Ovulace nebo těhotenství? Bolí prsa, hlen skoro žádný

veri2424
15. říj 2013

Ahoj holky, ráda bych slyšela Váš názor. Minulý měsíc jsem mela cyklus dlouhý 34 dni ovulaci mam bolestivou a 17 DC přišla. Ten měsíc jsem tedy bohužel nedostala a poslední milování bylo 19 DC. Pak jsem to dostala a mela jsem menstruaci čtyři dny dost silnou. A 5 DC jsme se poprvé milovali a pak asi obden. Teď mam 11 DC a už třetí den mě dost bolí prsa, ovu testy včera i dnes se slabou čárkou, takže asi už jsem po a prsa bolí stále a hlen skoro žádný, dnes úplně malinko špinění. Co si o tom Prosím myslíte? Ja mam z toho úplný zmatek. Ja se dost pozoruji. Ale ta prsa bolí opravdu hodně. Tak nevím. 🙂 díky za pomoc Verča

evulinkab
15. říj 2013

Zřejme se ti posunula ovulka.
Ale těžko říct no...zkus si koupit treba tehotenský test, je možné, že jsi mela MS i přes to, že jsi otehotnela.
@veri2424

veri2424
autor
15. říj 2013

Ahoj @evulinkab ja bych taky řekla že ano podle příznaků, jen mě zaskočilo, že při delším cyklu bych mela ovulaci tak brzy po menstruaci. Teď mě úplně kouše v podbříšku. Takový divný pocit. Měla jsem to i když jsem čekala malou, ale nevím, jestli to není moje bujna fantazie. 😀

veri2424
autor
15. říj 2013

@evulinkab s testem ještě počkám 11DC dělat test je moc i na mě. 😀 Ja jsem jinak hrozny testovy maniak. 😀

evulinkab
15. říj 2013

@veri2424 Tak třeba já mužu říct, že telo opravdu není stroj a tohle mé druhé těhotenství vzniklo v naprosto neplodných dnech-hned po menstruaci🙂 😀 😉 Takže neplodné až tak nebyly....A to moje telo fungovalo poctive už od mých 17,18let, kdy se mi ustálila menstruace na přesne 28dní, ovulaci jsem mivala vždy 16DC a vždy ji provázely jasné příznaky, včetne hlenu a ovulačního slabého krvácení.A ted bum., bylo ihned po menstruaci, žádné příznaky ovulky a vidíš v mém pasu, jsem 28týden.Doted to nechápu...ale jak vidíš, možné je vše.Takže i u tebe to bude buď a nebo.

veri2424
autor
15. říj 2013

Je, tak to mam radost, ja si právě říkala, jestli je vůbec možné aby se mi takto posunula ovulace hned po MS. Ale jak říkáš, vše je možné. Tak jsem z toho úplně na nervy. Nejraději bych si dělala test každý den, ale když je negativní, jsem z toho pak smutná. Tak se budu asi snažit vydržet co nejdele. A k těhotenství moc gratuluji. Ja už mam holčičku, v únoru ji bude pět. Teď bych byla za miminko moc ráda.

veri2424
autor
19. říj 2013

Tak dnes mi na testu trosku zesilil můj mini duch. 🙂

chrisula
20. říj 2013

@veri2424 vyfot a posli🙂

veri2424
autor
20. říj 2013

Ahoj, ja nevím, jestli bude na fotce vidět. Ale zítra zase budu dělat ráno test, tak jsem zvědavá. 😀
Ráno poslu. 🙂

veri2424
autor
22. říj 2013

Tak dnes test úplně snehobilý... tak nevím no.. asi jsem se těšila zbytecne. :(

veri2424
autor
22. říj 2013

No, když zapojím fantazii a rentgenové oči, tak je tam stinek 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru