straně,ale myslím si, že to je vše s brzkým příchodem MS. a třeba se u Tebe zadařilo, přece jen testíky většinou holkám ukazují až v den vynechané MS 🙂 taky Ti budu držet pěstičky 🙂

petinda
4. únor 2013

Tak uvidíš každopádně dej vědět jak si dopadla třeba to je dvojník dr House :D Tak ono většinou příznaky těhu jsou jako PMS takže není nic ztraceno.

mishuge
autor
4. únor 2013

Jo to máš pravdu, není nic ztraceno 🙂 jen mít pět dětí,no budeme mít asi veselo :D

sendoska
4. únor 2013

@mishuge určitě můžeš být těhotná ... spermie můžou přežít v těle ženy až 5 dní

mishuge
autor
4. únor 2013

@sendoska děkuji no 🙂 uvidíme, mám týden do ms, tak jestli prijde nebo ne, nejraději bych udělala test,ale tol mi ještě neukáže :D

andelka
4. únor 2013

3dny po bez problémů, mám tak mladšího syna 🙂 tak jsem zvědavá jestli měl partner vlčí mlhu nebo je tak senzuálně zdatný 🙂

mishuge
autor
4. únor 2013

No holky, jako z jedné stránky bych strašně ráda a na druhou stránku se toho bojím 😀 ale mám takové zvláštní pnutí v podbříšku na levé straně, nebo takové jemné tahání, nevím jak to popsat, jsem prostě divná asi a mám to vše vsugerované 😀

chrisula
30. bře 2013

@mishuge dej vědět🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru