Ovulace těsně po menstruaci, může být?

veronikapigi
31. srp 2013

Ahoj holky chtěla bych se zeptat 25.8.mi začala MS den a pul jsem ji měla silnější a pak už jen takové malé špinění a tak jsme se 28.tedy ve středu s přítelem pomilovali a on se do me udělal.Den po styku me začlo divne pálit v podbřišku,druhý den už i bolet a pořád špiním.Dnes mě bolí na prave strane a pořád mi tam pálí ale špinění jen ráno myslíte,že by to mohla být ovu už takhle brzy po skončení MS?Co jsem četla,tak spermie mužou i pár dní vydrzet takže bych tedy mohla otehotnet že? Před dvema měsící jsem vysadila HA takže se v tom ještě nevyznám. Cyklus mám dlouhý 24..Děkuju

mmarket
31. srp 2013

Ahoj možné to je já měla poslední ms 30.dubna ovulace byla 5 ..kvetna a to jsme i otehotněla 😀 ted už jsem v 18 tt ,tak hodně štěstí at to vyjde 😉

veronikapigi
autor
31. srp 2013

@mmarket Teda no tak to jsem zvědava jak to dopadne =) Děkuju 🙂

silvik77
31. srp 2013

@veronikapigi Já mám taky krátký cyklus, 24-25 dní, ovulaci jsem měla těsně po MS, protože jsme se snažili 6., 8.a 9.den cyklu a vyšlo to. Bohužel jsem o mimi přišla v 9.tt ☹

kaaca11
31. srp 2013

Já jsem otěhotněla 4.DC - den po skončení třídenní MS, těsně po vysazení HA. Proto se mi hodně liší termín porodu podle ultrazvuku a podle poslední menstruace. Držím palce 🙂 Já jsem z toho tehdy byla taky dost v šoku.

veronikapigi
autor
31. srp 2013

@silvik77 Tak to mi je líto =( Třeba se zadaří příště 😉

veronikapigi
autor
31. srp 2013

@kaaca11 To ti věřim,že jsi z toho byla tehdy v šoku já budu taky jeslti se to povede 🙂 Tak uvidím jak to dopadne

silvik77
31. srp 2013

@veronikapigi Taky doufám! Podařilo se nám poprvé po 4 letech, tak snad to teď bude dřív... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru